Japonia - Pocztówka z Imperium Słońca

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.5 /6 ( 2 opinii )
Wycieczka samolotem
cesarskie zabytki Tokio • dzielnica gejsz w Kioto • Wulkan Fuji i pięć Jezior • futurystyczna Osaka • gorące źródła Hamamatsu

Terminy i ceny wycieczki 4

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Tokio samolotem rejsowym (bez przesiadki).

Dzień 2

Przylot do Tokio, odprawa paszportowo - celna. Przejazd szybkim pociągiem do Osaki. Czas na odpoczynek po podróży.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** dobrej klasy - (razem 6 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe, we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc i często telewizor. Uwaga! W większości hoteli dostępne wyłacznie łóżka typu twin. Niektóre hotele nie posiadają dostawek lub mają ich ograniczoną liczbę - wówczas 3 osoby mogą być kwaterowane w 2 osobnych pokojach.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym z opłatami lotniskowymi bez przesiadki, zakwaterowanie w hotelach (6 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem i pociągiem wg programu, wyżywienie wg programu, opiekę polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j.w., oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdu pociągiem na trasie Tokio - Kamakura - Tokio, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych oraz systemu TGS (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 19200 jenów, płatne obowiązkowo pilotowi na miejscu jako pakiet w walucie lokalnej), wycieczek fakultatywnych, dodatkowych posiłków i oraz innych wydatków osobistych.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/japonia-pocztowka-z-imperium-slonca/zakwaterowanie-jat
Paszport
Paszport musi być ważny co najmniej 3 miesięcy licząc od daty zakończenia imprezy.
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Telefony komórkowe
W Japonii sieć telefonii komórkowej oparta jest na innym niż w Europie systemie (W-CDMA zamiast GSM). Z tego powodu polskie telefony mogą nie działać poprawnie - w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Państwa operatorem telefonii komórkowej.

Płatności Większość sklepów i restauracji w Japonii przyjmuje płatność wyłącznie gotówką, bankomaty oraz płatności kartą nie są powszechne- polecamy zabrać ze sobą odpowiednią ilość gotówki.
 
 
 
5.5

Ocena ogólna tej wycieczki

5.8
Program wycieczki
5.5
Pilot
6.0
Transport
5.3
Zakwaterowanie
5.3
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon