Opinie klientów o BlueBay Banus

5.1 /6
21 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.6
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Mirosław Kraków 28.03.2014

Pobyt w Andaluzji

Dobry wypoczynek w atrakcyjnym miejscu. Hotel godny polecenia zarowno ze względu na lokalizację jak i architekturę i wyzywienie. Obsługa bez zarzutu.

6.0/6

Romuald, Przeźmierowo 01.08.2022

na szóstkę

Hotel bardzo fajny, zabudowa niska stwarza dobry klimat. Piękna roślinność na terenie. Baseny ok. Dużo miejsca na leżaki, więc masz komfort odpoczynku. Ale najważniejsi w tym hotelu są ludzie. Wspaniała ekipa na basenie i restauracji. Wiki, Javi, Juan, Ernesto, Alvaro, i cała reszta pogodnych i uśmiechniętych ludzi sprawia, że czujesz się jakbyś ich znał od zawsze. To nasz 2 raz w tym hotelu, i na pewno wrócimy tam, tak szybko jak się tylko da.

6.0/6

Elżbieta, Rumia 27.08.2022

Hotel, obsługa, atrakcje, jedzenie, okolica na „5” 😉

6.0/6

Anna Maria, Kłaj 31.07.2022

Kulinarny raj.

Hotel BlueBay Banus wybrałam, ponieważ ma najbardziej "andaluzyjski" charakter. Otacza go piękny, egzotyczny dla mnie ogród. Zdjęcia tego ogrodu są ozdobą wśród zdjęć z pobytu. Wszystkim się podobają. W hotelu była cisza, kulturalni goście i obsługa. Jedzenie -to najwyższy poziom. Mam lekkie zastrzeżenia do balkonu (pół metrowego).
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem