Opinie klientów o Green Garden

4.7 /6
opinie
Atrakcje dla dzieci
6.0
Obsługa hotelowa
4.3
Plaża
3.8
Pokój
4.0
Położenie i okolica
4.5
Rezydent
3.8
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Barbara Warszawa 28.03.2014

Wypoczynek Włochy 213

było wspaniale, bardzo dobry odpoczynek po wyczerpującym objeździe , wycieczka fakultatywna na Sycylię ( Taormina )rewelacja

5.0/6

Beata Warszawa 21.04.2014

Wakcaje na morzem

Przepiękne wakacje, w pachnącym ogrodzie, nad samym morzem. Pełni życia jak zawsze Włosi, umilają pobyt. Można zwiedzić urokliwe wyspy w okolicy. Bylo cudnie.

3.0/6

ZDZISŁAW MARIA ZAMORSCY 24.07.2014

WIELKIE ZASKOCZENIE I STRES

NIE TAK SZYBKO SIĘ ZAPOMNI,SYTUACJI STRESOWEJ, JAKĄ PRZEŻYLIŚMY W ZWIĄZKU Z NIEDOINFORMOWANIEM PRZEZ AGENTA BIURA O DODATKOWYCH KOSZTACH UKRYTYCH W OPISIE HOTELU GREEN GARDEN.NA PIERWSZEJ STRONIE UMOWY BYŁA PODANA CENA CAŁKOWITA OD OSOBY DLA TERMINU WYCIECZKI OD 22.06 DO 06.07.2014.Z TAKĄ SYTUACJĄ SPOTKALIŚMY SIĘ PIERWSZY RAZ!GDYBYŚMY WIEDZIELI TO NA PEWNO Z TEGO HOTELU NIE SKORZYSTALIBYŚMY!TO DLA NAS WYRZUCONE PIENIĄDZE, BO W TYM WIEKU NIE OPALAMY SIĘ NA LEŻAKACH, TYLKO SPACERUJEMY,ANI NIE KORZYSTAMY Z OBIEKTÓW SPORTOWYCH,A DLACZEGO OBOWIĄZKOWE KORZYSTANIE Z NAPOJÓW DO KOLACJI.ZA TYDZIEŃ 136 EURO!NIE WARTO BYŁO!!!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem