India Express

5.5/6 (5 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
India Express
Galeria (8)
India Express
India Express
India Express
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o India Express

5.5 / 6(5 opinii)
Intensywność programu
5.4
Pilot
5.9
Program wycieczki
5.4
Transport
5.0
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Konrad, Trzebów 23.02.2023
Termin pobytu: luty 2023

Indie

Program niby ekspres ale bez pośpiechu xD Polecam każdemu osobie samotnej czy z rodziną młodszej czy starszej, każdy znajdzie Tam coś dla siebie. Pilot- petarda, mega wiedza bardzo sympatyczna i pozytywna os pełen szacun 😅

6.0/6

Wanda, Warszawa 25.02.2023
Termin pobytu: luty 2023

Udany wyjazd

Jestem zadowolona z wyjazdu. Moc wrażeń - pierwszy raz w tym kraju i mimo że coś się o nim słyszało i widziało to nie to samo co bycie tam realnie. Wiedziałam że nie mogę oczekiwać luksusowych hoteli i wg mnie były adekwatne do ceny wycieczki ( aczkolwiek wg naszych standardów można określić je jako kiepskie). Program ciekawy i choć na początku wydawał się skromny to w trakcie drogi dał się odczuć jak dość intensywny. W Indiach jedzie się wolno z powodu korków więc przejazdy odczuwaliśmy jako długie. Cały czas byłam jakby w innym świecie gdyż realia kraju są odmienne od tych jakie mam na codzień. Szczególne wrażenie to wizyta w świątyni sikhijskiej - z datków wiernych każdy głodny może otrzymać posiłek w dobrych warunkach higienicznych w przyświątynnej jadłodajni. Panuje tam czystość i porządek przestrzegany przez wszystkich co bardzo kontrastuje z rzeczywistością poza tym pomieszczeniem. Najjważniejsza była jednak praca Ilony. Nie wyobrażam sobie lepszej od niej pilotki . Cierpliwa, zawsze miła, uśmiechnięta i chętna do pomocy (m.inn. przy zakupach, przeliczaniu waluty) Przejazdy umilała opowiadaniem o kraju, religii, obyczajach, historii. Można to wszystko gdzieś przeczytać ale ja lubię słuchać jadąc.
Pokaż więcej opinii (3)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem