Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Liczba dni

-

Typ wyjazdu

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Udogodnienia w hotelu

Rodzaj hotelu

Odległość hotelu od lotniska

Tematyka

Sezon

Dokumenty

Oferty

Kobieta z lornetką

Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy ofert.

Możesz usunąć część kryteriów wyszukiwania i spróbować ponownie.

Poniżej znajdziesz wycieczki o zbliżonych kryteriach wyszukiwania

Kobieta z lornetką

Poniżej znajdziesz wycieczki o zbliżonych kryteriach wyszukiwania

Sortuj: od najniższej ceny
All inclusive Grecja
Flaga Państwa

All inclusive Grecja

Cykady na Cykladach? – all inclusive na Naxos!

Największa i najbardziej zielona z greckich Cyklad, Naxos to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy stronią od gwarnego Santorini i ekskluzywnego Mykonos. Tu poczujecie zapach oliwek, świeżych winogron i cytrusów, eksportowanych na cały świat. Tu skosztujecie najlepszych win i likierów w całej Grecji. W końcu to tu według greckiej mitologii Tezeusz porzucił Ariadnę, w której następnie zadurzył się młody Dionizos. Dlatego też w starożytności to właśnie jemu poświęcona była wyspa. Od XIII do XVI wieku wyspa znajdowała się zaś pod panowaniem Wenecjan, których rezydencje i wieże obronne można spotkać do dziś na całej wyspie.

All inclusive na Naxos – wyjątkowa architektura

Wyspa zachwyca przybywających tu gości typową dla Cyklad architekturą. Wykończone marmurem, dawne budowle pozostały często w nienaruszonym stanie. Jednym z największych skarbów wyspy jest rzeźba Lwów z Delos. Stolica wyspy, Chora, słynie z urokliwych uliczek, jakie znamy z Wenecji. Ich nazwy przypominają o weneckim dziedzictwie. Sporo jest tu także bizantyjskich kościołów oraz restauracji z kolorowymi ogródkami. All inclusive na Naxos to także okazja, aby przepłynąć groblą na wysepkę Palatia, gdzie znajduje się najbardziej rozpoznawalny symbol wyspy –brama świątyni Apollina, tzw. Portara.

Rajskie plaże – all inclusive na Naxos

Naxos oferuje swoim gościom wiele przepięknych plaż, które zachwycą nawet najbardziej wymagających. Począwszy od Agios Georgios, czyli pięknego, niekończącego się pasa wybrzeża w pobliżu Chory, przez Grottę, urzekającą widokiem na Portarę i białe miasteczko, popularną Agios Prokopios, kończąc na Agiassos, oferującej przyjemne wytchnienie dla poszukujących ciszy i ukojenia. To jednak tylko niektóre z wielu plaż dostępnych na wyspie. Aby odkryć więcej, wybierzcie all inclusive na Naxos i przekonajcie się sami jak cudowny wypoczynek czeka na Was na najbardziej zielonej z greckich Cyklad.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem