Japonia - Pocztówka z Imperium Słońca

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.5 /6 ( 2 opinii )
Promocja wycieczek objazdowych Wycieczka samolotem
cesarskie zabytki Tokio • dzielnica gejsz w Kioto • Wulkan Fuji i pięć Jezior • futurystyczna Osaka • gorące źródła Hamamatsu

Terminy i ceny wycieczki 7

7 500 zł
7 400 zł
( za osobę / 8 dni )
Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Tokio samolotem rejsowym (bez przesiadki).

Dzień 2

Przylot do Tokio, odprawa paszportowo - celna. Przejazd szybkim pociągiem do Osaki. Czas na odpoczynek po podróży.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** dobrej klasy - (razem 6 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe, we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc i często telewizor. Uwaga! W większości hoteli dostępne wyłacznie łóżka typu twin. Niektóre hotele nie posiadają dostawek lub mają ich ograniczoną liczbę - wówczas 3 osoby mogą być kwaterowane w 2 osobnych pokojach.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym z opłatami lotniskowymi bez przesiadki, zakwaterowanie w hotelach (6 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem i pociągiem wg programu, wyżywienie wg programu, opiekę polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j.w., oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdu pociągiem na trasie Tokio - Kamakura - Tokio, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych oraz systemu TGS (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 19200 jenów, płatne obowiązkowo pilotowi na miejscu jako pakiet w walucie lokalnej), wycieczek fakultatywnych, dodatkowych posiłków i oraz innych wydatków osobistych.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/japonia-pocztowka-z-imperium-slonca/zakwaterowanie-jat
Paszport
Paszport musi być ważny co najmniej 3 miesięcy licząc od daty zakończenia imprezy.
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Telefony komórkowe
W Japonii sieć telefonii komórkowej oparta jest na innym niż w Europie systemie (W-CDMA zamiast GSM). Z tego powodu polskie telefony mogą nie działać poprawnie - w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Państwa operatorem telefonii komórkowej.

Płatności Większość sklepów i restauracji w Japonii przyjmuje płatność wyłącznie gotówką, bankomaty oraz płatności kartą nie są powszechne- polecamy zabrać ze sobą odpowiednią ilość gotówki.
 
 
 
5.5

Ocena ogólna tej wycieczki

5.8
Program wycieczki
5.5
Pilot
6.0
Transport
5.3
Zakwaterowanie
5.3
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.