Opinie klientów o Hiszpania i Portugalia

5.2 /6
236 
opinii
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.4
Transport
5.1
Wyżywienie
4.2
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

HALINA, ZIELONA GÓRA 15.07.2014

Hiszpania - Portugalia 09 czerwiec - 23 czerwiec 2014r. Halina Czesław Zielona Góra

CUDNA,CUDNA, CUDNA !!!!

6.0/6

ZOFIA, Tarnów 21.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

wycieczka objazdowa

Objazdowa wycieczka Hiszpania-Portugalia była doskonale zorganizowana. Wspaniały pilot Pan Marcin J- merytoryczny z szacunkiem odnoszący się do uczestników. Dbający o każdy szczegół. Super miejscowi przewodnicy - z dużą wiedzą i umiejętnością przekazywania, Jestem zachwycona programem wycieczki i jego realizacją. Całość imprezy na "6". Warto z Wami podróżować. To był już mój 5 wyjazd. Gratuluję organizacji.

6.0/6

SLAWOMIR, WAŁBRZYCH 25.04.2014

Hiszpański tydzień.

Bardzo fajna wycieczka dla tych, którzy chcą poznać Hiszpanię i Portugalię w pigułce. W tydzień nie da się zbyt wiele zobaczyć, ale miejsca zaproponowane przez organizatora tej wycieczki trafione w dziesiątkę. Ciekawy program realizowany przez bardzo kompetentnego pilota posiadającego wielką wiedzę na temat krajów półwyspu Iberyjskiego. Przytulne hotele, smaczne jedzenie. Polecam.

6.0/6

turystka 04.08.2017
Termin pobytu: czerwiec 2017

Hiszpania i Portugalia

To była bardzo wspaniała wycieczka obiazdowa . Mogę naprawdę polecić każdemu tę wycieczkę , nie jest to trasa męcząca tak jak czytałam niekture opinię.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem