Opinie klientów o Merril's Beach Resort

4.8 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
1.3
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
6.0
Pokój
5.0
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
4.3
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

JERZY LECH, ZIELONA GÓRA 14.03.2018

Hotel na Karaibach.

Jedno piętrowy / dwa pawilony/ hotel. Wygodny, duży czysty pokój. Wygodna stołówka i mały klimatyczny bar na plaży. Ludzi niezbyt dużo. Spokój. Rodziny z małymi dziećmi nie mają żadnych atrakcji, ale jeżeli ktoś chce spokoju, to go tu znajdzie.. Przepiękna , długa plaża.

4.0/6

Maciek 03.12.2017
Termin pobytu: grudzień 2017

Jamajka listopad 2017 r

Jeśli hotel to tylko w Negril - plaża jest piękna, hotel przy plaży. Hotele w innych miastach, choć bardziej wypasione nie posiadaja takiej plaży i takiego dostępu do morza .Osobiście polecam Beachcomber, to hotel ,który posiada klimat karaibski pokoje duże, ale nie luksusowe jak to na Karaibach .Mieszkalismy najpierw w Beach Comber ,a potem w Merrils Beach 3 . Co do czystości Beach Comber można mieć zastrzeżenia, to w Merrils beach 3 yło bardzo czysto. Pościel i ręczniki codziennie wymieniane. W czasie pobytu zdarzyła się jedna kradzież z pokoju hotelowego w Merrils Beach 3 zaraz po przyjeździe.To wyjazd dla ludzi kochających plaże, ciepłe morze /około 30 stopni / muzykę i gandji.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem