pokój standardowy

pokój standardowy

Villaggio Selene Mare

Kategoria lokalna: ****
Lokalizacja Paestum
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Kampania - wczasy
Wyżywienie All Inclusive light
5.4 /6 ( 50 opinii ) Rabat na hotele premium - LATO 2020
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Hotel oferuje wypoczynek w otoczeniu śródziemnomorskiej zieleni. Hotel to dobra oferta dla osób szukających ciszy i spokoju, a także dla osób nastawionych na zwiedzanie tej części Włoch na własną rękę oraz rodzin z dziećmi.

Terminy i ceny wycieczki 17

Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
Obiekt o charakterze „villaggio turistico” - wioski wakacyjnej położony w południowej części Kampanii w spokojnej okolicy, otoczony śródziemnomorską roślinnością. Kompleks oddalony jest o ok. 3 km od parku archeologicznego w Paestum, gdzie znajdują się lokalne restauracje i kawiarnie. Ok. 100 km do lotniska w Neapolu.
Plaża
Piaszczysta plaża w odległości ok. 300 m od hotelu – przejście ścieżką przez las piniowy. Do dyspozycji Gości bezpłatny serwis plażowy (2 leżaki i parasol/pokój).
Do dyspozycji gości
Recepcja, restauracja, pizzeria, bar, basen ze słodką wodą z leżakami i parasolami dostępny w godzinach 09.00-13.00 oraz 15.00-19.00 (wymagane czepki, dostępne w recepcji hotelu, koszt ok. 3 EUR).
Wyżywienie
Śniadania (07:30-09:30), lunche (12:30-14:00) i obiadokolacje (19:30-21:00) z daniami głównymi serwowanymi do stolika, przystawki w formie bufetu. W cenie do lunchu i obiadokolacji 0,5 l wody i 0,25 wina. Pozostałe napoje do lunchu i obiadokolacji dodatkowo płatne. Dodatkowo (w godzinach 15.00-17.00 oraz 21.00-22.00) napoje: woda, soki (3 rodzaje), napoje typu cola, piwo, podawane w barze wewnątrz restauracji.
Program sportowy i animacyjny
Hotel prowadzi animacje dla dzieci i dla dorosłych. Ponadto oferuje bezpłatną siłownię (w wybrane dni), tenis stołowy, boisko do siatkówki plażowej a dla najmłodszych plac zabaw i mini klub.
Internet
Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby.
Opinie klientów
Klienci oceniają ten hotel na 5.4/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/kampania-wczasy/villaggio-selene-mare
Wizy
Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, podatków turystycznych płatnych bezpośrednio w hotelach.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
KAMPANIA, informacje ogólne
Waluta
EUR - Euro. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych znajdują się placówki banków i bankomaty.
Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.
Wynajęcie samochodu
Klienci, którzy chcą wynająć samochód muszą mieć ze sobą wypukłą kartę kredytową.
Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Włoch na podstawie ważnego dowodu osobistego.
Czas
Jak w Polsce.
Język urzędowy
Włoski
Orientacyjne ceny
Obiad w restauracji od 10 EUR, woda 1 l - ok.1,5 EUR, piwo w barze od 4 EUR, kawa w kawiarni od 1,50 EUR.
Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. We Włoszech używa się innych typów gniazdek niż w Polsce. Zazwyczaj występują gniazdka typu L, z trzema dziurkami w jednym rzędzie. Pasują do nich polskie cienkie wtyczki (jak od ładowarki do telefonu). Natomiast nie pasują okrągłe grube wtyczki (jak od suszarki do włosów czy zasilacza do laptopa). W takich przypadkach konieczne jest używanie adaptera (przejściówki). Dostępne są one w hotelowych recepcjach (bezpłatnie, kaucja ok. 5 EUR), można także zakupić je w Polsce w supermarketach budowlanych (ok. 20 zł) lub we Włoszech w większych supermarketach (ok. 2 EUR).

Telefony
Telefony komórkowe działają w całych Włoszech.
Kampania
Kampania to wyżynno – górzysty region nad Morzem Tyrreńskim ze stolicą w Neapolu. Malownicze zatoki i wyspy z pięknymi plażami, śródziemnomorska roślinność, stare, pełne zabytków architektury miasteczka oraz bogate stanowiska archeologiczne, gdzie po wybuchu Wezuwiusza czas zatrzymał się w miejscu to wizytówki tej części Włoch.
Neapol
Neapol z widokiem na zatokę i górującym nad nimi Wezuwiuszem to jedna z piękniejszych włoskich panoram. Pełne zabytków miasto (z wpisaną na listę UNESCO starówką) przyciąga architektonicznymi perłami w postaci zamków, pałaców (m.in. Palazzo di Capodimonte, Como, Gravina czy Reale) i kościołów (jak: St. Lorenzo, St. Domenico, St. Chiara). Wieczorny spacer klimatycznymi uliczkami miasta i degustacja tradycyjnej pizzy neapolitańskiej przy lampce wina to doskonałe zwieńczenie pobytu w Neapolu.
Sorrento
Tu można odpocząć od zgiełku i gwaru Neapolu. Miasto słynie z XIV-wiecznej romańskiej katedry i głównego placu poświęconego poecie Tasso. Sorrento otaczają gaje oliwne i cytrusowe, a malownicze uliczki pełne kawiarni i restauracji zapraszają turystów na wieczorne spacery.
Pompeje, Herkulanum i Stabie
Tu czas zatrzymał się w 79 r. Miejscowości zostały pokryte popiołem wulkanicznym Wezuwiusza, który utrwalił ich budowle, mieszkańców i zwierzęta. Pełne turystów Pompeje i mniej zatłoczone Herkulanum i Stabie to archeologiczne wizytówki Kampanii.
Paestum
Kiedyś kolonia grecka, a dziś jedno z najważniejszych europejskich parków archeologicznych (UNESCO). Miasto posiada dobrze wyposażoną infrastrukturę turystyczną i znane jest z pięknej, piaszczystej plaży, co gwarantuje udany odpoczynek.
AmalfiDawne kupieckie miasto i port wkomponowane w wysokie, skaliste wybrzeże to dziś elitarny kurort z tradycjami. Urokliwe, kręte uliczki i zaciszne dziedzińce to idealne miejsca na spacery i zwiedzanie historycznego centrum Amalfi. Miasto tętni wieczornym życiem, kiedy to restauracje zapraszają turystów na kolacje przy muzyce na żywo. Wyloty z: Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku odpraw Rainbow na wybranym lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Kampanii trwa od połowy czerwca do połowy września.

Dodaj opinię

5.4

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Włoszech! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon