Opinie klientów o Hiszpańskie El Clasico

5.2 /6
271 
opinii
Intensywność programu
5.2
Pilot
5.2
Program wycieczki
5.4
Transport
4.9
Wyżywienie
4.6
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Józef, Chełmno 04.10.2022

El Clasico

Część objazdowa bardzo atrakcyjna, (bogata w atrakcje) dobrze zorganizowana i rozplanowana. Przewodnicy w poszczególnych miejscach programu zwiedzania wykazywali się bardzo duzym zasobem wiedzy, przy tym bardzo dobrze przekazane grupie. Indywidualne zwiedzanie nie byłoby tak atrakcyjne. CZĘŚĆ WYPOCZYNKOWA równie atrakcyjna, w dobram hotelu, z dobram wyżywieniem i przy bardzo dobrej pogodzie.

6.0/6

Włodek Brwinów 17.07.2015

20 - 27.06

Ogólna ocena wycieczki jest bardzo dobra. Narzekanie na długie siedzenie w autokarze jest bezzasadne ponieważ w programie od razu jest zaznaczone ile kilometrów dziennie przejedziemy. Przychylam się do opinii wcześniejszych, że pilot był dużym atutem. Hiszpania jest przepiękna i każdemu polecam jej obejrzenie. Dobrze, że Hiszpanie nie dali się ogłupić i nie zasłaniają swego kraju idiotycznymi ekranami, widzieliśmy ich po drodze może kilkadziesiąt. Gdyby nam przyszło przejechać ponad 2500 km w takiej rurze typu trasa A2 to tylko należałoby współczuć. Wyżywienie bardzo dobre, jedno śniadanie w Sewilli troszkę skąpe ale nic to. Jeszcze raz gorąco polecam

6.0/6

Karolina i Krzysiek 10.10.2017
Termin pobytu: wrzesień 2017

Super wakacje!

Przeżyliśmy najciekawsze wakacje naszego życia. W pierwszym tygodniu zwiedziliśmy najciekawsze miejsca Hiszpanii, a dzięki Pani Asi Kocik- kopalni wiedzy- dowiedzieliśmy się wszystkiego co warto wiedzieć o tym kraju. Grupa świetna, organizacja na najwyższym poziomie, wszystko zapięte na ostatni guzik. Hotele piękne i komfortowe. Kierowca autokaru niesamowicie sympatyczny, przewodnicy w poszczególnych miejscowościach z wielką pasją przekazywali informacje. Jesteśmy zachwyceni tym wyjazdem. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie gorąco POLECAMY ! Biuro podróży Rainbow jest biurem godnym zaufania. Jeżeli ktoś pragnie przeżyć niezwykły wyjazd, pełen przygód i zwiedzić niesamowite miejsca to ta wycieczka jest idealnym wyborem.

6.0/6

Boguslawa, Ustka 02.10.2019

Zakochałam się w Hiszpanii

Wrzesień to odpowiednia pora na zwiedzanie Hiszpanii. W czasie siedmiu dni wycieczki zjechaliśmy naprawdę ogromną część tego kraju. Podczas wycieczki Hiszpańskie El Clasico doświadczyłam przede wszystkim tego co uwielbiam na wakacjach – ciepłego klimatu i wielu niesamowitych miejsc, które mogłabym zwiedzać całymi tygodniami, Hiszpania jest wręcz usiana sztandarowymi zabytkami. Podczas zwiedzania Hiszpanii poznałam miejsca, które zaskoczyły mnie klimatem nie z tej ziemi. Hiszpania to kraj, w którym krajobraz, historia i kultura są połączeniem wpływów śródziemnomorskich z arabskimi. Program zwiedzania był dosyć napięty, pomimo to pozwolił mi zobaczyć miejsca objęte programem dokładnie. Miałam możliwość zasmakowania atmosfery panującej w różnych regionach Hiszpanii w skład, której wchodzą zarówno potrawy o typowo śródziemnomorskim rodowodzie z południowego wybrzeża (kuchnia andaluzyjska), potrawy ludów pasterskich, jak i kuchni wywodzącej się z tradycji morskich (Galicja). Każdy zakątek Hiszpanii ma tak naprawdę wiele do zaoferowania. Zwiedzając Barcelonę mogłam zobaczyć niesamowity wpływ architektury Gaudiego na to miasto, w Walencji widziałam jedną z najciekawszych budowli- gotycką katedrę czyli La Seu de Valencia i bazylikę Matki Boskiej Opuszczonych, w Granadzie oszałamiającą mauretańską Alhambrę oraz uczestniczyłam w wieczorze flamenco, w Sewilli byłam na najwspanialszej w Hiszpanii arenie do walki z bykami, w Kordobie spacerowałam pośród wąskich białych domów i historii łączącej wątki arabskie, wizygockie, żydowskie i kastylijskie schowanej w miniaturowych patios, w Madrycie byłam w Pałacu Królewskim i w Muzeum Prado gdzie znajduje się najwspanialsza na całym świecie kolekcja malarstwa klasycznego. Potwierdzam- Hiszpania słynie z dobrej pogody, pysznej kuchni, życzliwych ludzi i wyjątkowych miejsc. Po tej wycieczce mam niedosyt dlatego do Hiszpanii planuję przyjechać jeszcze kilka razy, ponieważ podczas 7- dniowej wycieczki ciężko jest poznać ten kraj.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem