All inclusive Indie

Magiczne Goa – all inclusive w Indiach

Zachwycające malowniczymi, szerokimi, piaszczystymi plażami, Goa to jeden z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących regionów Indii. Podróż tu to prawdziwa uczta dla ciała, jak i dla ducha, a wszystko za sprawą dziewiczych plaż, niczym niezmąconych krajobrazów i licznych zabytków, które sprawiają, że w Goa nie sposób się nudzić. Spróbujcie prawdziwej ajurwedyjskiej medytacji, powitajcie słońce ćwicząc yogę na plaży, odkryjcie fascynującą i zmysłową kuchnię indyjską. Udajcie się do Zatoki Motyli, aby skosztować prawdziwego, świeżego Mango Lassi.

All inclusive w Goa – najmniej indyjskiej części Indii

Położone nad ciepłymi wodami Morza Arabskiego, gdzie turkusowa woda i chylące się ku niej smukłe kokosowe palmy zapierają dech w piersiach, Goa to skrawek ziemi inny od codziennego krajobrazu Indii. Bliżej mu do Portugalii, której to dziedzictwo jest mocno zakorzenione w tutejszym krajobrazie. Portugalscy wicekrólowie i gubernatorzy rządzili tym obszarem od 1505 do 1861 roku. Drugim wicekrólem prowincji (szóstym zarządcą) był zaś sam Vasco da Gama. Dziś region ten jest wciąż w dużej mieści zamieszkany przez białych, Europejczyków lub Amerykanów. Goa jest też praktycznie najbardziej chrześcijańskim stanem w Indiach. W tutejszej architekturze znajdziemy wiele pamiątek po portugalskich kolonizatorach, szczególnie jeśli chodzi o budynki sakralne. Dlatego też wakacje all inclusive w Goa mogą być fantastyczną przygodą, podczas której odkryjecie wiele fascynujących miejsc i historii.

All inclusive w Goa – wakacje na najpiękniejszej plaży świata

New York Times uznał niegdyś tutejsze Palolem Beach za najpiękniejszą plażę świata. Z jednej strony mamy tu Morze Arabskie, z drugiej palmowy zagajnik, a pomiędzy nimi ciągnący się długo miękki, bielutki piasek, kontrastujący z lazurem oceanu. Na plażę wchodzi się przez słynną bramę, która, nie licząc przejść między krzakami, jest jedynym oficjalnym wejściem. All inclusive w Goa to jednak nie tylko wypoczynek na Palolem Beach. Wybrzeże regionu tworzy bowiem 125 km przepięknych plaż, wśród których znajdziemy takie cuda jak Betalbatim, plaża Colva czy też Vaca i Cavelossim. To tu znajdziemy ciszę i spokój, które pomogą nam odpocząć i odnaleźć równowagę wewnętrzną. Jeśli będziecie spragnieni nocnych rozrywek, odwiedźcie kurorty na północy regionu. Plaże Baga czy Calanguete to gwarancja dobrej zabawy niemal całą dobę.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Zgodnie z wprowadzonymi przepisami dotyczącymi ograniczeń w pracy placówek handlowych, nasze wszystkie biura od dnia 14.03 do czasu wycofania ww. ograniczeń pozostają zamknięte.
Lista naszych salonów