Opinie klientów o Parasol by Dorobe

5.4 /6
22 
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.4
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
5.6
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Bożena, Kopenhaga 15.07.2014

Parasol Garden

Pobyt bardzo udany.

6.0/6

Julian Warszawa 27.03.2014

Andaluzyjski szał!

Niezwykle fajny i udany wyjazd! Pogoda świetna, mimo pierwszych chłodnych dni jak to zwykle w czerwcu. Przebywaliśmy na Costa del Sol dwa tygodnie. Wycieczki do Sevilii, Malagi, Cordoby, Granady organizowaliśmy we własnym zakresie, korzystając z usług transportu publicznego, dzięki czemu można powiedzieć, zjeździliśmy trochę Andaluzję. Jeśli chodzi o hotel - świetna baza wypadowa na wyjazdy wycieczkowe lub plażowanie.

6.0/6

Robert, Bydgoszcz 28.03.2014

Super!!!

Wspaniałe wakacje na Costa del Sol!! miejsce bardzo dobre, na pocztku Torremolinos, z dala od centrum, ale zaraz przy plaży. Hotel standadrowy hiszpanskie 3,5, jesli ktos kojarzy hiszpańskie hotele, czyli bez luksusów, ale solidna czwórka. Obsluga super, widok z okna wspanialy (8 pietro. Blisko do dworca kolejowego, a stamtąd co chwila pociągi do Malagi, Fuengiroli, itp. W roku 2013, rozklad lotów do i z Malagi, prawie idealny. Jednym słowem polecam w 100 %

6.0/6

Anna, Ostrzeszów 09.07.2021

Polecam

Hotel jak na 3 gwiazdki był świetny, obsługa hotelowa bardzo miła, pokoje sprzątane codziennie, jedzenie smaczne, dużo owoców, blisko do morza.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem