Opinie klientów o Best Benalmadena

5.6 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.3
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
4.8
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Iwona K. 19.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Rewelacyjny wypoczynek

Piękny hotel, piękny pokój, dostaliśmy pokój z widokiem na morze. Obsługa hotelowa grzeczna i miła. Bardzo dobre jedzenie. Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko na szóstkę!

6.0/6

Krystyna, Mielec 17.04.2022

Rewelacyjny pobyt

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Tak nam się udało że z córką byłyśmy jako jedyne z tego lotu w tym hotelu. Pan na recepcji był tak miły i zaoferował nam pokój na 7 piętrze z widokiem na morze -fantastyczna sprawa . Wszystko bardzo blisko- 2 plaże do wyboru , sklep, i restauracje także , tuz pod hotelem przystanek autobusowy( jedzie do samej Malagi) . Jedzenie do koloru do wyboru, obsługa elastyczna bo miałyśmy wykupione 2 posiłki i nie było problemu czy przychodziłyśmy na obiad czy na kolację. Hotel nowiutki , czysty i pachnący. Samolot miałyśmy późnym popołudniem i nie było problemu z przedłużeniem doby. Szczerze polecam

6.0/6

Krystyna, Mielec 11.08.2021

Rewelacyjny pobyt

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Po pierwsze gratis otrzymaliśmy pokój na 7 piętrze z widokiem na morze i wygodnym balkonem. Pokój duży zwłaszcza z dużą łazienką z wanną - co było super. Jedzenie bardzo dobre a wybór dosłownie niewyobrażalny. Mieliśmy śniadanie wraz z obiadokolacjami ale nie było problemów czy przychodziliśmy w porze obiadowej czy wieczorem. Obsługa przemiła i bardzo pomocna- w ostatni dzień pobytu wyjazd na lotnisko był o 18 a doba hotelowa jest do 12 zapytaliśmy czy możemy przedłużyć pobyt nie było z tym problemów za drobną opłatą. Usytuowanie hotelu świetne , pod hotelem przystanek autobusowy ( bezpośredni do Malagi -bilet na osobę 1,75 euro a jedzie się około godziny) , po drugiej stronie supermarket i restauracje. Plaże na prawo i na lewo od hotelu -jedna większa druga mniejsza, co kto chce. Na dole hotelu ogromny bar z bilardem i tenisem stołowym , codziennie odbywały się tam jakieś imprezy ale trudno mi je ocenić bo nie uczestniczyliśmy w nich . Naprawdę rewelacja.

6.0/6

Wojciech, Gliwice 23.07.2021

Najlepszy hotel

Świetna lokalizacja
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem