WAKACJE W Holandii Południowej

06.04.2019 (sobota)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
1 271 zł1 236 zł
za os. / 6 dni
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
20.04.2019 (sobota)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport
1 800 zł1 750 zł
za os. / 6 dni
Nie wymagany paszport

Ciekawi wakacji Holandii Południowej?

Holandia Południowa:

Państwo:
Holandia
Waluta:
EUR
Holandia Południowa to region, który rozciąga się na zachodnim wybrzeżu tego kraju. Jego stolicą, a jednocześnie stolicą polityczną całej Holandii jest Haga – miasto, które ujmuje swoją architekturą. W Hadze warto zobaczyć Stary Ratusz i kościół Grote Kerk, ale niesamowitą atrakcją jest również wizyta w Madurodam – parku miniatur, w którym można zwiedzić właściwie całą Holandię!
Największym, a jednocześnie jednym z najpopularniejszych miast w Holandii Południowej jest Rotterdam z największym portem przeładunkowym w Europie. Jego panoramę warto zobaczyć z sięgającego 185 metrów Euromasztu, a podczas spaceru udać się do Ratusza Miejskiego, secesyjnego Białego Domu oraz Hotelu New York, spod którego niegdyś Europejczycy wyruszali ku brzegom Ameryki, by spełnić swój „american dream”.

Zobacz również oferty w innych regionach Holandii Południowej: Holandia Północna oraz informacje o Holandii Południowej.

Opinie o Holandii Południowej

6.0/6

Bardzo dobrze

ładne tereny, zadbane miasta i obiekty zabytkowe

Dodał(a):
Irena, Chorzów, 29.05.2018

6.0/6 Ocena ogólna o Holandii Południowej

Pogoda Holandii Południowej

Morski, umiarkowany klimat Holandii Południowej sprawia, że lata są tutaj dość ciepłe. Termometry wskazują zwykle ponad 20°C, a pogoda pogarsza się dopiero z końcem września. Wiosną i jesienią słupek rtęci sięga ok. 10-15°C, a zimą temperatura w Holandii Południowej rzadko spada poniżej 0°C. Ten region jest jednak dość deszczowy i opady występują tu właściwie przez cały rok, sięgając średnio 750 mm.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.