Plan wycieczki

Dzień 1

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 3 godz. przed wylotem samolotu. Przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Cancun. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady . Przylot do Cancun, odprawa paszportowa, spotkanie z pilotem, transfer do hotelu w Cancun lub na Riviera Maya, kolacja, nocleg. W przypadku późno wieczornego lub nocnego przylotu w tym dniu może nie być kolacji.
Uwaga! W niektórych terminach możliwe odwrócenie programu, co oznacza, że Klienci po przylocie do Cancun pozostaną na lotnisku, po to by wieczornym lub późno wieczornym rejsem polecieć do Mexico City - wtedy zwiedzanie zacznie się od stolicy, a zakończy w Cancun.

Dzień 2

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Chichen Itza (lista UNESCO), gdzie zobaczymy między innymi: schodkową piramidę Kukulkan, ścianę trupich czaszek, Świątynię Tysiąca Wojowników, boisko do gry w pelotę (gra przypominała trochę piłkę nożną - uważa się, że miała znaczenie religijne) oraz obserwatorium astronomiczne. Dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 28 USD/os) możliwość zobaczenia jednej z wielu na Jukatanie „studni” krasowych - cenota. Chętnych zapraszamy do kąpieli w kryształowo czystej wodzie cenote (prosimy mieć przygotowane ręczniki i stroje kąpielowe). Osoby nie uczestniczące w zwiedzaniu cenote mają czas wolny w Chichen Itza. Następnie przejazd do stolicy Jukatanu, Meridy i spacer po historycznym centrum miasta. W trakcie wizyty zapraszamy na przejażdżkę dorożkami po kolonialnych uliczkach Meridy. Kolacja i nocleg w Uxmal lub w Meridzie. (Trasa ok. 400 km).

Dzień 3

Dzień 3

Po śniadaniu zwiedzanie Uxmal - centrum religijnego Majów, gdzie zobaczymy między innymi tzw. Pałac Gubernatora (jest to największa budowla prekolumbijska w Ameryce), Świątynię Wróżbity oraz Czworokąt Mniszek (zespół budowli przypominających klasztor). Następnie przejazd do Campeche, gdzie proponujemy krótki spacer po tym uroczym mieście położonym nad Zatoką Meksykańską (zobaczymy fortyfikacje obronne chroniące port przed piratami i katedrę La Concepcion). Po południu wyjazd do Palenque. Kolacja i nocleg w Palenque. (Trasa ok. 550 km).

Dzień 4

Dzień 4

Po śniadaniu zwiedzanie stanowiska archeologicznego Palenque: miasta opuszczonego z nieznanych powodów przez Indian w X w., ponownie odkrytego dopiero XVIII w. Szczególnie polecamy obejrzenie Świątyni Inskrypcji, gdzie znajdują się dobrze zachowane płaskorzeźby dawnych notabli oraz grobowiec króla Majów Pakala (panującego ponad 68 lat), wspaniały Pałac Królewski z licznymi komnatami i korytarzami pokrytymi płaskorzeźbami, świątynie Słońca i Krzyża (datowane na VII w.) z licznymi inskrypcjami. Wyjazd do Catemaco – niewielkiego miasteczka słynącego z indiańskich rytuałów, wieczorny spacer. (Trasa ok. 470 km).

Dzień 5

Dzień 5

Po wczesnym śniadaniu rejs łódkami po lagunie w pobliżu Catemaco – gdzie znajduje się jeden z najciekawszych rezerwatów przyrody w Meksyku, będący ostoją licznych kolonii ptaków oraz małp i krokodyli. Następnie spotkanie z szamanem indiańskim oraz udział w limpia – tradycyjnym rytuale oczyszczenia. Następnie wyprawa do wodospadu Eyipantla, to piękna kaskada o wysokości ponad 40 metrów położona w górach Las Tuxtlas i otoczona tropikalną roślinnością. To tutaj Mel Gibson kręcił Apocalypto. Przejazd do Puebli - starego miasta o kolonialnym charakterze. Kolacja i nocleg. (Trasa ok. 430 km)

Dzień 6

Dzień 6

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie historycznego centrum Puebla, zwanego „miastem aniołów” (lista UNESCO), między innymi: zocalo, stare miasto z kolonialnymi domami, Dzielnicę Artystów, dom Alfenique (z zewnątrz) oraz drugą pod względem wiekości Katedrę w Meksyku. Przejazd i zwiedzanie centrum historycznego Mexico City (lista UNESCO) - stolicy Meksyku, a przed konkwistą państwa Azteków. W programie: Plac Zocalo, ruiny Wielkiej Świątyni Azteków (z zewnątrz), katedra, przejazd główną aleją miasta Paseo de la Reforma do Parku Chapultepec i zwiedzanie Muzeum Antropologicznego (olbrzymie zbiory przedmiotów kultur prekolumbijskich, znalezionych na terenach badań archeologicznych w całym Meksyku). W wolnym czasie polecamy wjazd na taras widokowy Wieży Torre Latinoamericana. Wieczorem dla chętnych dwie atrakcje dodatkowe! 1. (ok. 50 USD/os) wieczór folklorystyczny na Placu Garibaldi - pokaz mariachi, sztuki posługiwania się lassem oraz tańce ludowe. Do tego klasyczne meksykańskie drinki na bazie prawdziwej tequili lub 2. Udział w pokazach walk meksykańskich wrestlerów w maskach Lucha Libre, tak mocno zakorzenionych w kulturze Meksyku. Wizyta na Arenia oraz wieczorny spektakl wrestlingu zapewnią niezapomniane wspomnienia! Kolacja i nocleg w hotelu w mieście Meksyk. (Trasa ok. 200 km).

Dzień 7

Dzień 7

Po wczesnym śniadaniu przejazd do ważnego indiańskiego ośrodka religijnego i politycznego Teotihuacan (lista UNESCO) - zwiedzanie m.in. Piramid Słońca i Księżyca, należących do największych piramid na świecie. Dla chętnych - niezapomniany przelot balonem o wschodzie słońca nad piramidami Teotihuacan (ok. 240 USD/os). Następnie wizyta w Sanktuarium Matki Boskiej z Gwadelupy, patronki obu Ameryk i Meksyku. Transfer na lotnisko w Mexico City - późnym popołudniem lub późnym wieczorem wylot do Cancun. Kolacja i nocleg w hotelu. Uwaga!  Grupa podczas przelotu wewnętrznego może zostać podzielona na loty o różnych godzinach.

Dzień 8

Po śniadaniu, w oczekiwaniu na transfer na lotnisko zapraszamy na 3 godzinną wyprawę motorówkami przez lasy namorzynowe na rafę koralową w pobliżu Cancun (ok. 98 USD/os) (wyjazd organizowany w zależności od godziny wylotu z Meksyku). W trakcie wyprawy możliwość snurkowania na rafie koralowej i podwodnego muzeum! Sprzęt do snurkowania w cenie. Istnieje również możliwość (w zależności od godziny lotu) wybrania się na słynną wyspę kobiet – Isla Mujeres. W programie transport na wyspę, 2 godzinne zwiedzanie wyspy meleksami oraz relaks na śnieżnobiałej plaży (cena ok. 90 USD/os). Transfer na lotnisko w Cancun i powrót do Polski samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner (rejs bezpośredni). Dla Klientów pozostających na wypoczynek w Cancun lub Riviera Maya transfer do wybranego hotelu (możliwy transfer via lotnisko).

Dzień 9

Przylot do Polski.

Uwagi do programu

- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach. Zajmuje się tym lokalny przewodnik – pilot tłumaczy z hiszpańskiego lub angielskiego na polski.
- W Meksyku pokoje 3 osobowe posiadają 2 łóżka małżeńskie (nie ma możliwości otrzymania pokoju z 3 osobnymi łóżkami).
- Muzea są nieczynne w poniedziałki. W tej sytuacji pilot na miejscu zaproponuje Państwu zwiedzanie innej atrakcji lub, o ile będzie to możliwe, zmodyfikuje program tak by zwiedzanie muzeum przełożyć na inny dzień.
- Wyjazdy odbywają się przeważnie po śniadaniu, około 7 rano. W pojedynczych, uzasadnionych programach lub sytuacją przypadkach wyjazd może odbywać się wcześniej – wtedy zapewnione są pakiety śniadaniowe.
- Prosimy pamiętać o tym, że Miasto Meksyk, Puebla położone jest na wysokości ponad 2000 m n.p.m., należy więc zabrać ze sobą ciepłą odzież. Temperatury zimą, w nocy mogą spaść do 5-7 stopni. W ciągu dnia, temperatura jest zwykle powyżej 20 stopni.
- Sugerujemy nie wymieniać pieniędzy na lotnisku w Cancun ze względu na niekorzystny kurs wymiany. Pieniądze można wymienić w Cancun lub kolejnego dnia w banku lub kantorach na trasie przejazdu.
- Prosimy zabrać wygodne obuwie (część zwiedzania odbywa się po nierównym terenie) ubranie chroniące przed deszczem (należy również zabezpieczyć dokumenty przed wilgocią) oraz repelent na komary.
- Na teren Stanów Zjednoczonych Meksyku nie wolno wwozić jedzenia. Po przylocie odbywają się kontrole celne bagażu.
- Na większości przelotów wewnętrznych dopuszczalne wymiary bagażu podręcznego to 40cm x 40cm x 25cm, waga do 10 kg (w przypadku przewozu bagażu podręcznego przekraczającego te wymiary, dopłata to ok. 40 USD). Maksymalna waga bagażu rejestrowanego to 23kg.
- Napięcie w gniazdkach w Meksyku to 110V. Z tego powodu nie działają polskie suszarki, grzałki, które są dostosowane do napięcia 220V. Gniazdka są typu A lub B (takie jak w USA). Prosimy zabrać ze sobą adapter.
- Pilot wycieczki będzie starał się zorganizować program zwiedzania w taki sposób, żeby znaleźć czas wolny na lunch (we własnym zakresie).

Dodatkowe informacje

Do dyspozycji gości

restauracja i bar, a czasem także basen lub ogród.

Wyżywienie

śniadania amerykańskie (serwowane porcje, najczęściej: owoce, jajecznica, smażony bekon lub kiełbaska, pieczywo, croissant, mały pojemniczek dżemu i masła, 1 kubek soku, 1 filiżanka kawy lub herbaty) oraz obiadokolacje (serwowane porcje: zupa, drugie danie to najczęściej drób, rzadziej ryba, sałatka lub surówka lub gotowane warzywa, ziemniaki lub ryż lub tortilla, deser).

Zakwaterowanie

Hotele *** położone poza zwiedzanymi miastami.

Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, przy czym w pokoju 3-osobowym najczęściej znajduje się łóżko małżeńskie i pojedyncze jako dostawka. Wszystkie z łazienkami, często z telefonem i klimatyzacją.

Wizy

Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.

Ważne! W Meksyku istnieją obostrzenia celne dotyczące limitów ilościowych na wwóz tytoniu oraz alkoholu. Jedna osoba pełnoletnia może wwieźć nie więcej niż 10 paczek papierosów, nie więcej niż 25 cygar lub 200 gramów tytoniu oraz maksymalnie 3 litry dowolnych napojów alkoholowych.

 

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Cancun, opłaty lotniskowe, przelot wewnętrzny w Meksyku, zakwaterowanie w hotelach zgodnie z programem (7 rozpoczętych dób hotelowych w części objazdowej, przy wyborze dodatkowego tygodnia 7 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu), transfery klimatyzowanym autokarem lub minibusem, wyżywienie zgodnie z programem, opiekę polskiego pilota na miejscu, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wersja podstawowa: NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztu biletów wstępu, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, pokojówek, systemu Tour Guide System, opłat rezerwacyjnych itp) w kwocie 345 USD/os – płatne pilotowi imprezy. Cena nie zawiera również kosztu wycieczek fakultatywnych podanych w programie oraz opłaty turystycznej pobieranej w hotelach w stanie Quintana Roo (ok. 3,5 USD za pokój za noc) - płatne na miejscu w recepcji hoteli. Cena nie obejmuje również wycieczek lokalnych podczas pobytu w Cancun/Riviera Maya oraz wydatków osobistych. Na lotnisku w Cancun może być pobierana przed wylotem z Meksyku opłata VISITAX (ok. 10 USD/os).

 

Uwaga!

Wszystkie rezerwacje wstępne muszą posiadać dane Klientów – jest to konieczne do założenia rezerwacji w hotelu pobytowym. Brak danych może skutkować odrzuceniem rezerwacji przez hotel.

Inne

Przelot:

Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie LOT CHARTERS Economy catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również nielimitowaną wodę mineralną. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie LOT CHARTERS Premium i LOT CHARTERS Business w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Uwaga! Zwracamy uwagę na przepisy celne obowiązujące turystów wjeżdżających do Meksyku: obowiązuje limit wwozu 400 papierosów lub 400 wkładów do papierosów elektronicznych lub 50cygar i 3L alkoholu. Osoby naruszające te regulacje mogą spotkać się z opłatami celnymi, co z kolei skutkuje opóźnieniem transferów i koniecznością organizowania go na własny koszt.

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Meksyku trwa od 01.11 do 31.03

Informujemy, że okresowo plaże w Cancun i na Riviera Maya mogą być dotknięte zwiększonym napływem wodorostów. Ich występowanie w tym regionie jest zjawiskiem naturalnym, a jego nasilenie może się zmieniać w zależności od warunków pogodowych czy prądów morskich. W związku z tym, ze względów bezpieczeństwa, sporty wodne mogą być okresowo niedostępne.

Hasta la vista Mexico!

5.4/6 (393 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Hasta la vista Mexico!
Bestseller
Galeria (15)
Hasta la vista Mexico!
Hasta la vista Mexico!
Hasta la vista Mexico!
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Atuty oferty

Majańskie centra religijne Jukatanu - Chichen Itza, Uxmal i Palenque • piękna zabudowa Campeche i Meridy • wizyta u szamana • wodospad Eyipantla • Puebla "miastem aniołów" • kontrasty ogromnego Mexico City • wypoczynek w Cancun lub na Riviera Maya (all inclusive!)
Długość lotu

10 godz. 35 min.

Lot

Bezpośredni

Rodzaj wyjazdu

Objazd + wypoczynek

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Cancun, opłaty lotniskowe, przelot wewnętrzny w Meksyku, zakwaterowanie w hotelach zgodnie z programem (7 rozpoczętych dób hotelowych w części objazdowej, przy wyborze dodatkowego tygodnia 7 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu), transfery klimatyzowanym autokarem lub minibusem, wyżywienie zgodnie z programem, opiekę polskiego pilota na miejscu, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wersja podstawowa: NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztu biletów wstępu, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, pokojówek, systemu Tour Guide System, opłat rezerwacyjnych itp) w kwocie 345 USD/os – płatne pilotowi imprezy. Cena nie zawiera również kosztu wycieczek fakultatywnych podanych w programie oraz opłaty turystycznej pobieranej w hotelach w stanie Quintana Roo (ok. 3,5 USD za pokój za noc) - płatne na miejscu w recepcji hoteli. Cena nie obejmuje również wycieczek lokalnych podczas pobytu w Cancun/Riviera Maya oraz wydatków osobistych. Na lotnisku w Cancun może być pobierana przed wylotem z Meksyku opłata VISITAX (ok. 10 USD/os).

 

Uwaga!

Wszystkie rezerwacje wstępne muszą posiadać dane Klientów – jest to konieczne do założenia rezerwacji w hotelu pobytowym. Brak danych może skutkować odrzuceniem rezerwacji przez hotel.

Plan wycieczki

Dodatkowe informacje

Szczegóły lotu

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
Za osobę9 595
Razem
19 190 zł
Zaliczka 30% 5 750 zł
rezerwuj
trwa wczytywanie

Opinie klientów

Intensywność programu
5.1
Pilot
5.7
Program wycieczki
5.5
Transport
5.5
Wyżywienie
4.3
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Anna, Elk 03.12.2019

Szybko, ciekawie, z klasą i niepowtarzalnie

Wycieczka Hasta la Vista jest lekko męcząca, co jest oczywiste widząc program i liczbę kilometrów do przejechania podczas 7 dni objazdu... Jednak miejsca, które odwiedza się każdego dnia są imponujące. oczywiście pozostawia niedosyt, ale nie da się zobaczyć takiego dużego i tak bogatego kraju w tak krótkim czasie. Organizacja i zakwaterowanie podczas wycieczki jest przemyślane, logistycznie dopracowane i zaskakująco dobre. W każdym hotelu przemiła obsługa, która pomaga z bagażami... zachęcam do pozostawienia drobnego napiwku. Pilot Pan Artur jest niesamowicie wykształcony, oczytany i świetnie zorganizowany. Doskonały dyplomata, normalny, ale czarujący, z ogromną wiedzą, którą świetnie przekazywał. Szkoda, że czasem musiałam spać w autokarze, bo nie zawsze mogłam posłuchać jego cudnych opowieści. Jeśli ktoś chce zobaczyć w pigułce Meksyk, poznać różne części tego pięknego kraju, zasmakować co nieco kultury Majów i Azteków, dotknąć historycznych miejsc dotkniętych rzez konkwistę Hiszpanów a przy tym potrzebuje jeszcze wygrzać się na Riwierze Maja w turkusowym Morzu Karaibskim, to bezsprzecznie polecam ten program Hasta La Vista + 7 dni wypoczynku i Rainbow Tours

6.0/6

Dominika 31.03.2021

Meksyk - moja ucieczka do raju!

Od jakiegoś czasu wszystkie dni wydawały się takie same. Zero kontaktu z ludźmi, brak rozrywek, które są tak ważne, by się pozytywnie naładować. Miałam już dość, Powiedziałam sobie, ani jednego dnia dłużej. Po prostu muszę się wyrwać i to jak najdalej. I tak zaspokoiłam niespokojnego ducha, którego mam w sobie. Pojechałam do Meksyku. I okazał się to strzał w dziesiątkę! W Polsce zimowa plucha albo minusowe temperatury, podczas gdy ja od października oczekuję co najmniej przedwiośnia. A w Meksyku palmy, słońce i piękne lazurowe morze. Czeka na mnie 7 intensywnych dni zwiedzania. I bardzo dobrze, im intensywniej tym lepiej. W programie zwiedziliśmy niemal wszystko, co należy zobaczyć w Meksyku, by go poczuć i zapamiętać na zawsze. Piramidy, dżungla, małpy, egzotyczne ptaki, spotkanie z szamanem, kąpiel w cenote, rejs łodzią, egzotyczna roślinność, miasto moloch, sanktuarium Matki Boskiej w Guadalupe, odwiedziny Fridy Kahlo i dzielnicy artystycznej Mxico city. To był naprawdę przepełniony wrażeniami czas. Szczęśliwcy zostali jeszcze na 7 dni w Cancun. I myślę, że warto zostać, ponieważ czułam trochę niedosyt. Zostałabym jeszcze dłużej. Ostatniego dnia kolejna frajda, wyjazd na własną rękę do centrum Cancun, nad morze, by zanurzyć się w wodach Morza Karaibskiego. Bo czym byłby pobyt w Meksyku bez kąpieli w egzotycznym morzu? Musiałam postawić kropkę na i :-) Co mnie uderzyło najbardziej podczas podróży? Bieda. Wioski z setkami domów z dykty, dzieci sprzedające wszystko co się da, by cokolwiek zarobić. Obsługa hotelowa sympatyczna, usłużna, zawsze uśmiechnięta. Bagaż zawsze szybko dostarczony do pokoju. Wszelkie problemy rozwiązywane od razu. Najbardziej zatrważający był lot na linii Mexico city - Cancun. Duża doza adrenaliny, trochę nerwów i późny powrót na ostatni nocleg. Gdy siedzieliśmy sobie w samolocie, już prawie mieliśmy startować, aż tu nagle jakieś poruszenie. Coś mówią po hiszpańsku, nie tłumacząc na angielski. Od pasażerki obok dowiaduję się, że jest jakaś awaria. Nienawidzę latać, już prawie przekonałam się do latania, kiedyś nawet nie weszłabym do samolotu, a tu nagle takie coś. Za Chiny nie chcę lecieć, pomyślałam sobie. I teraz co Meksykanie zrobią, będą próbować lecieć mimo jakiejś awarii, czy pozwolą nam wyjść z samolotu i przesiąść się do mniej wadliwego. Wybrali to drugie. Jednak w drugim ne było wcale lepiej. Już podczas startu zaczęło trząść i kołysać. Oczy wielkie jak sarna na autostradzie, pełne strachu. Ciało sztywne ze stresu. Pasażerki obok mimo że latają od lat, również przerażone. Kolega obok odmawia różaniec... Łapię za rękę panią obok. Ona trzyma się dzielnie, próbuje mnie pocieszać. Samolot zaczyna się nagle obniżać, raz w dół, raz w górę. I tak w kółko. Nie wiemy, co się dzieje, czy jest normalne, czy może samolot nawalił i zaraz zginiemy. Pojedyncze osoby płaczą. Po jakichś 15 minutach, które był wiecznością, pilot powiedział, że to były turbulencje, że była burza.... Przeżyliśmy. Strach przed lataniem wzmógł się. Jednak z trudem i pełna wrażeń, wsiadłam do samolotu powrotnego. I tu od razu pilot poinformował nas, że mogą nas czekać turbulencje, co spowodowało, że bałam się od samego początku. niepotrzebnie. Turbulencje były, ale nie na taką skalę, jak dzień wcześniej. Lot LOTEM oceniam na 6, leciało się świetnie, nie dłużyło się, trasę urozmaicały filmy, wybór był całkiem spory. Przekonałam Was? A więc pakujcie walizki i bukujcie wyjazd do słonecznego Meksyku. Nie trzeba robić testów, wystarczy tylko spakowany plecak, dobry humor i trochę dolarów :-) Niezapomniane wrażenia gwarantowane. Jakby co, udzielam gwarancji ;-)
Pokaż więcej opinii (391)

Meksyk - Filmowy świat Rainbow

Meksyk - Chichen Itza oraz Valladolid! | R.pl

Meksyk - Chichen Itza oraz Valladolid!

Meksyk - Wyspa Cozumel i jej atrakcje | R.pl

Meksyk - Wyspa Cozumel i jej atrakcje

Wideoporadnik: Praktyczne informacje przed wyjazdem do Meksyku

Wideoporadnik: Praktyczne informacje przed wyjazdem do Meksyku

Jukatan - pogoda

Marzec

25

°C

Średnia temperatura w ciągu dnia

tło

Zainspiruj sie! Więcej o Meksyku na naszym blogu.

Więcej
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem