Opinie klientów o Izrael nie tylko dla pielgrzymów

5.3 /6
480 
opinii
Intensywność programu
5.2
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.5
Wyżywienie
4.8
Zakwaterowanie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Grażyna 31.07.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Wycieczka super ale jedyny minus to złodziejstwo na lotnisku

Polecam serdecznie wycieczkę. OSTRZEGAM!!! Jedyny minus wycieczki to złodziejstwo przez obsługe na lontisku Tel Awiw w czasie powrotu do kraju. Straciłam kosmetyki wartości ponad 400zł i część paragon, który był umiejętnie przerwany by nie mieć dowodu gdzie kupiłam i za ile dane kosmetyk.

6.0/6

Elżbieta, Kraków 21.05.2019

Izrael

Bardzo ciekawa wycieczka,bardzo dużo dowiedzialam się ciekawych rzeczy na temat Izraela.Polecam,na pewno jeszcze wrócę ponieważ zakochalam się w tym różnorodnym kraju.

6.0/6

Irena 20.02.2023
Termin pobytu: luty 2023

Izrael nie tylko dla pielgrzymów- wspaniały wyjazd w środku zimy dla wszystkich

Bardzo serdecznie polecam wycieczkę pt. " Izrael nie tylko dla pielgrzymów" . Program wyjazdu jest tak opracowany, że uwzględnia różne potrzeby i oczekiwania, łączy relementy tradycyjnego pielgrzymowania do miejsc, związanych z kolebką chrześcijaństwa z turystyką. Dzięki takiej formule można odwiedzić zarówno miejsca, które zmamy z kart Biblii: Betlejem Nazaret, Jezioro Galilejskie Jerozolimę, Kafarnaum, Górę Błogoslawieństw Górę Kuszenia, jak i watre zobaczenia atrakcje turystyczne: Morze Martwe, Jerycho, akwedukty i amfiteatry, pamiętające jeszcze czasy rzymskie. Nie bez znaczenia są też piękne krajobrazy: Wzgórza Golan, Pustynia Judzka, piękna zabudowa oraz gaje oliwne, drzewka pomarańczowe i kwiaty, które powodują wzrost poziomu endorfin . Jest to wspaniała ucieczka przed zimą... Dobre towarzystwo i merytoryczna opieką przewodnika dopełniają całość. Niestety, nie jest to podróż na jeden raz. Po takiej wycieczce chce się jechać znowu... I warto. Polecam

6.0/6

Marcin 02.08.2015

Shalom Israel!

Ocena ogólna jak najbardziej zasłużona! Jeden duży minus (opisany poniżej) i kilka mniejszych mniej znaczących nie mają prawa rzutować na całość która była zorganizowana przez RT oraz na miejscu prowadzona przez pilota, kierowcę i miejscowego przewodnika bardzo dobrze! Dodając wspaniałych ludzi z jakimi razem mogłem przez osiem dni wycieczki tworzyć grupę żal było wracać do Polski!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem