Opinie klientów o Ibersol Almunecar Beach & SPA

5.3 /6
222 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.8
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
4.6
Pokój
5.2
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.6
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Grażyna, Poznań 05.09.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Wypoczynek w Almunecar

Na przełomie lipca i sierpnia 2023 r. spędziliśmy 2 tygodnie w hotelu Ibersol Almunecar Beach i po raz kolejny nie zawiedliśmy się na wakacjach oferowanych przez biuro Rainbow. Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Bardzo dobrze zorganizowany i świetnie utrzymany; sprawnie funkcjonująca recepcja i restauracja. Wyżywienie bardzo smaczne i urozmaicone . Personel bardzo życzliwy i uprzejmy (np. udało się bez problemu przedłużyć rezerwację pokoju aż do wieczora w dniu wylotu). Ogromna zaleta to bliskość dobrze urządzonej plaży. W miejscowości Almunecar znajduje się wiele ciekawych i atrakcyjnych miejsc do zwiedzania. Na pochwałę zasługuje organizacja wspaniałych wycieczek fakultatywnych. Miłośnikom gór szczególnie polecamy "Ścieżkę króla i Malagę" oraz "Góry Sierra Nevada i białe wioski Andaluzji". Jedynym minusem naszego wyjazdu były nocne męczące przeloty.

6.0/6

IWONA, BĘDZIN 19.11.2016

ocena ogólna

Nasz wrześniowy pobyt w hotelu Almunecar Playa należy do jednych z najbardziej udanych ,miejscowość oraz region przepiękny , miejscowość ,hotel ,wyżywienie na 5 , Polecam również zwiedzanie regionu Andaluzji ,z tego miejsca można zobaczyć Seville,Gibraltar ,Granadę,Malagę i wiele innych.. jedzenie regionalne ,urozmaicone, kuchnią środziemnomorska Kto kocha jeść ryby oraz dobrze przyżądzone owoce morza ,( smaku krewetek tak dobrze przyżądzonych na ciepło nie zapomnę na długo) polecamy:)

6.0/6

Włodek 13.03.2015

Opinia o hotelu Playacalida

Hotel został nam zamieniony na Playacalida - z czego bardzo byliśmy zadowoleni. Poniżej - opinia o tym hotelu.

6.0/6

Justyna Krystyna, Warszawa 13.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Super pobyt

Niesamowite wakacje, spędzone w niezwykłym hotelu, pełnym roślin a takze usytuawanym w centralnym miejscu Almuñecar! Jedzenie bardzo smaczne, dużo owoców morza pod różna postacią. Dzieci też znajdą coś dla siebie. Wycieczki fakultatywne bardzo atrakcyjne oraz rewelacyjnie zorganizowane. Czuliśmy się zaopiekowani i mile widziani zarówno przez pracowników Rainbow jak i hotelu. Polecamy z całego serca! Andaluzja jest przepiękna! I te tapasy w barach, coś niesamowitego.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem