Opinie o Palia Puerto del Sol

Kategoria lokalna: 2

4.9/6
(236 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.6
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
4.9
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
4.9
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Może być ....

    Paulina, Skierniewice 07.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel położony przy marinie. Niska zabudowa. Bardzo duży kompleks, trzeba liczyć się z pokonywaniem codziennie dużej ilości kroków. Pokoje były bardzo przestronne. Nam przypadł pokój (apartament) z salonem oraz dodatkową sypialnią. Pokój niestety na parterze ( z balkonem) z widokiem na ogrodzenie . Czystość oceniam na 4. Ręczniki wymieniane codziennie, reszta do poprawy. Przy hotelu brak plaży, ale w jego okolicy liczne plaże miejskie (najbliższa ok. 700 m). Nam udało się odwiedzić 3. Z hotelu można również wybrać się do centrum miasta. Bezpośrednio w sąsiedztwie hotelu znajdują się liczne restauracje oraz mały sklep. W w/w miejsca poruszaliśmy się na pieszo z dójką dzieci ( 9 i 12 lat). Hotel oferował bezpłatny transfer na jedną z plaż. Baseny chodź na pierwszy rzut oka nie za duże, ale zdecydowanie mieściły wszystkich gości. Leżaki dostępne (przynajmniej jak ktoś wstał do godz. 10:00). Przy basenie snack-brak. Śniadania, obiady i kolacje były monotonne, ale zawsze można było coś dla siebie znaleźć. Obsługa uśmiechnięta i bardzo pomocna. Sport i rozrywka: Wieczorami muzyka na żywo, raz podczas wyjazdu pokaz flamenco. W ciągu dnia aerobik wodny. Wieczorami do zabawy włączane były również dzieci. Rezydent był w hotelu tylko raz w celu przekazania informacji o hotelu oraz jego okolicy (informacje bardzo konkretne i pomocne) oraz sprzedaży wycieczek. Byliśmy na dwóch wycieczkach fakultatywnych: Majorka w pigułce oraz Valldemossa. – czuję trochę lekki niedosyt, tj. niby fajnie ale jednak wg. mnie za mało ciekawostek oraz historii przekazanej przez przewodnika, za duże tempo (pierwsza wycieczka) oraz za dużo wolnego czasu (II wycieczka). Wycieczki mogły by być trochę lepiej zorganizowane.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    pobyt

    Maciej 21.07.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Chętnie tam wrócę.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Iza i Ada czerwiec 2024

    Izabela 13.09.2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel na dość rozległym terenie typu village. Było wszystko, czego potrzebowałam. Pyszne jedzenie, z tarasem, z pięknym widokiem na port, duży apartament z 3 balkonami nam się trafił, spory basen, bardzo dobre drinki, fajne animacje i organizacja wieczorów. Hotel głównie dla Francuzów, ale mówią też po angielsku. Wokół hotelu żadnego miasta, ale niedaleko piechotą 10 min. mała plaża Cala des Pou. Do miasta Cala dor spory kawałek piechotą, ale taksówka 6€ jeśli chcecie się pogościć w centrum do późnej nocy ;) Miasteczko śliczne, białe. Plaże po drugiej stronie portu 3 przecudne plaże z turkusową wodą i piaseczkiem: Cala Gran, Cala Petita - jeździ hotelowy busik. Cala Esmeralda dalej - małym pociągiem, który zatrzymuje się pod hotelem. Teraz coś, co jest nie do przyjęcia!!! Tragiczna rezydentka Julia, która nie poinformowała nas o zmianie godziny wyjazdu na wycieczkę fakultatywną (nie pojechałyśmy). Kompletnie nie nadaje się na rezydenta. Do dziś, po napisaniu reklamacji, nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Zawiodłam się na Rainbow, ale nie odpuszczę, skarga poszła dalej. Nie korzystajcie z wycieczek fakultatywnych Rainbow, przynajmniej w tym miejscu!!!. Poza tym polecam miejsce, hotel. Jest klimat!!!

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Piękna Majorka

    Mama z córką 07.09.2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Od samego wyjścia z lotniska przywitał nas widok palm. Cała wyspa jest ich pełna. Droga z lotniska do hotelu zajęła ponad godzinę. Byliśmy 3 z kolei hotelem. Towarzyszyła nam sympatyczna rezydentka z biura podróży ,którą poznałyśmy już na lotnisku. Wskazała nam autokar i dała kopertę powitalną. Meldunek przebiegł szybko. Zaproponowano nam posiłek mimo późnej godziny (3 w nocy). Hotel ma niecodzienną budowę. Wygład hotelu z zewnątrz przypomina Santorini (białe niskie budynki o nieregularnych kształtach ,wejście do pokoi jest z dworu). Pokoje składają się z sypialni i salonu z tarasem. Zarówno w sypialni jak i w salonie sprawna klimatyzacja. Na powitanie duża butelka wody w lodówce ,saszetki z kawą ,herbatą cukrem i śmietanką. W łazience suszarka ,2 komplety ręczników ,plastikowe kubeczki ,jednorazowe mydełka i szampon + żel 2 w 1. W sypialni złączone 2 łóżka ,stoliki nocne z lampkami i duża szafa z sejfem i pościelą w środku. Dla nas to nie minus ,ale jeśli ktoś chciałby się przyczepić to są popękane płytki na tarasie ,czy pokryty rdzą kosz w łazience. Pokój napewno odnowiony ,ale nie w polskim standardach (z tego co widziałyśmy cała wyspa tak wygląda). Przez pierwsze 3 dni dokładany był papier i zmieniony raz ręcznik oraz wyrzucone śmieci. Póżniej już nikt do pokoju nie zaglądał. Serwis kawowy nie uzupełniany (stąd wniosek ,że to co dostałyśmy było tylko na przywitanie). Brak przywieszki na drzwi (nie przeszkadzać). Jedzenie dużo i różnorodne ,wszystkie posiłki (śniadanie ,obiad i kolacja) z możliwością na ciepło i na zimno. Jajka sadzone ,pancake i frytki robione były na bieżąco z możliwością obserwacji pracy uśmiechniętych kucharzy. Co nas zaskoczyło to karteczki przy posiłkach z nazwami w kilku językach w tym polskim. Spory wybór owoców ,ciast ,deserów czy lodów. Maszyny z napojami gazowanymi typu ,cola ,czy soki ,w dodatku ekspresy kawowe i dystrybutory do wina. Piękny widok z tarasu restauracji na Marine. Na terenie ośrodka 3 baseny. Jeden dla dzieci ze zjeżdżalniami. Drugi ogólny duży o nieregularnym kształcie w otoczeniu palm ze snack barem (napoje zimne ,kawa ,piwo ,lody i drugie śniadania ,np. croissanty. Trzeci w strefie dla dorosłych czynny do godz. 19.00 z napojami gazowanymi ,kawą i alkoholem. Póżniej zaś stawał się on strefą dla wszystkich z animacjami ,np. muzyką na żywo ,czy tańcem flamenco. Wokół hotelu dużo zieleni. Bardzo czysto ,cicho i spokojnie. Wieczorami słychać cykady i można spotkać hotelowe kotki. Po obu stronach Mariny mnóstwo restauracji i kawiarni. Sklep w pobliżu hotelu (Spar) czynny do 21.00. Na końcu Mariny supermarket Mercadona czynny do 21.30. Z hotelu co 10 min. kursuje busik na plażę. Jest również przystanek kolejki objazdowej po Cala d'or. Do takich miejsc jak Smocze Jaskinie ,czy Marineland radzimy pojechać samemu (taniej). W autobusie najlepiej płacić kartą (wychodzi dużo taniej). Wycieczka objazdowa z biura Rainbow ciekawa z bardzo sympatyczną przewodniczką z dużą wiedzą ,którą z chęcią się z nami dzieliła. Szkoda tylko ,że przystanki na trasie były tak krótkie przez co naprawdę trzeba było się sprężać ,by obejrzeć coś ,zjeść czy kupić pamiątkę. Te niedogodności rekompensują piękne widoki i niesamowite wrażenia Sa Calobra. Cala d'or to niewielka miejscowość tylko z niskimi ,białymi budynkami w otoczeniu różnych rodzajów palm. Piękne zatoczki z turkusową wodą ,w których można popływać czasem w towarzystwie ryb. Jeżeli ktoś szuka ciszy ,spokoju i pięknych widoków to ten hotel i ta miejscowość jest idealna.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Pozytywna

    Julita, 18.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Panie sprzątały pokoje i wymieniały ręczniki codziennie. Jedzenie dobre i duży wybór. Jedyny minus to słona woda w kranie, pod prysznicem :)

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Majorka

    Adam Zbigniew, Ząbki 12.08.2021 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Bardzo fajny hotel. Rozłożony na dużym terenie, 2 duże baseny, atrakcyjne animacje ( przy basenie i wieczorem przy barku ). Jedzenie bardzo dobre ( krewetki, mule, różne rodzaje ryb - wszystko pyszne ). Do najbliższej plaży ok. 15 minut spacerkiem lub bezpłatny hotelowy bus ). W centrum miasteczka jeszcze sporo sklepów i restauracji zamkniętych, ale zawsze znajdzie się coś dla siebie. Objazd całej wyspy wypożyczonym samochodem zajął nam 2 dni - zaliczyliśmy wszystkie atrakcje + wizytę w stolicy. Ogólnie wyjazd bardzo udany - polecam.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Hiszpania Hotel de Sol

    Henryk, Świerklaniec 25.10.2022 | Termin pobytu: wrzesień 2022 | Tagi: powyżej 65 lat, w parze

    Dobre , miejscowość Cala d"Or bardzo urokliwa .Do plaży z hotelu daleko , cena za dwa leżaki i parasol to 15,75 euro.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Majorka w hotelu Palia Puerto del Sol

    ŁUKASZ, --- 30.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Super wycieczka jak i hotel kto lubi owoce morza i bliskość maliny z cudownym klimatem w którym można wręcz utonąć w bliskości pięknych plaż I jachtów to jest zdecydowanie kierunek dla niego :)

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Dobry Hotel z małymi minusami

    PIOTR, ------ 30.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel w zasadzie Ok. Słabe animacje i tylko a la France. Jedzenie bardzo dobre - ryby, mięsa, owoce, warzywa. Pokój nadspodziewanie duży i wygodny. Lokalizacja spokojna i bardzo malownicza.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Było super

    ANNA, ŚCINAWA NYSKA 24.08.2016 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Hotel super czysty codziennie sprzatany pokuj bardzo miła obsługa super zagospodarowania czasu wypoczynku tylko to źe śniadania takie same