Opinie klientów o Goa Villagio Resort

3.8 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
4.8
Obsługa hotelowa
4.1
Plaża
4.3
Pokój
3.8
Położenie i okolica
3.5
Rezydent
5.5
Sport i rozrywka
3.8
Wyżywienie
3.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

WOJCIECH, LODZ 16.01.2020

Cichy spokojny hotelik z bardzo dobrą obsługą i szybkim wifi

Wspaniała baza wypadowa do zwiedzania okolicy skuterem który załatwią chłopaki z recepcji. Czyste pokoje czysty basen, cisza sielanka .Wifi bardzo dobre i szybkie. Można dzwonić do Polski. Do Pięknej szerokiej i czystej plaży pełnej barów 800 m spacerkiem wśród palm i pól ryżu. Wybór jedzenia w barach (Bardzo tanich)na plaży bardzo duży a jak czegoś nie ma w karcie to i tak to zrobią jak im wytłumaczyć co się chce. Wynajęcie skuterka 400 rupii dziennie czyli 20 PLN. Piwo na plaży 650 ml 120 rupii czyli 6,30 PLN. Kokos na plaży 30 rupii czyli 1,50 PLN

5.0/6

Witold, WIŻAJNY 28.01.2020

Hotel Goa Villagio

Hotel najtańszy z całej oferty Rainbow Ogólnie wszystko na plus, tylko śniadania mogły być bardziej urozmaicone.Ludzie życzliwi.Polecam.

3.0/6

Man 11.02.2020

Tanio. Jakość adekwatna do ceny

Na stornach Rainbow brakowało mi opinii o hotelach na Goa, więc piszę swoją, aby inni mogli skorzystać. Goa Villagio Resort, to tani hotel i jakość jest adekwatna do ceny. Dla mnie głównym mankamentem tego hotelu jest starość pokoi, mebli, infrastruktury. Pokój, który otrzymałem na początku przesiąknięty był zapachem starości. Po interwencji, zmieniono nam pokój na "bezzapachowy", ale starość sprzętów pozostała. Śniadania są monotonne (co dwa dni powtarza się dokładnie to samo), a wybór każdego dnia jest skromny. Zaletą są duże pokoje. Obsługa jest miła i pomocna. Pokoje sprzątają codziennie. Nie warto kupować kolacji, ponieważ lepiej zjeść świeżą rybę z grilla w jednej z knajpek na plaży, dzięki czemu można korzystać z ich leżaków plażowych. Odległość od morza to ok. 800-900 metrów, które przejść można asfaltową ulicą biegnącą wśród wiejskiej okolicy (chatki, łąką, na której pasą się krowy). Jeśli miałbym wybierać ponownie, to raczej dopłaciłbym do pobliskiego Nanu.

1.0/6

Justyna Dulny 06.01.2020

Obskurne i zaniedbane miejsce

Z przykrością informuje, ze hotel Goa Villagio jest jedną wielką pomyłka. Miejsce zaniedbane, brudne, obskurne z fatalnym personelem, który zupełnie nie jest przygotowany do obsługi gosci spoza Indii. Nawet naszą rezedentka P. Maria, przyznała, ze do menadżera hotelu "nic nie dociera". Borykalismy się z brakiem wody ciepłej, brakiem prądu, brudna i dziurawa pościelą, którą zmieniono nam dopiero w ostatnia noc. Hotel polozomy jest mocno na uboczu, w nieatrakcyjnym miejscu. Jesteśmy bardzo rozczarowani! Dołączam zdjęcia do dopełnienia tego co opisałam.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem