Wczasy na Samos - co musisz wiedzieć?

  • O Samos
  • Pogoda
  • Artykuły

Samos

Piękne greckie Samos często nazywane jest wyspą hedonistów. Tu czas niemal przestanie płynąć. Jeśli więc chcesz w praktyce odkryć, na czym polega prawdziwe greckie kefi – tutaj zrobisz to z łatwością. Malownicze plaże, urokliwe miasteczka z bielonymi domami i kameralnymi, greckimi tawernami, niesamowita śródziemnomorska przygoda, a ze wschodniego wybrzeża Samos dostrzeżesz Turcję. Odwiedź więc legendarną wyspę – siedzibę słynnego matematyka Pitagorasa i greckiej bogini Hery. Doskonałym pomysłem będzie również wycieczka objazdowa, której jednym z przystanków będzie właśnie Samos. Decyzja należy do Ciebie. Wybierz się na wielki wypoczynek w Grecji, także na last minute, wspólnie z nami!

Zobacz również oferty w innych regionach w Grecji: Chalkidiki Kefalonia Kokkino Nero Korfu Kos Kreta - Chania Kreta - Heraklion Lefkada Lesbos Mykonos Naxos Peloponez Riwiera Olimpijska Rodos Santorini Skopelos Thassos Zakynthos oraz informacje o Grecji.

Pogoda w Samos

Wyspy Grecji - ile ich jest i które musisz zwiedzić?

Wyspy Grecji to idealne miejsce na wakacje. Ile ich jest i które z nich koniecznie musisz zwiedzić? Sprawdź nasz ranking! Zapraszamy na Blog Rainbow!

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Zgodnie z wprowadzonymi przepisami dotyczącymi ograniczeń w pracy placówek handlowych, nasze wszystkie biura od dnia 14.03 do czasu wycofania ww. ograniczeń pozostają zamknięte.
Lista naszych salonów