Hiszpania i Maroko - po obu stronach Gibraltaru

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 26 opinii )
Wycieczka samolotem
Punta Europa na Gibraltarze • Ceuta - europejsko-afrykańska mieszanka • Rabat - nowoczesność średniowiecza • Marrakesz - czerwone miasto • tajemnicza medina w Fezie • Meknés y Volúbilis • dla chętnych tydzień pobytu na Costa del Sol!

Terminy i ceny wycieczki 13

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 15

5.3 /6 (125 opinii)
Almunecar Playa
Hiszpania
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

Best Siroco
Hiszpania, Kordoba
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +274 zł / za osobę 7 dni

Palmasol
Hiszpania
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +275 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Transfer do hotelu w okolicach Malagi i czas wolny. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący do Malagi późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji.

Dzień 2

Po bardzo wczesnym śniadaniu udamy się w kierunku Gibraltaru - półwyspu o długości zaledwie 6 km, który jest malutką enklawą brytyjską na Płw. Iberyjskim. W programie: makaki - małpy, które zadomowiły się na Skale Gibraltarskiej, grota San Miguel, Main Street i wspaniały widok na Afrykę. Jeśli czas pozwoli zakupy w strefie wolnocłowej. Następnie przeprawa promowa/wodolotem z Algeciras do Ceuty - hiszpańskiej enklawy położonej zaledwie 23 km od Półwyspu Iberyjskiego. Następnie przejazd w kierunku Rabatu, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg. (Trasa ok.250 km).  
Uwaga! Po Gibraltarze podróżuje się minibusami lub taksówkami z anglojęzycznymi kierowcami-przewodnikami. Cała grupa spotyka się przy danej atrakcji turystycznej, gdzie na czas jej zwiedzania opiekę przejmuje polskojęzyczny pilot wycieczki.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** położone poza zwiedzanymi miastami. Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, przy czym w pokoju 3-osobowym najczęściej znajduje się łóżko małżeńskie i pojedyncze jako dostawka. Wszystkie z łazienkami, często z telefonem i klimatyzacją.
Do dyspozycji gości
na miejscu w hotelu restauracja i bar.
Wyżywienie
śniadania kontynentalne i obiadokolacje serwowane
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Malagi, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, prom/wodolot na trasie Algeciras - Ceuta - Algeciras, 7 rozpoczętych dób hotelowych w hotelach j.w. (lub 14 za dopłatą), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota podczas objazdu oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).


Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide, lokalnego podatku katalońskiego płatnego przy zakwaterowaniu (ok. 1,2 Eur/dziennie/os), napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, systemu Tour Guide oraz podatku hotelowego ok. 145 Eur/os. (płatne jako pakiet u pilota na miejscu). W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Hiszpanii trwa od 01.07 do 31.08

Dodaj opinię

5.3

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Hiszpanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon