ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon
Naxos, 2 osoby, 1 pokój, samolot
Dokąd chcesz jechać?
Naxos
Kiedy?
Kiedykolwiek
Ile osób?
2 osoby, 1 pokój
Skąd wyjazd?
Skądkolwiek
Typ Transportu
Samolot

Naxos Last Minute

Brak wyników

mężczyzna-z-mapą brak-ofert
Dla tak zawężonych kryteriów nie znaleźliśmy oferty. Odznacz najmniej ważne dla Ciebie frazy lub wyszukaj ponownie.
Naxos
Samolot
Last minute
państwo krajobraz
flaga Last minute Grecja Naxos

Wakacje last minute na greckiej wyspie Naxos Naxos – największa wyspa na Cykladach

Naxos to największa wyspa w Archipelagu Cyklad. Wyróżnia się rajskimi plażami, turkusową wodą i sprzyjającym morskim kąpielom klimatem. Turyści z chęcią przylatują tu na wczasy, ponieważ bogata roślinność wyspy doskonale podkreśla krajobraz całej wyspy, a pogoda sprzyja wypoczynkowi niemal przez cały rok. Niesamowite wybrzeże, otaczające je wzgórza i malownicze miasteczka zaludnione są przez Greków, którzy są bardzo gościnnymi i sympatycznymi mieszkańcami tej rajskiej wyspy. Jeżeli chcesz poplażować, wybierz ofertę last minute do Agios Georgios, Agios Prokopios, Grotta czy Agia Anna. Wszystkie te miejsca umożliwią spędzenie wymarzonych, greckich wakacji!

Last minute dla zakochanych w… Wyspach Cykladzkich

Na Naxos zobaczysz wszystko to, co wyróżnia greckie wyspy – klimatyczne, brukowane kamieniczki i białe domki z niebieskimi okiennicami. Oprócz tego, Naxos wyróżnia się rzecz jasna spektakularnymi widokami i… rajskimi plażami! Miłośnicy Wysp Cykladzkich na pewno szybko docenią ich urok – zwłaszcza, że plaże te są piaszczyste i ciągną się dosłownie kilometrami. Last minute na wyspie Naxos to również dobra okazja dla wielbicieli… śródziemnomorskiej kuchni. W tym miejscu kuchnia powstaje z lokalnych, świeżych produktów. Naxos to zdecydowanie jedno z tych nielicznych miejsc na świecie, jakie wyróżnia się unikatowym klimatem – nieskomercjalizowanym i… prawdziwie greckim!

Co jeszcze warto zobaczyć na wyspie Naxos?

Wakacje wiążą się z błogim lenistwem – jednak wiadomo, aktywności również są wskazane! Wybierając ofertę last minute koniecznie udaj się do Naxos Town. Właśnie w tym miejscu możesz bezgranicznie zatracić się w cykladzkiej architekturze, podziwiać zamkowe mury i bizantyjskie kościoły. Ukryj się przed słońcem w jednej z kamiennych uliczek, odpocznij w lokalnej kawiarence, skosztuj pysznej frappe i przyglądaj się leniwemu, autentycznemu życiu na wyspie. Warto będzie również odwiedzić wioseczkę Domalas, słynącą z niezwykle ciekawych wyrobów ceramicznych! Koniecznie zapatrz się również w grecką oliwę, która będzie najlepszą pamiątką z Naxos – przypominając zapach i… smak największej wyspy na Cykldadach!