Hiszpania - Od Andalus do Andaluzji

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.1 /6 ( 127 opinii ) -45% 100%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Granada - ostatni bastion Maurów • Kordoba - średniowieczna stolica Kalifatu • Sewilla - stolica Andaluzji ze wspaniałą gotycką katedrą • Kadyks - port założony przez Fenicjan • Punta Europa na Gibraltarze • 2 dni pobytu na Costa del Sol! • dla chętnych możliwy dodatkowy tydzień na Costa del Sol

Terminy i ceny wycieczki 20

2 409 zł
( za osobę / 8 dni )
3 070 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 28.05.2018

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 13

5.2 /6 (52 opinii)
Playabonita
Hiszpania, Benalmadena
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

5.2 /6 (54 opinii)
Almunecar Playa
Hiszpania, Almunecar
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

figloklub
5.5 /6 (97 opinii)
Playacalida
Hiszpania, Almunecar
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+396 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu w okolicach Malagi. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący do Malagi późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji. (Dla Klientów przylatujących do Sewilli nocleg w okolicach Sewilli).

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Sewilli. Na początek wizyta na najbardziej rozpoznawalnym placu tego miasta - Plaza Espana, dalej spacer przez dzielnice Santa Cruz (dawna dzielnica żydowska) - dotrzemy do największej w Europie katedry gotyckiej, której integralną częścią jest jeden z symboli miasta - wieża Giralda, powstała na bazie mauretańskiego minaretu. Następnie przejdziemy do położonej nad rzeką Gwadalkiwir dzielnicy Arenal, gdzie znajduje się najważniejsza w Hiszpanii arena corridy - La Maestranza oraz położona przy promenadzie Krzysztofa Kolumba Złota Wieża (12-boczna wieża z czasów mauretańskich). Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Sewilli. (Trasa ok. 160 km). Dla chętnych wycieczka statkiem (ok. 16 EUR/os.).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** położone poza zwiedzanymi miastami. Pokoje: 2-, 3- osobowe (przy czym 3 - osobowe to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką), wszystkie z łazienkami, czasami z telefonem i TV.
Do dyspozycji gości
na miejscu w hotelu restauracja i bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne i obiadokolacje serwowane
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach j.w. (7 rozpoczętych dób hotelowych lub za dopłatą 14), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota (podczas pobytu na Costa del Sol opieka rezydenta) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide, napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, systemu Tour Guide - ok. 143 EUR. W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/hiszpania-od-andalus-do-andaluzji/zakwaterowanie-haa
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.1 Ocena ogólna tej wycieczki
5.3
Program wycieczki
5.4
Pilot
5.2
Transport
4.4
Zakwaterowanie
4.5
Wyżywienie
4.4
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.