Opinie o Oasis Park Splash

Kategoria lokalna: 4

4.7/6
(116 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.8
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
5.2
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
4.8
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Z czystym sumieniem polecam 👍💃🏽

    Agnieszka Izabela, Cedry Male 24.07.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel godny polecenia ✔👌 Bardzo dobre jedzenie🍤🍲🥓🍦, duzy wybór, przekąski między posiłkami 🍿🌭🍔; miła obsługa, mnóstwo atrakcji dla dzieci, amimacje dla dzieci i dorosłych 🤡💃🏽. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, ręczniki również wymieniane codziennie. Z hotelu ok. 5-10 min. drogi na plażę (żwirowa) ⛱, miasteczko bardzo przyjemne: uliczki idealne na spacery, knajpki, sklepy. Polecam również wycieczki z Rainbow: Barcelona z Camp Nou. Warto wybrać się do Marineland - atrakcje dla małych i dużych 💦🦈🕊

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    14

    Piękna Katalonia

    Katarzyna, Czechowice-Dziedzice 23.08.2018 | Termin pobytu: sierpień 2018 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Wakcje bardzo udane, zdecydowanie tydzień to za krótko jeżeli chcemy poznać okolice i jednocześnie wypocząc. Jeśli chodzi o hotel to dość fajny, przeszkadzało nam tylko, że do łazienki nie było drzwi i mało miejsca w pokoju, ale w nim bardzo mało siedzieliśmy. Baseny bardzo przyzwoite, problem z leżakami na porządku dziennym. Strefa basenowa czynna od 9.00 i pod drzwiami dłuuuuga kolejka już po 8 rano do tzw. rezerwacji czyli potocznie rzecz biorąc "rzucenia ręcznika". Problemem dla nas było to, że było strasznie mokro i ślisko - a przy małych dzieciach dość niebezpieczne to jest. Podczas mojego pobytu było kilka kontuzji w wyniku poślizgu i kilka upadków (a nie siedzieliśmy nad basenem dużo). Moje dziecko także rozwaliło kolano, ratownicy mają kiepsko wyposarzoną apteczkę, na recepcji brak apteczki. Jedzenie: dostosowane do dzieci, codziennie na obiad i kolacje (poza innymi daniami) było z 5 rodzaji pizzy, frytki, hamburgery, zawsze inna tarta na deser, kremy. Podczas posiłków stałych można było się tak najeść, że prawie nie korzystałyśmy z baru hotelowego gdzie serwowano cały dzień frytki, hot-dogi, hamburgery, tosty i popcorn. Częstowano także ciasteczkami, a codziennie animatorki hotelowe chodziły z owocami po strefie basenowej. Napoje w all inclusive od 10-23.00: pepsi, fanta, sprite, soki, woda, milkshaki, koktaje, drinki, piwo i in. Sławne żetony nie stanowiły dla nas problemu. Animacje na porządnym poziomie. Popołudniowa wycieczka do Barcelony - zdecydowanie za krótka, gdybyśmy mieli kilka dni więcej pojechalibyśmy na własną rękę pociągiem Renfee. Stacja oddalona ok. 2 km od hotelu. Zdecydowanie polecam wycieczkę do Girony na własną rękę (koszt ok 10 euro w obie strony), nie ma szans na zgubienie się tam. Także Blanes i ogrody botaniczne (kolejka a potem autobus nr 4). Rupti i Besalu- mało zwiedzenia, za to piękne krajoobrazy i oiad połączony z degustacją wina w międzyczasie. Nie żałujemy. Wielki niedosyt.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Wakacje

    Tomek 20.09.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Były to bardzo udane wakacje, jak dotąd najlepsze w naszym odczuciu. Polecamy!!!

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Super miejsce

    Justyna 28.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Po przeczytaniu kilku opinii miałam obawy przed pobytem w tym hotelu, jednak okazały się bezpodstawne . Miejsce super bezpieczne, bardzo miła obsługa, dobre jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest bliska odległość do szerokiej plaży. Wycieczka fakultatywna do Barcelony - świetny wybór podziękowania dla Pani Oli - super przekazana wiedza i świetnie spędzony czas.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Bardzo polecam

    Maciej 07.09.2017 | Termin pobytu: wrzesień 2017 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Byliśmy z narzeczoną w tym hotelu i gorąco polecamy. Jedzenie smaczne, zawsze można było sobie coś wybrać i zmieniał się repertuar. Można było nawet skosztować hiszpańskich potraw i nie tylko. Jeśli chodzi o pokoje to są wyremontowane i chyba Rainbow powinien zaktualizować zdjęcia. Pokoje są świeżo po remoncie, czyste, panie sprzątają dziennie. Animacja jak najbardziej na plusie, w szczególności dla dzieci. Jedna animatorka jest nawet z Polski (Agata) także w razie czego służy też pomocą. Wieczorami są również organizowane różne występy artystyczne, nam najbardziej przypadł do gustu występ magika. Podsumowując jeśli chodzi o hotel, czysty, jedzenie smaczne, animacje przez cały dzień, jak najbardziej polecamy.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Urszula Sierpień 2018

    Urszula 17.09.2018 | Termin pobytu: sierpień 2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Bardzo udany pobyt, hotel przyjemny, czysty, jedzenie dobre tylko kolejki do restauracji spore, ale kulinarnie każdy znajdzie coś dla siebie . Pokoje małe, ale duże łoże, telewizor, lodówka, duży balkon, oddzielnie prysznic i sedes, codziennie sprzątane. Hotel dla rodzin z dziećmi, bardzo głośno, dzieci miały dużo atrakcji więc i emocje miały duże. Baseny czyste, animatorki przemiłe, barmani trochę zmęczeni, ale się uśmiechali, no i Polka za barem też była miłą niespodzianką. Ogólnie więcej plusów niż minusów więc Polecam!

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hiszpania

    Iwona, Skórzec 21.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Byliśmy w maju, piękna pogoda , nie było tłumów więc można było odpocząć. Brak basenów podgrzewanych, jedzenie smaczne, piękna miejscowość, panie w recepcji bardzo pomocne zwłaszcza polka. Dojazd kolejka do Barcelony sprawny.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Zadowolona z pobytu

    AGNIESZKA, LUBLIN 10.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    30

    da sie przezyc

    Kępa 14.10.2015 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Byłam z partnerem w hotelu od 23 do 30 września. Jedzenie: obiady i kolacje pyszne, codziennie inna tematyka, świeże owoce i warzywa, śniadania niestety monotonne, niedobra wędlina i ser, większość ciast i ciasteczek smakowały jak plastik. Do śniadania jedno warzywo - pomidor, także szału nie było. Sprawa z "all inclusive" - tragedia. Zero opasek, ale trzy karty (jedna od pokoju i nabijania napoi) a dwie- zielone, "za szklanki"... Jeśli ktoś nie mówi po hiszpańsku ew. po katalońsku to będzie miał duży problem z dogadaniem się. Zapytałam pań stojących za barem czy w tym nalewaku mają piwo czy wino, oczywiście po angielsku, obie zrobiły wielkie oczy i uciekły na zaplecze. Na szczęście jest tam polska animatorka i gdy musieliśmy załatwić troszkę ważniejszą sprawę na recepcji, to ona pomogła, bo angielski również na recepcji nie powalał, już nie mówię, że mają płynnie mówić w języku angielskim, ale chociaż te podstawy żeby mieć... Pokoje... śmieszna sprawa, bo przed wyjazdem sprawdzałam na stronie hotelu jakie telewizory mają, miały być flatscr. no to wzielismy sobie filmy na pendrive, a noz widel sie uda... wchodzimy do pokoju a tu zaskoczenie - maly, kwadratowy telewizorek. no dobra, przezyjemy. po paru dniach sie dowiedzielismy, ze niektorzy maja normalne tv w pokoju :D ale za to bez pilota - pilot mozna bylo wziac bodajze w zastaw za 10 euro. pokoje jak pokoje, dwa pojedyncze lozka, balkon i lazienka... z okienkiem do lazienki sasiada. tragedia na maksa. ściany cienkie jak plyta gipsowa, mielismy okazje po polnocy kazdego dnia sluchac amatora ballad wloskich, hm, pijanego amatora. Bar - bardzo sympatyczny pan barman :) jednak zawsze polewali pol na pol... mimo iz mowilo sie im ze starczy tego alkoholu.. nie dalo sie tych drinkow pic. moze kazali im tak ogornie lac.. raz porzadnie poleja, to mniej osob bedzie przychodzilo do baru haha, takie odebralismy wrazenie. fajne animacje dla dzieci i starszych wieczorami w barze... 3 baseny, jacuzzi (niestety zadne nie bylo podgrzewane) bilard platny 1euro... co powinno byc darmowe dla gosci hotelu. plus dla pan sprzatajacych pokoje.:) jedna byla tak mila, ze przyniosla mi poduszke dzien przed naszym wyjazdem haaha, ale zawsze cos. posciel byla zawsze ladnie skladana (ani razu nie byla zmieniona- plamki na poscieli zostawaly na swoich miejscach codziennie) lazzienka byla ladnie wysprzatana :) no i jedna z pan mowila dosc ladnym angielskim! wielki plus dla niej :) widok z balkonu - mi sie bardzo podobal. PELNO niemieckich kolonii. Dzieciaki zachowywaly sie bardzo glosno i nieprzyjemnie. światło w toaletach publicznych hotelowych - haha, az brak mi slow, oszczednosc na maksa, ale wykonanie przedpotopowe z tymi guziczkami w srodku kabiny :D Ogolnie, duzo minusow, ale przeciez nie jedziemy na wakacje by siedziec cale dnie w hotelu... :) dalo sie przezyc, jak juz mowilam - jedzzenie przepyszne! wiec mielismy powod aby wrocic do hotelu na obiad i kolacje, a tak to zwiedzalismy :) Nasi rezydenci bardzo sympatyczni :) mimo iż kupujac bilet do oceanarium, zostalam powiadomiona ze beda delfiny... takowych nie bylo. a tylko dlatego sie tam wybralam...

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Idealny dla rodzin z dziećmi

    Tomasz, Świdnica 24.05.2019 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Największy atut to czyste pokoje i posiłki. Miła strefa basenów, choć zdecydowanie dla dzieci. Cisza i brak ruchu samochodów sprzyja wypoczynkowi- hotel mies i się przy ślepej drodze. Nieco daleko do kolejki ok. 2km, ale spacer na dworzec przez główny deptak w Calella, kawiarenki, restauracje lub wzdłuż deptaka przy plaży uprzyjemnia czas wędrówki. Polecam, mimo wypoczynku we dwoje.