Karaibski duet - rejs dookoła Kuby z wizytą na Jamajce

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Full Board Plus

Hawana – ekscytującą kombinacja kolonializmu, kapitalizmu i komunizmu – najpiękniejsze plaże archipelagu Jardines del Rey – Holguin spichlerzem Kuby – muzyka i rewolucja w Santiago de Cuba – Cienfuegos UNESCO - Jamajka Boba Marley’a.

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 2 godz. przed wylotem samolotu. Przelot do Hawany (via jeden z portów europejskich). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na http://r.pl/rozklady.  Przylot do Hawany, odprawa paszportowa, spotkanie z pilotem, transfer do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Transfer do portu w Hawanie, zaokrętowanie na statku. Kolacja i nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele lokalnej kategorii ***. Pokoje 2 osobowe z łazienką i WC, skromne, ale czyste i dobrze utrzymane. W hotelu bar, restauracja.
Statek Louis Cristal (7 rozpoczętych dób hotelowych)
Statek został wybudowany w 1980 roku, całkowicie odnowiony w 1992 roku, a umeblowanie wymienione w 2007. Obecnie pływa pod maltańską banderą. Na statku znajduje się 9 pokładów, statek ma 162 metry długości, a jego prędkość maksymalna to 18 węzłów.
Kabiny
480 kabin o różnej wielkości i standardzie. Wszystkie kabiny klimatyzowane, z łazienką (prysznic, suszarka do włosów), TV oraz telefonem. Minisejf płatny dodatkowo ok. 25 CAD. Elektryczność: 110-220V, obowiązują wtyczki typu amerykańskiego. Kabiny zewnętrzne posiadają okno. Istnieje możliwość zarezerwowania kabiny dla osób niepełnosprawnych (na potwierdzenie). Naszym Klientom proponujemy:
IA – kabiny wewnętrzne standardowe o metrażu 9-11 m2, położone na 3 pokładzie, dla 2 osób (pojedyncze łóżka, brak możliwości wstawienia łóżeczka dla infanta).
ID – kabiny wewnętrzne premium o metrażu 10-12 m2, , położone na 5,6 i 7 pokładzie, dla 2 osób (pojedyncze łóżka). W niektórych kabinach tego typu można zakwaterować do 4 osób (wtedy jako 3 i 4 łóżko podwieszane kuszetki). Zakwaterowanie dla infanta na potwierdzenie. Kabiny dla 3 i 4 osób na potwierdzenie.
XA – kabiny zewnętrzne standardowe o metrażu 11-12 m2, , położone na 2 pokładzie, dla 2 osób (pojedyncze łóżka). W niektórych kabinach tego typu można zakwaterować do 4 osób (dodatkowo sofa dla 2 osób lub 2 podwieszane kuszetki). Brak możliwości wstawienia łóżeczka dla infanta. Kabiny dla 3 i 4 osób na potwierdzenie. XB – kabiny zewnętrzne superior o metrażu 10-13 m2, położone na 3 i 5 pokładzie, dla 2 osób (pojedyncze łóżka). Zakwaterowanie dla infanta na potwierdzenie.
Do dyspozycji gości
Recepcja, 4 windy, 9 poziomów, 3 restauracje (Traviata, La Scala, Caruso), 2 bary / 2 lounges, taras słoneczny z leżakami, niewielki basen, jacuzzi, mini klub, dyskoteka, kasyno, centrum wellness i Spa (zabiegi na twarz i ciało oraz masaże płatne dodatkowo), salon piękności (płatny dodatkowo), sale konferencyjne, sklep wolnocłowy, stanowiska internetowe i wifi płatne dodatkowo, punkt medyczny (płatny), room service (płatny, w menu kanapki/przekąski oraz napoje), pralnia (płatna). Hotel zapewnia bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych.
Wyżywienie
Full Board Plus - śniadania w formie bufetu w restauracji La Scala; lunche a’la carte w restauracji La Scala lub w formie bufetu w wydzielonych strefach restauracyjnych Rigoletto i Traviata; obiadokolacja a’la carte w restauracjach La Scala i Caruso. Obiadokolacje w Alberta Prime Steakhouse za dopłatą ok. 30 CAD/os. Dodatkowo serwowane są przekąski (11:30 – 13:30 przy basenie) oraz podwieczorek (16-17:00 w Rigoletto). Napoje do lunchy i obiadokolacji oraz w ciągu dnia płatne dodatkowo. Istnieje możliwość wykupienia następujących pakietów napoi :
Wine & Dine – białe i czerwone wino serwowane w restauracjach a’la carte podczas lunchy i obiadokolacji. Zamiast wina można zamówić piwo, koktajle, napoje bezalkoholowe.
Open Bar – selekcja najlepszych win i alkoholi, piwo i woda - serwowane we wszystkich barach na statku oraz podczas lunchy i obiadokolacji.
Soda Beverage – woda i napoje z automatów, woda butelkowana.
Dzieci, bez względu na to który pakiet napojów wykupią rodzice, płacą tylko i wyłącznie za Soda Beverage. Pakiety można wykupić maksymalnie do 15 dni przed wylotem.
Ważne:
Do finalnego rachunku zostaną doliczone napiwki w wysokości 10 CAD/osoba/dzień.
Walutą obowiązującą na statku jest dolar kanadyjski (CAD), niemniej można dokonywać płatności w USD. Akceptowane są również karty kredytowe (visa, Mastercard i American Express).
Minimalny wiek dziecka to 6 miesięcy. Polityka armatora zabrania zabierania młodszych dzieci na pokład. Osoby poniżej 21 lat mogą podróżować tylko w asyście osoby/osób starszych.
Dress code do kolacji – smart casual (nie akceptowane sandały i klapki sportowe oraz krótkie spodenki).
Istnieje możliwość zamówienia posiłków np. bezglutenowych lub w oparciu o inna dietę najpóźniej 21 dni przed rozpoczęciem wycieczki.Na statku znajdują się miejsca dla osób palących.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot do Hawany (z przesiadką w jednym z portów europejskich), opłaty lotniskowe, opłaty portowe, 2 x Kartę Turysty, zakwaterowanie w hotelu w Hawanie (1 rozpoczęta doba hotelowa), 7 rozpoczętych dób hotelowych na statku), wyżywienie (według programu) transfery lotnisko - hotel – lotnisko oraz hotel – port - lotnisko, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard: CP, NNW, KL i bagaż) oraz polskiego pilota, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie.
Cena nie obejmuje: napoi do posiłków, wycieczek fakultatywnych, opłaty wyjazdowej z Kuby 2 x ok. 25 CUC/os płatnej na miejscu i innych wydatków osobistych.
Brak oceny. Bądź pierwszy!
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.