Opinie o Palia Dolce Farniente
Kategoria lokalna: 3+
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
opinia hotelu
Arkadiusz 09.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel bardzo ciekawy. Składający się z kilku budynków. Obsługa hotelu bardzo miła. Nasza 6-letnia córka nawet z kilkoma osobami się "zaprzyjaźniła". Codziennie sprzątane pokoje, wymiana ręczników i pościeli. Jedzenie bardzo smaczne - każdy znajdzie coś dla siebie - żona jest wegetarianką córka uczulona na wiele produktów, ale nikt od stołu głodny nie odszedł. Blisko do plaży. Panie animatorki bardzo sympatyczne. Rezydentka dostępna w hotelu - bardzo miła pani. Gorąco polecam.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje super
Marzena, 10.06.2026 | Termin pobytu: czerwiec 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąFajne wakacje, ale dużo starszych osób w hotelu .Hotel spokojny fajny , czysty jedzenie bardzo dobre .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacyjny hotel Palia Dolce Farniente
WIOLETTA, --- 10.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel Palia Dolce Farniente, wrzesień 2024, wyjazd rodzinny, 3 osoby dorosłe. Hotel położony w dzielnicy Cala Dor - Egos, w pobliżu plaża zatokowa Cala Egos. Na terenie hotelu piękna roślinność - palmy, sosny, oleandry, hibiskusy. Trzy baseny - jeden dla dorosłych z chłodniejszą wodą i dwa kaskadowe z cieplejszą. Hotel składa się z pokoi usytuowanych w niskich bungalowach w stylu marokańskim z wystrojem kolonialnym. Wyposażony w łóżko małżeńskie z szafeczkami po bokach , ewentualną dostawką, toaletkę, telewizor, łazienka standardowa z prysznicem i toaletą. Pokoje duże ok. 25m kw z werandą lub na piętrze z z balkonikiem. Własna klimatyzacja i wiatrak na suficie zapewniają komfort wypoczynku. Panie z serwisu sprzątającego codziennie dbały o czystość pokoi i wymieniały wszystkie ręczniki. Bardzo dobrze zaplanowana infrastruktura hotelu - w jednym miejscu restauracja, bar, scena , na której Animatorzy dawali popis swoich umiejętności oraz występy zespołów i tancerzy. Codziennie Animacje głównie w języku francuskim, ale Animatorzy starali się też tłumaczyć w języku angielskim. Jeżeli czegoś się nie zrozumiało to Francuzi byli tak uprzejmi, że tłumaczyli to w jasny sposób . Animatorzy często zapytywali, czy nam się podoba i czy jesteśmy zadowoleni, a także wymawiali zwroty po polsku, aby nam było miło. W bliskiej odległości od restauracji są dwa bary, gdzie można korzystać z opcji all. Przekąski ciepłe i zimne w trakcie dnia. Restauracja pokaźnych rozmiarów, logistycznie zaplanowana tak, aby goście spokojnie mogli zjeść, kelnerzy obsłużyć, a obsługa kuchni uzupełniać na bieżąco dania. Jedzenie przepyszne, każdy znajdzie coś dla siebie - są i owoce morza, zupy, mięsiwo, owoce, lody ciasta, torty, pizza a nawet sushi. Nie było monotonni, wręcz przeciwnie, co dziennie pojawiały się nowe dania, które zaskakiwały smakiem. Są również pokazy na żywo przygotowania dań z ryb, sushi lub pizzy. Przyjazd do hotelu o 24.00 nie stanowił problemu do skorzystania z opcji all, a także w dniu powrotu , pomimo oddania kluczy ( doba hotelowa do 12.00 wyjazd mieliśmy o 19.30 ) Przemiła i bardzo pomocna obsługa w restauracji. Na recepcji również bardzo sympatyczni i mili pracownicy hotelu , można uzyskać wiele informacji gdzie co zwiedzić, co polecają, otrzymać mapy a nawet wydrukowany rozkład jazdy autobusów. Z boku hotelu przystanek mają autobusy, które zawsze są na czas. Wchodzi się do nich z przodu, można kartą płacić przykładając do czytnika ( do 5 biletów ), natomiast gdy dojedzie się na miejsce wychodząc z tylnej jego części powtarzamy czynność z czytnikiem - super sprawa. Każdy przejazd w danym kierunku to koszt max do 5 euro/osoba ( 5 euro to już dalszy kierunek np. Porto Cristo ) Polecam plażę Mondrago - cudna, jest też gdzie położyć się i odetchnąć w cieniu pięknych sosen. Hotel ma fantastyczne położenie - wszędzie blisko, a na jego terenie jest co robić - czyli dla każdego coś miłego. Kilka słów odnośnie biura Rainbow Tours z którym jechałam pierwszy raz . Opieka od samego początku do końca. Mimo iż jestem osobą komunikatywną i radzę sobie w obcym kraju, to taka świadomość dodawała mi skrzydeł. Organizowałam wycieczki na własna rękę i wiedziałam , że w razie "w" mam kogoś pod telefonem na miejscu. Pierwszy raz spotkałam się z tym , że transfer powrotny na lotnisko odbywał się w towarzystwie Rezydentki - duży plus dla biura. No i nie mogę nie wspomnieć o Panu Rafale z biura Rainbow Tours z Łodzi, profesjonalna obsługa, konkretna rozmowa - to jest to co skłoniło mnie do finalizacji wycieczki. Pani Rafale śliczne dzięki od całej mojej rodzinki za tak udany wyjazd. Podsumowując - polecam każdemu hotel Palia Dolce Farniente z biurem Rainbow Tours!!!! Wioletta z Wrocławia Majorka wrzesień 2024
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Palia dolce farniente
OLIWIA, GNIEZNO 25.12.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: do 25 lat, z rodzinąHotel bardzo fajny. Plaża niedaleko. Animacje atrakcyjne, ale niestety większość po francusku. Bardzo polecam. Dobrze wspominam pobyt w tym hotelu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje lipiec 2019
Iwona 08.07.2019 | Tagi: 46-55 lat, w parzehotel super, bardzo miła obsługa nie działała klimatyzacja w naszym pokoju przeniesiono nas do innego pokoju bez problemu, jedzenie bardzo dobre codziennie coś innego, bardzo bogaty wybór posiłków, animacje i animatorzy super , rozrywki od samego rana do wieczora, okolica też ok, do pierwszej plazy przy zatoce bardzo blisko , druga plaża trochę dalej. Obsługa hotelu miła i uśmiechnięta . Tak naprawdę to nie ma się do czego przyczepić. Polecam ten hotel z czystym sumieniem ja tam na pewno wrócę
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny wypoczynek
Katarzyna Zofia, --- 04.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzePobyt oceniam w samych superlatywach. Jedynie jakość obsługi przez pilotów była niewystarczająca. Byłam na dwóch wycieczkach: 26 i 27 czerwca i niestety mało się dowiedziałam i o wyspie i o tym co widziałam.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel ekstra z tej strony Majorki!
Maria, Kostrzyn Wlkp 08.05.2024 | Termin pobytu: kwiecień 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzePobyt bardzo udany, obsługa kompetentna, przychylna gościom, zawsze chętna do pomocy . Położenie hotelu korzystne, bo najbliżej Palmy, co miało znaczenie podczas zbierania uczestników wycieczek. Polecam znajomym . Maria Głowacka
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przepiękne wakacje
PAWEL, Obrzycko 21.10.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parzeMajorka zachwyca słońcem i kwiatami. Miejscowość bardzo urokliwa, bez tłumów, z przepięknymi klifami i turkusową wodą. Pobyt w hotelu również bardzo udany - mnóstwo dobrego jedzenia i przemiła obsługa. Gorąco polecam :-)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudna Mallorca
Ewa, Poznań 23.06.2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel z piękną roślinnością pielęgnowaną pieczołowicie (och te palmy majorkańskie). Zaskoczyła nas pozytywnie wielkość terenu na którym znajdują się budynki z pokojami. Widok z pokoju niesamowity, panorama na trzy strony świata, mieszkaliśmy na ostatnim piętrze. Czysto, jedzenie urozmaicone, animacje. Flamenco cudowne.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje we dwoje
Anna, Rybnik 25.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzePobyt w hotelu Palia Dolce Forniente na Majorce okazał się miłą niespodzianka. Wakacje udało się zakupić w bardzo dobrej cenie, a hotel jak na 3 gwiazdki zaskoczył nas bardzo dobrym jedzieniem i fantastyczna obsługa. Pokoje codziennie były sprzątane, ręczniki codziennie wymienione. Teren hotelu podzielony na strefy gdzie można odpocząć w ciszy jak i strefę rozrywki. Do plusów także należy bliska odległość do kilku uroczych zatoczek z małymi plażami. Blisko hotelu znajduje się przystanek autobusowy transportu publicznego zapewniajacy wygodny dojazd do najważniejszych miejsc na wyspie. Jedzenie zawsze świeże, a grill i włoski kącik z pizzami zawładnął naszym menu. Z minusów o których wiedzieliśmy przed przyjazdem i byliśmy ich świadomi to słona woda w kranie, basenach, kawie i herbacie podawanej z automatu. Hotel nastawiony typowo na francuskiego turystę, 90% animacji po francusku co nam osobiście nie przeszkadzało. Do minusow nalezy tez zaliczyc poranne rezerwowanie leżakow ręcznikami. Obsługa hotelu fantastyczna zaczynając od recepcji przez cudowne panie sprzątaczki po kelnerów i barmanów. Na początku czerwca hotel już w pełnym obłożeniu.