Opinie klientów o Baobab Beach Resort and Spa

5.5 /6
47 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.7
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.7
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Urszula, KIELCE 19.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

relax w rau

Hotel cudownie położony z fajnymi animacjami, super zagospodarowany teren baseny plaże obsługa.Show time codzennie profesjonalny i perfekcyjny,zawsze prawie wszystkie miejsca zajęte.

6.0/6

Monika Maria, Węgrów 19.07.2021

Cudowny wypoczynek

Pobyt w hotelu Baobab był naszym kolejnym pobytem w Kenii. Zawsze wybieramy inny hotel. Mimo inf. o kradzieżach w tym hotelu zaryzykowaliśmy. Wyjazd był bardzo udany. Nic nie zginęło ani z sejfu ani z pokoju. Hotel rzeczywiście spełnia wszelkie procedury związane z covid-19. Maseczki nie obowiązywały jedynie w strefach przy basenach i barach zewnętrznych. Każde wejście do restauracji to pomiar temperatury, maseczka i dezynfekcja rąk. Bogaty wybór all inclusive łącznie z owocami i słodkimi deserami. Z opinii Polaków, którzy byli zakwaterowani w 5 gwiazdkowym hotelu owoców w ogóle nie było. Personel sympatyczny i bardzo pomocny. Hotel czyściutki . Ogród piękny i pełen "wrednych" małpek koczkodanów. Pamiętajcie, że nie wolno ich dokarmiać, gdyż stają się agresywne w stosunku do ludzi. Dla spragnionych rozrywki wieczory pełne atrakcji kulturalnych. Pogoda w lipcu była cudowna. Temperatura nie przekraczała 28 C.

6.0/6

Marta 09.02.2017
Termin pobytu: luty 2017

Bajkowe wakacje.100 godny polecenia

Polecam w 100% . Hotel warty swej ceny!

6.0/6

DOROTA MARIA, TORUŃ 19.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Kenia Baobab Beach

Hotel bardzo dobry. Duży, pięknie utrzymany, bardzo miła obsługa, insektów brak. Jedzenie smaczne, sympatyczne animacje. Dojazd z lotniska trwa ok. 3 godzin. Ładna plaża i baseny.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem