Harry Potter i magia Londynu

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.5 /6 ( 6 opinii ) -44% 100%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Warner Bros Studio - Harry Potter i czary • dinozaury w Muzeum Historii Naturalnej • duchy i legendy Tower i Westminster - to co najmłodsi lubią najbardziej • Trafalgar Square i Piccadily Circus • rejs po Tamizie • Pałac Buckingham • Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s • London Eye - Londyn z lotu ptaka • King's Cross i wizyta na słynnym peronie 9 i 3/4• dla chętnych musical w West End

Terminy i ceny wycieczki 9

2 136 zł
( za osobę / 4 dni )

Data wyjazdu: 01.05.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku na 2 godziny przed wylotem. Rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie do Londynu transfer do hotelu (złożenie bagaży). Przejazd komunikacją miejską do Londynu, którego zwiedzanie zaczniemy od spaceru po centrum: Houses of Parliament z Big Benem, Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square i Piccadily Circus ze słynnym amorkiem. Następnie wizyta w Ripley’s Believe It or Not - muzeum poświęconym wszystkim dziwnym, nietypowym i szokującym rzeczom z całego świata. Zakwaterowanie w hotelu w Londynie lub okolicy, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu proponujemy całodzienne zwiedzanie Londynu komunikacją miejską. Zaczniemy od Tower of London - wspaniałej średniowiecznej twierdzy i królewskiego Skarbca, w którym można podziwiać m.in. insygnia królewskie oraz największy brylant świata. Nieopodal znajduje się jedna z najsłynniejszych atrakcji miasta - Tower Bridge. Krótki rejs statkiem po Tamizie do Westminsteru. Wizyta pod Pałacem Buckingham. Następnie przejazd do największego w Europie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, gdzie można stanąć oko w oko ze swoimi idolami - gwiazdami filmu, muzyki, polityki, sportu czy dać się przestraszyć w gabinecie strachu. Obiadokolacja (płatna dodatkowo). Powrót do hotelu na nocleg.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/*** - wygodne, położone zazwyczaj poza LondynemPokoje: funkcjonalnie urządzone, wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc.
Do dyspozycji gości
w hotelu restauracja, bar, często lobby z TV
Wyżywienie
śniadania kontynentalne w formie bufetu
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot do Londynu, opłaty lotniskowe, transfer do/z lotniska, transfer do Warner Bross Studio, przejazd komfortowym autokarem wg programu, zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania, opiekę pilota, program turystyczny j. w, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, rejsu statkiem, usług lokalnych przewodników, zestawu TGS (razem ok. 220 GBP, dzieci ok. 180 GBP). Przejazdy komunikacją miejską płatne dodatkowo (ok. 9 GBP dziennie, dzieci do 16 lat ok. 4 GBP dziennie). Obiadokolacje płatne dodatkowo ok. 18 GBP/jedna obiadokolacja.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/harry-potter-i-magia-londynu/zakwaterowanie-lfm
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.5 Ocena ogólna tej wycieczki
5.4
Program wycieczki
5.5
Pilot
5.1
Transport
5.6
Zakwaterowanie
5.1
Wyżywienie
5.4
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.