Obiekt

Pokoje

Hotel oferuje nowocześnie urządzone 2-osobowe pokoje superior oraz deluxe (z max. 2 dostawkami w formie normalnego łóżka rozkładanej sofy lub wysuwanego łóżka). Łóżeczko dla dziecka do 2 lat - na zamówienie i za dodatkową opłatą (ok. 10 EUR/dzień). Hotel pobiera podatek turystyczny – płatny obowiązkowo w recepcji hotelu w dniu przyjazdu – w wysokości ok. 1,50 EUR/os./dzień. Podatek turystyczny obowiązuje wyłącznie gości w przedziale wieku od 17 do 70 lat. Wysokość podatku może ulec zmianie.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych hotelu.

Kategoria lokalna

****

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu (w godz. 07:30-09:30) oraz obiadokolacje serwowane do stolika (w godz. 19:30-21:30, przystawki, bufet sałatkowy). Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Możliwość rezerwacji dań wegetariańskich oraz posiłków bezglutenowych.

Program sportowy i animacyjny

Bogaty program animacyjny zarówno dla dorosłych jak i dzieci (w terminie od 24.05 do 19.09), spektakle, występy, gry i zabawy.

Dodatkowe informacje

Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.

Wg informacji z dn. 21.06.2021 r. osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium państw z Kategorii C (w tym z Polski) co najmniej do 30 sierpnia br. mają obowiązek: 

1) zarejestrowania swojego przyjazdu na platformie EU Digital Passenger Locator Form (w przypadku problemów technicznych należy wypełnić oświadczenie autodichiarazione);

2) przedstawienia certyfikatu w języku włoskim, angielskim, francuskim lub hiszpańskim (tzw. green pass) zaświadczającego o:

· ukończeniu całego cyklu szczepień co najmniej 14 dni przed wjazdem do Włoch, szczepionką zatwierdzoną przez UE (certyfikat należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta IKP);

lub

· przebytej chorobie COVID-19 (ceryfikat należy pobrać z Internetowego Konta Pacjenta IKP);

lub

· negatywnym wyniku testu wymazowego (molekularnego lub antygenowego), wykonanego w ciągu 48 godzin przed przekroczeniem granicy Włoch.

Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej szóstego roku życia.

Uwaga!!!

Aktualizacja dodatkowych wytycznych dla podróżujących do Włoch z dn. 27/07/2021 r. Od 6 sierpnia 2021r. wprowadza się wymóg okazania certyfikatu unijnego (tzw. paszportu covidowego, green pass, potwierdzającego zaszczepienie co najmniej 1 dawką/lub ozdrowienie/lub negatywny wynik testu) do:

- konsumpcji przy stoliku wewnątrz lokali gastronomicznych;                            

- wstępu na spektakle, koncerty, pokazy oraz wydarzenia i zawody sportowe;   

- muzeów, miejsc kultury (w tym kin, sal koncertowych, teatrów etc.) i wystaw;

- basenów, pływalni, sportu drużynowego, SPA (również na terenie obiektów wypoczynkowych/noclegowych) – wyłącznie w odniesieniu do aktywności w przestrzeniach zamkniętych;                                                                              

- targów, festiwali i wydarzeń wystawienniczych, kongresów i konferencji;        

- uzdrowisk, parków tematycznych i rozrywki;                                                 

- centrów kulturalnych, społecznych i rekreacyjnych – wyłącznie w odniesieniu do przestrzeni zamkniętych i z wyłączeniem centrów przeznaczonych dla małych dzieci, w tym ośrodków letnich, oraz powiązanych z ich działalnością usług gastronomicznych;                                                                                             

- salonów gier, zakładów bukmacherskich, sal bingo i kasyn;                             

- konkursów publicznych.

Uwaga! Negatywny wynik testu wykonanego przed wylotem obowiązuje wyłącznie na okres, na jaki został on wykonany (tj. PCR na 72 h od momentu wykonania testu, a antygenowy - 48 h), a po upływie jego ważności w celu skorzystania z powyższych należy wykonać ponowne testy. Dodatkowe koszty i wykonanie kolejnych testów leży po stronie Klienta. Ewentualne wykonanie kolejnych testów oraz związane z tym koszty leżą po stronie Klienta i Rainbow nie pośredniczy w wykonywaniu testów na miejscu (podczas realizacji programu).

Wymóg okazania certyfikatu nie dotyczy osób nieobjętych krajowym programem szczepień przeciw COVID-19 zgodnie z przepisami włoskimi, tj. dzieci poniżej 12. roku życia oraz osób posiadających zaświadczenie lekarskie o istnieniu przeciwskazań dla szczepienia. Obowiązek weryfikacji certyfikatów spoczywa na organizatorach wydarzeń/personelu obiektów. Naruszenie przepisów dot. certyfikatów skutkuje mandatem karnym w wys. 400-1000 EUR zarówno dla prowadzącego działalność/organizującego wydarzenie, jak i osoby, która nielegalnie skorzystała z usługi/uczestniczyła w wydarzeniu.

Źródło: https://www.gov.pl/web/wlochy/informacje-dla-podrozujacych-do-wloch

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Kampanii trwa od połowy czerwca do połowy września.

Oleandri Resort

5.2/6 (8 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka

Kategoria lokalna 4

Oleandri Resort
Galeria (18)
Oleandri Resort
Oleandri Resort
Oleandri Resort
Oleandri Resort

Atuty oferty

Bardzo elegancki i nowocześnie urządzony hotel zlokalizowany w rozległym ogrodzie, polecamy osobom wymagającym. To doskonała oferta na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, a także dla osób nastawionych na zwiedzanie tej części Włoch na własną rękę.

Rodzaj wyjazdu

Wypoczynek

Na miejscu

Polski rezydent

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Położenie

Elegancki hotel zlokalizowany w południowym regionie Włoch - Kampanii, usytuowany w spokojnej okolicy, otoczony bujnym lasem sosnowym. Hotel znajduje się na dość rozległym terenie w pięknym śródziemnomorskim ogrodzie o powierzchni ok. 3 ha, oddalony jest o ok. 1,5 km od parku archeologicznego w Paestum, gdzie znajdują się lokalne restauracje i kawiarnie (hotel organizuje wieczorne przejazdy tzw. „trenino” do Paestum, koszt ok. 5 EUR w 1 stronę). Ok. 110 km do lotniska w Neapolu.

Mapa

Plaża

Obiekt usytuowany jest ok. 250 m od piaszczystej, prywatnej plaży w zależności od położenia pokoju (przejście ścieżką, z łagodnym zejściem do morza). Bezpłatny serwis plażowy (2 leżaki i parasol/pokój) od 3 rzędu. Wypożyczenie ręcznika plażowego - koszt ok. 3 EUR za pobranie.

Do dyspozycji gości

Recepcja, restauracja Oleander (z piecem drzewnym do wypieku pizzy), bar, basen oraz strefa jacuzzi z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Ponadto: taras słoneczny, wypożyczalnia samochodów i rowerów, pralnia.

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

Opinie klientów

Opinie o Oleandri Resort

5.2 / 6(8 opinii)
Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
5.2
Plaża
5.4
Pokój
5.9
Położenie i okolica
4.5
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
3.1
Wyżywienie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Paweł, Radom 28.08.2016

Super !!!!!!

Hotel,godny polecenia !!! Obsługa,kuchnia,ogród hotelowy,plaża + restauracja wszystko super !!!

6.0/6

Dagna 20.06.2017
Termin pobytu: lipiec 2017

wczasy w Oleandri

Własnie wróciliśmy z wczasów w tym hotelu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel godny polecenia. Super basen, duża ilość drzew i krzewów. Prywatna, piaszczysta plaża hotelowa. Jesli chodzi o kolacje to obfite i bardzo smaczne. Pizza wypiekana w piecu drzewnym jest rewelacyjna. Jeśli chodzi o śniadania to troszeczke monotonne, ale poza tym wszystko super. Polecam dla rodzin z dziećmi. Moja 2- letnia córka była zachwycona.
Pokaż więcej opinii (6)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem