Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Liczba dni

-

Typ wyjazdu

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Udogodnienia w hotelu

Rodzaj hotelu

Odległość hotelu od lotniska

Tematyka

Sezon

Dokumenty

Oferty

All inclusive Hiszpania
Flaga Państwa

All inclusive Hiszpania

Wczasy pod znakiem słońca! – All inclusive na Costa de la Luz

Rozciągające się od Cieśniny Gibraltarskiej do granicy portugalskiej, Costa de la Luz (Wybrzeże Światła”) to niezwykle słoneczny, przyjemny region na spędzenie wakacji. Znajdziemy tu wszystko, co najbardziej lubimy w Hiszpanii, a więc śródziemnomorskie krajobrazy, słońce, złocisty piasek i prawdziwie iberyjski charakter. Jednak to słońce odpowiedzialne jest za magię tej okolicy, gwarantując 310 słonecznych dni w roku oraz średnią temp. na poziomie 23 stopni Celsjusza. Costa de la Luz to dobry wybór na wakacje all inclusive niezależnie od pory roku!

Prawdziwie hiszpańska Andaluzja – Costa de la Luz

Zapewne nie zdajecie sobie sprawy ile kultowych symboli czy tradycji utożsamianych z Hiszpanią pochodzi właśnie z Andaluzji. To właśnie tutejsza kultura dała początek Flamenco i kastanietom, wywodząc się z tradycji andaluzyjskiej cyganerii. Wiele więc osób uważa więc, że to Costa de la Luz i Andaluzja są sercem Hiszpanii. All inclusive tu będzie świetną okazją, aby poznać bliżej iberyjską kulturę, zasmakować wspaniałej kuchni i odkryć malownicze „białe miasteczka” z Jerez de la Frontera czy Arcos de la Frontera na czele. Przydomek „De la Frontera” oznacza graniczny. Wspomniane miasta, razem z Arcos to niegdyś przygraniczne miasta, sąsiadujące z arabskim królestwem Grenady. Wczasy tutaj to świetna szansa, aby zwiedzić Kadyksu, uznawany za najstarsze miasto w Europie oraz spróbowania pysznego sherry z Jerez. W wolnym czasie warto zrobić sobie wycieczkę do gorącej Huelvy czy też stolicy Andaluzji – Sewilli.

Bajeczne plaże – Costa de la Luz

All inclusive na Costa de la Luz to 200 km prześlicznych plaż do dyspozycji wszystkich, którzy zdecydują się spędzić tu swój urlop. Wyposażone w pełną infrastrukturę plaże miejskie, jak i dzikie, pozostawione w swej naturalnej formie, zachęcającą do kąpieli i opalania, kusząc delikatnym, niemalże białym piaskiem i ciepłą temperaturą. Dzięki bliższej odległości od Oceanu Atlantyckiego, Costa de la Luz przyjemnie chłodzący wiatr znad oceanu pojawia się tu częściej, dzięki czemu gorące temperatury przestają być tak odczuwalne. Wiatr ten zachęca też wielu miłośników sportów wodnych do aktywnego wypoczynku. Podczas all inclusive na Costa de la Luz spotkacie na pewno niejednego surfera.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem