Opinie klientów o Hiszpania - Od Andalus do Andaluzji

5.2 /6
Intensywność programu
4.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.4
Transport
5.3
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata, Konstantin 30.03.2014

Rewelacja!

Cudowna wycieczka, niezwykle ciekawe miejsca w Andaluzji, świetne połączenie wypoczynku ze zwiedzaniem, polecam wszystkim, którzy lubią intensywny i bogate przeżycia. Jedyna wadą wycieczki był fakt że gruba przewodniczka przesłoniła mojemu mężowi widoki i do dziś twierdzi, że byliśmy w Katalonii ;)

6.0/6

KATARZYNA, WARSZAWA 19.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

WYCIECZKA SUPER !!!!!

WYJAZD WSPANIAŁY . DOBRZE ZORGANIZOWANY , WIELE CIEKAWYCH I WSPANIAŁYCH MIEJSC DO ZOBACZENIA. OPIEKUN WYCIECZKI PANI ANETA FANTASTYCZNA I BARDZO POMOCNA , PRZEWODNICY LOKALNI BARDZO DOBRZY I CIEKAWIE OPOWIADAJĄCY. ZOBACZENIE CZĘŚCI HISZPANII WŁAŚNIE Z TĄ WYCIECZKĄ WARTE GORĄCEGO POLECENIA . DLA PRZYSZŁYCH UCZESTNIKÓW - NIE MA NA CO CZEKAĆ TYLKO JECHAĆ !!!!

6.0/6

Izabela Miller 04.08.2016
Termin pobytu: sierpień 2016

zakochana w Andaluzji

Piękna, cudowna wycieczka. Odkryłam Hiszpanię na nowo. byłam na przełomie czerwca i lipca. Pogoda idealna do zwiedzanaoi. Nie było gorąco dzięki czemu nie odczuwałam intesywności programu. Polecam tę wycieczkę.

6.0/6

Joan, Lublin 18.07.2021

Andaluzja pełna historii

Dobrze zorganizowana wycieczka po pięknym regionie bogatym w historię i zabytki, z bardzo dobrym pilotem. Program wycieczki idealny dla starszych i młodszych (ja podróżowałam z Tatą lat 88 i Tato nadążał bez problemu). Z całej bogatej historii regionu wybrano najistotniejsze i najciekawsze zabytki, piękne widokowo trasy. Przewodnicy lokalni przedstawiali nam zwiedzane miejsca bardzo ciekawie. Zaletą zwiedzania w czasie pandemii była również mała liczba konkurencyjnych wycieczek i ogólnie brak tłumów, np. w Gibraltarze, Kadyksie, w Mezquicie w Kordobie czy w Alhambrze w Granadzie. Hotele ogólnie czyste, autokar bardzo wygodny. Warto skorzystać z wycieczki dodatkowej do Rondy - miejsce przepiękne
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem