wypoczynek

Wczasy w Kolumbii Brytyjskiej - co musisz wiedzieć?

  • O Kolumbii Brytyjskiej
  • Opinie
  • Pogoda

Kolumbia Brytyjska

Kolumbia Brytyjska jest najdalej wysuniętą na zachód prowincją Kanady. Tu monumentalna przyroda łączy się z niezwykle przyjazną atmosferą i spektakularną architekturą. Jeśli chcesz się przekonać, jak wygląda prawdziwa Kanada – Kolumbia Brytyjska to region, który musisz odwiedzić. Pozwoli Ci na to zorganizowana przez nas wycieczka objazdowa. Na last minute czy nie – dowiesz się, czemu Kanada jest tak wyjątkowym miejscem. Kolumbia Brytyjska to imponujące Góry Skaliste oraz Górny Nadbrzeżne, piękne fiordy na wybrzeżu i wyjątkowe miejsca – z Vancouver oraz Wyspą Charlotte na czele, a do tego aż sześć parków narodowych. Gotowy do podróży?

Opinie o Kolumbii Brytyjskiej

Kolumbii Brytyjskiej
5.5 /6

Piękne widoki

piekna kraina ze wspaniałą przyrodą, najciekawsza część trasy to Alberta i Kolumbia brytyjska z Górami Skalistymi i Nadbrzeżnymi
Dodał(a):
Ewa Magdalena, Wrocław, 04.08.2019
6.0 /6

VANCOUVER i CALGRARY!

Obydwa miasta mut be! Choć mój syn hokeista jest fanem Edmonton! Od jutra mogę się tam przeprowadzić! Raj na ziemi!
Dodał(a):
Agnieszka Ewa, Warszawa, 25.08.2019
5.8/6 Ocena ogólna Kolumbii Brytyjskiej

Pogoda w Kolumbii Brytyjskiej

Klimat w Kolumbii Brytyjskiej jest dość łagodny, dzięki wpływom znad oceanu oraz oddzieleniu tego regionu od zimnych obszarów arktycznych pasmem wysokich gór. Zimą słupek rtęci sięga zwykle ok. 5°C, a latem temperatura w Kolumbii Brytyjskiej wynosi często 25°C. Na wybrzeżu częściej mogą występować opady deszczu, a nieco bardziej surowa pogoda w Kolumbii Brytyjskiej panuje w wyższych partiach gór.