Opinie klientów o Sandies Tropical Village

5.4 /6
85 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.1
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.9
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
4.3
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata, Łódź 04.02.2020

Fantastycznie

Komfortowy, przytulny hotel. Znakomita obsługa. Ponieważ hotel jest dość mały i przyjmuję niedużą liczbę gości, wszędzie jest przestronne, dużo wolnych lezakow, każdy miał swój stolik w restauracji. Jedzenie dobre, dominuje kuchnia włoska. Animatorzy znakomici, pomyslowi, pomocni, organizują wycieczki po okolicy. Polecam wszystkim, również rodzinom z dziećmi.

6.0/6

Tomasz 28.08.2023

Absolutna rewelacja

Tenhotel jest bardzo kameralny, połączony z drugim, przestrzeni jest dość. NIkomu niczego tutaj nie zabraknie, trzy baseny do dyspozycji, fantastyczna obsługa. Hoteli tego tepu absolutnie niem ozna porówwnywać z Europą Egiptem czy Turcją - obiekt jest tak afrykański jak to tylko mozliwe.PIjemy w szkle i tylko w szkle. czas spędzamy wyłącznie na świeżym powietrzu ze stołówka włącznie. Polecamy Manuela, który obsługuje nurkowanie razem z Lorenzo pokażą Wam uroki raf - pojechaliśmy nanurkowanie z dwójką dzieci - pełne zaopiekowanie pomimo sporychprądów. Hotel w dziesiątke.. polecamy

6.0/6

Edyta i Jarek 06.03.2019

Bardzo polecam

Wspaniały pobyt, warunki b. dobre, wyżywienie i obsługa znakomita. W zasadzie nie brakuje niczego do beztroskiego odpoczynku.

6.0/6

Adam, Warszawa 23.02.2020

Udany wyjazd

Ładny, spokojny hotel, miła obsługa, ładne przestronne pokoje :)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem