WAKACJE W Goa

23.02.2019 (sobota)
Wylot z Warszawa
objazd i wypoczynek
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
5 770 zł
za os. / 9 dni + 5 dni wypoczynek
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji na Goa?

Goa:

Państwo:
Indie
Waluta:
INR
Goa to jedne z najpiękniejszych plaż na świecie, tropikalna dżungla w głębi lądu, zaskakujące smaki lokalnej kuchni oraz doskonała pogoda, która trwa tutaj niemal przez cały rok. Region ulokowany na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego, nad Morzem Arabskim, jest doskonałym pomysłem na wakacje w Indiach – szczególnie dla tych, którzy marzą o wyprawie w niezwykle egzotyczne miejsce.
W Goa ściera się to, co indyjskie z tym, co europejskie. Wpływy portugalskiej kultury są tutaj widoczne niemal na każdym kroku, ale Goa kusi również tropikalnym klimatem i piaszczystymi, szerokimi plażami, które oferują doskonałe warunki do wypoczynku. Co jeszcze? Zapach szafranu i kawy na plantacjach, spacer w dzikiej dżungli i niesamowita przyroda! Odkryj prawdziwy raj na ziemi!

Zobacz również oferty w innych regionach Goa: Dżammu i Kaszmir, Karnataka, Kerala, Maharasztra, New Delhi, Radżastan, Tamilnadu, Uttar Pradesh oraz informacje o Goa.

Opinie o Goa

6.0/6

Okolice hotelu

Wspaniała okolica,pięknie widoki,zyczliwi mieszkancy.

Dodał(a):
Barbara, Jelcz Laskowice, 08.04.2018

6.0/6 Ocena ogólna o Goa

Pogoda na Goa

Pogoda w Goa jest typowa dla klimatu zwrotnikowego o wilgotnej odmianie. Wysokie temperatury utrzymują się w tym regionie właściwie przez cały rok, a duży wpływ na zmianę pogody w Goa mają cyklicznie wiejące monsuny – letni od strony oceanu i zimowy od strony lądu. Monsun letni wiejący od czerwca do października przynosi często ulewne deszcze, których średnia suma roczna wynosi nawet 3000 mm. Zimowy monsun wieje natomiast do maja i przynosi nie tylko suchą pogodą, ale także wysokie temperatury, gdy w Goa temperatura wynosi nawet 40°C.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.