All inclusive Hiszpania

Wypocznij w słońcu Katalonii – All inclusive na Costa del Maresme

Niewielkie wybrzeże Costa del Maresme to pas wspaniałych plaż, malowniczych krajobrazów oraz barwnej katalońskiej kultury, rozciągający się przez 50 km od Blanes do Barcelony. All inclusive w tym rejonie Hiszpanii to najlepsza okazja, aby odpocząć od codziennego zgiełku, korzystać z uroku morskich kąpieli i zwiedzić stolicę regionu, piękną Barcelonę. Costa del Maresme jest bowiem świetnie skomunikowane z miastem Gaudiego, jak i Gironą, stanowiącą bardzo ważny port lotniczy dla regionu. Jednak tym co najbardziej przyciąga gości co roku jest słoneczna pogoda, przejrzyste, błękitne niebo oraz łagodny, śródziemnomorski klimat.

All inclusive na Costa del Maresme – zakochaj się w tutejszych krajobrazach

Pagórkowaty teren Costa del Maresme obfituje w strome klify, romantyczne zatoczki, piniowe i dębowe lasy, gaje oliwne oraz winnice. Pomiędzy nimi znajdują są malownicze miasteczka i ośrodki turystyczne, takie jak choćby Callela, Mataro, Badalona, Pineda de Mar czy Santa Susanna. Wzdłuż wybrzeża rozciągają się promenady, gdzie w blasku zachodzącego słońca, można romantycznie spędzić wieczór. Dużym atutem jest również kolej nadmorska, biegnąca wzdłuż wybrzeża i łącząca poszczególne kurorty. Costa del Maresme za dnia to urokliwe miasteczka, położone w romantycznych zatoczkach. W nocy zaś możecie liczyć na dobrą zabawę do białego rana! Jeżeli będziecie mieli ochotę odpocząć nieco od nocnych zabaw i uciech, wybierzcie się na zwiedzanie okolicy. Szczególnie polecamy Malgrat de Mar, gdzie na odwiedzających czeka zabytkowa katedra San Nicolau de Bari oraz promenada Paseo Maritimo. Zajrzyjcie także do niezwykle klimatycznego Villasadre de Mar, znanego przede wszystkim z zabytkowego domu Casa Bassa oraz kościoła San Joan de Vilassar.

Wygrzewaj się na jednej z rajskich plaż – All inclusive na Costa del Maresme

Costa del Maresme posiada w swej ofercie imponującą liczbę pięknych plaż. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy plaż wyposażonych we wszystkie udogodnienia, jak i fani dzikich, naturalnych pasów wybrzeża. Nie sposób wybrać najpiękniejszą z plaż, dlatego też proponujemy kilka miejsc, w których skorzystacie z uroków słońca, zażyjecie morskich kąpieli, a przede wszystkim odpoczniecie. Polecamy m.in. Playę de Sant Pol w Sant Pol de Mar, Playę de Pineda w Pineda del Mar czy Playę de Astillero w Malgrat de Mar. Wiele osób lubi też Playę Garbi czy Playę del Goffet w Calleli oraz Playę de Santa Susanna w Santa Susannie. Fani opalania topless znajdą też cos dla siebie. El Moli w Sant Pol de Mar to miejsce, gdzie swobodnie mogą czuć się wszyscy naturyści! Niezależnie od wybranej miejscowości, all inclusive na Costa del Maresme to gwarancja złocistego, miękkiego piasku i gorącej, turkusowej wody.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon