Palia Puerto del Sol

5.0/6 (127 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Palia Puerto del Sol
Galeria (26)
Palia Puerto del Sol
Palia Puerto del Sol
Zaślepka wideo
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
4.7
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
4.8
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Lucyna, Sade Budy 13.08.2019

Wspaniałe rodzinne wakacje!

Czysto, miło, smacznie i z uśmiechem na twarzy - tak spędziliśmy dwa tygodnie w czerwcu. W recepcji wszyscy byli pomocni, animatorzy uroczy i zaangażowani, dzieci uwielbiały mini disco i obydwa baseny. Pojechaliśmy na wycieczki, oglądaliśmy pokaz flamenco, słuchaliśmy koncertu gitary klasycznej, odwiedziliśmy najpiękniejsze zatoczki w okolicy - nie sposób było się tam nudzić! Szczerze polecamy - każdy apartament z odzielnym wejściem daje niesamowite wrażenie kameralności i swobody😍

6.0/6

Ewa 20.07.2022

Hotel przy przepięknej marinie

Hotel położony przy marinie z jachtami i łodziami, które można wypożyczyć (także bez licencji). Okna restauracji oraz taras gdzie znajduje się strefa „chillout” są z widokiem na tę właśnie marinę - przepiękny widok. Pokoje przestronne, odnowione, codziennie sprzątane. Pyszne, urozmaicone jedzenie - szczególnie obiady i kolacje - codziennie dania charakterystyczne dla innego rejonu świata. Dużo ryb, owoców morza. Pomimo, ze hotel nie znajduje się bezpośrednio przy plaży, byliśmy codziennie na jednej z piękniejszych w okolicy - zadbano o dojazd specjalnym 9-osobowym busem hotelowym, który jeździ tam co 10-15 min. W hotelu można zamówić wypożyczenie auta - odbiera nas wtedy kierowca z tej firmy i zawozi do biura gdzie spisuje się umowę (firma świetnie zorganizowana, posiadająca naprawdę dużą flotę praktycznie nowych samochodów ) Majorka jest na tyle niewielka, że w 2-3 dni można zobaczyć najważniejsze miejsca. Podsumowując - bardzo, bardzo udany pobyt.
Pokaż więcej opinii (125)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem