Hiszpania jak malowana

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.0 /6 ( 30 opinii ) -45% 100%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Królewski Madryt • Bilbao - perła Kraju Basków • Pampeluna i gonitwa byków • Burgos i Saragossa - średniowieczne katedry i urokliwe starówki • region winny - Ribera del Duero • dla chętnych pobyt na Costa Brava lub del Maresme

Terminy i ceny wycieczki 5

2 470 zł
( za osobę / 8 dni )
3 075 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 19.05.2018

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 20

Miami
Hiszpania
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

4.8 /6 (80 opinii)
Reymar Playa
Hiszpania, Malgrat de Mar
Śniadania i obiadokolacje
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+10 zł / za osobę 7 dni

Sumus Hotel Stella & Spa
Hiszpania
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU
+170 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu na Costa Brava/Maresme. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący do Gerony późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Barcelony, między innymi dzieła słynnego architekta Antonia Gaudiego: Sagrada Familia (z zewnątrz), dzielnica gotycka wraz z katedrą, Pałac Gubernatora, plac św. Jakuba oraz Las Ramblas - najpiękniejsza ulica Barcelony. Następnie przejazd do stolicy Aragonii - Saragossy, wizyta w pałacu Aljaferia (mauretański pałac z „Księgi tysiąca i jednej nocy”) oraz w bazylice Matki Bożej Pilar, gdzie znaleźć można freski mistrza malarstwa - Francisco Goya, czas wolny w sercu Saragossy. Przejazd na kolację i nocleg w okolicach Saragossy. (Trasa ok. 380 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele **/*** - położone z reguły poza miastami. Pokoje 2-, 3- osobowe (przy czym 3 - osobowe to z reguły pokój 2 - osobowe z dostawką), wszystkie z łazienkami i wc, czasami z telefonem i TV.
Zakwaterowanie
Hotele *** - położone poza zwiedzanymi miastami. Pokoje: 1-, 2-, 3 - osobowe, (przy czym 3 - osobowe, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką), wszystkie z łazienkami , często z telefonem i klimatyzacją.
Do dyspozycji gości
na miejscu w hotelu restauracja i bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne i obiadokolacje serwowane
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, 7 rozpoczętych dób hotelowych j.w., śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota podczas objazdu oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide dodatkowych posiłków i napoi do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, systemu Tour Guide, opłat za lokalnych przewodników oraz obowiązkowego podatku katalońskiego - ok. 149 EUR. Lokalnego podatku katalońskiego płatnego przy zakwaterowaniu.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/hiszpania-jak-malowana/zakwaterowanie-hkl
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.0 Ocena ogólna tej wycieczki
5.0
Program wycieczki
5.6
Pilot
5.3
Transport
4.7
Zakwaterowanie
4.2
Wyżywienie
4.6
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.