Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

trwa wczytywanie

Filtry

Popularne

Wyżywienie

Liczba dni

-

Typ wyjazdu

Cena

-

Standard hotelu

Ocena klientów

Udogodnienia w hotelu

Rodzaj hotelu

Odległość hotelu od lotniska

Tematyka

Sezon

Dokumenty

Oferty

All inclusive Indie
Flaga Państwa

All inclusive Indie

Magiczne Goa – all inclusive w Indiach

Zachwycające malowniczymi, szerokimi, piaszczystymi plażami, Goa to jeden z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących regionów Indii. Podróż tu to prawdziwa uczta dla ciała, jak i dla ducha, a wszystko za sprawą dziewiczych plaż, niczym niezmąconych krajobrazów i licznych zabytków, które sprawiają, że w Goa nie sposób się nudzić. Spróbujcie prawdziwej ajurwedyjskiej medytacji, powitajcie słońce ćwicząc yogę na plaży, odkryjcie fascynującą i zmysłową kuchnię indyjską. Udajcie się do Zatoki Motyli, aby skosztować prawdziwego, świeżego Mango Lassi.

All inclusive w Goa – najmniej indyjskiej części Indii

Położone nad ciepłymi wodami Morza Arabskiego, gdzie turkusowa woda i chylące się ku niej smukłe kokosowe palmy zapierają dech w piersiach, Goa to skrawek ziemi inny od codziennego krajobrazu Indii. Bliżej mu do Portugalii, której to dziedzictwo jest mocno zakorzenione w tutejszym krajobrazie. Portugalscy wicekrólowie i gubernatorzy rządzili tym obszarem od 1505 do 1861 roku. Drugim wicekrólem prowincji (szóstym zarządcą) był zaś sam Vasco da Gama. Dziś region ten jest wciąż w dużej mieści zamieszkany przez białych, Europejczyków lub Amerykanów. Goa jest też praktycznie najbardziej chrześcijańskim stanem w Indiach. W tutejszej architekturze znajdziemy wiele pamiątek po portugalskich kolonizatorach, szczególnie jeśli chodzi o budynki sakralne. Dlatego też wakacje all inclusive w Goa mogą być fantastyczną przygodą, podczas której odkryjecie wiele fascynujących miejsc i historii.

All inclusive w Goa – wakacje na najpiękniejszej plaży świata

New York Times uznał niegdyś tutejsze Palolem Beach za najpiękniejszą plażę świata. Z jednej strony mamy tu Morze Arabskie, z drugiej palmowy zagajnik, a pomiędzy nimi ciągnący się długo miękki, bielutki piasek, kontrastujący z lazurem oceanu. Na plażę wchodzi się przez słynną bramę, która, nie licząc przejść między krzakami, jest jedynym oficjalnym wejściem. All inclusive w Goa to jednak nie tylko wypoczynek na Palolem Beach. Wybrzeże regionu tworzy bowiem 125 km przepięknych plaż, wśród których znajdziemy takie cuda jak Betalbatim, plaża Colva czy też Vaca i Cavelossim. To tu znajdziemy ciszę i spokój, które pomogą nam odpocząć i odnaleźć równowagę wewnętrzną. Jeśli będziecie spragnieni nocnych rozrywek, odwiedźcie kurorty na północy regionu. Plaże Baga czy Calanguete to gwarancja dobrej zabawy niemal całą dobę.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem