Opinie klientów o Playacapricho

5.3 /6
120 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.7
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.2
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dorota, Głogowo 25.07.2021

playacapricho

pobyt bardzo udany, hotel czysty ,codziennie sprzątane pokoje, jedzenie urozmaicone(dużo owoców morza) i bardzo dobre,

6.0/6

Daniel Piotr, --- 03.07.2022

Pobyt

Pobyt bardzo udany. Niezwykle miła obsługa hotelu jak również profesjonalna Pani rezydentka. Wycieczki były zorganizowane bardzo dobrze i do bardzo ciekawych miejsc. Basen super z atrakcjami dla małych i dużych. Bliskość plaży można powiedzieć że hotel przy samym morzu. Urozmaicone jedzenie do samodzielnego wyboru dań. Pokoje klimatyzowane z regulacją indywidualną. Łóżka bardzo wygodne.

6.0/6

Adam, Warszawa 24.10.2019

Adam

Hotel Playacapricho spełnił nasze oczekiwania. Duże pokoje z wygodnymi bardzo szerokimi łóżkami. Za dopłatą (11eur/noc) cichy pokój z widokiem na morze. Bardzo smaczne wyżywienie. Hotel położony nad samym morzem z długą promenadą. W okolicy hotelu sporo sklepików, kafejek, barów i restauracji. Przystanek autobusowy obok hotelu z dojazdem do Almerii (2eur) i sąsiednich miejscowości (1,35eur). Obsługa hotelu miła. Hotel w pełni zasługuje na 4 gwiazdki (piękna ogromna przeszklona recepcja). Polecamy każdemu.

6.0/6

TURYSTKA 03.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

ANDALUZJA DLA WYGODNYCH

PIĘKNY HOTEL W STYLU HISZPAŃSKIM, POKOJE PRZESTRONNE Z DUŻYM BALKONEM, WIDOK NA MORZE LUB NA GÓRY,MIŁA OBSŁUGA, WSPANIAŁE BASENY DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI , JACUZZI, ZJEŻDŻALNIE, LEŻAKI, PLAŻA W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE, OBOK HOTELU KILKUKILOMETROWA PROMENADA, CIĄG PIESZO-ROWEROWY, JEDZENIE UROZMAICONE, ANIMACJE
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem