wypoczynek

Wczasy w Diani Beach - co musisz wiedzieć?

  • O Diani Beach
  • Opinie
  • Pogoda

Diani Beach

Marzą Ci się malownicze, długie plaże, pokryte białym drobniutkim piaskiem, palmy dające cień, krystalicznie czysta, ciepła woda i wypoczynek w stylu all inclusive? Poszerz swoje turystyczne horyzonty i wyrusz do Diani Beach w Kenii. To tu, na południowym wybrzeżu afrykańskiego kraju, znajduje się jedna z najbardziej zjawiskowych plaż regionu. Odkryj jej niepowtarzalny urok i zrelaksuj się jak nigdy.
Masz ochotę również na trochę zwiedzania? Diani Beach to świetna baza wypadowa dla poszukujących niezapomnianej przygody. Wycieczka objazdowa, która wyruszy z Diani Beach może dotrzeć nawet pod Dach Afryki, czyli górę Kilimandżaro, do wioski Masajów czy też jednego z parków narodowych na prawdziwe safari. Zarezerwuj więc wakacje życie, choćby na last minute!

Opinie o Diani Beach

Diani Beach
5.5 /6

Piaszczysta plaża

Wspaniała plaża, pełna krabów z rana (niegroźne). Biały piasek, kokosy od tubylców, leżaki hotelowe z materacami i ręcznikami w cenie (Jacaranda Hotel)
Dodał(a):
Karolina M, Kraków, 05.06.2021
5.0 /6

Ładna plaża

Plaza ładna, ale kompletnie nie ma co tam robić poza plażowaniem. Nam to finalnie nie odpowiadało i bardzo się nudziliśmy.
Dodał(a):
M&J, 06.04.2021
6.0 /6

Plaza

Piękna, piaszczysta rewelacyjna na długie poranne spacery. Natomiast woda w oceanie ciepła ale pełna glonów:(
Dodał(a):
BWB, 31.03.2021
5.5 /6

Słońce

Piękna plaża ,palmy i baobaby. Wspaniali , gościnni mieszkańcy ,tylko bieda bije w oczy i daje dużo do myślenia .
Dodał(a):
Grazyna, Piotrków Trybunalski, 23.03.2021
6.0 /6

Bardzo łądna szeroka plaża

Plaża jest bardzo ładna, szeroka, oczywiście odpływy i przypływy ją zalewają. Piasek jest jak mąka nez ziarenek :-) to niesamowite uczucie. Bardzo dużo krabów, które nocą biegają po plaży. Przy podświetleniu latarką sprawia to niesamowite wrażenie. Wiem, że są hotele z leżakami na plaży ale w Papillonie i hotelach obok leżaki stoją na podwyższeniu w ogrodach. Polecam tę część Kenii.
Dodał(a):
Marzena, Olsztyn, 17.03.2021
6.0 /6

plaza

Plazą piękna, piasek jak mąka, jezydnie ocean wyrzuca wodorosty, ale to już jest natura. beach boys sprzedaje wszystko, ale bardzo się targować bonczasami ceny biora nie wiem skad
Dodał(a):
Marta Suwałki marzec 2021, 10.03.2021
6.0 /6

Bardzo polecam

Niesamowity piasek, bardzo rzadko spotykany w innych zakątkach świata. Woda w oceanie super czysta i cieplutka. Niestety linia brzegowa nie pozwala na swobodne pływanie. Jeżeli już zamierzacie pływać, to warto wyposażyć się np. w buty z grubą podeszwą, ponieważ jest tam sporo jeżowców.
Dodał(a):
Iwona, Żyrardów, 09.03.2021
5.0 /6

Miejscowość

Miejscowość w której spotykamy wiele pięknych hoteli oraz cudowną plażę. Z drugiej strony typowy klimat afrykańskiego miasteczka przepełnionego straganami oraz gwarą miejscowej biednej ludności
Dodał(a):
SEBASTIAN, JANKOWICE, 23.02.2021
6.0 /6

rajska plaża

Jedna z najpiękniejszych plaż na świecie... miękki, biały piasek, cudowna woda i piękne zjawisko przypływów i odpływów pozwala obserwować odsłoniętą rafę.
Dodał(a):
Ilona , Kraków, 18.02.2021
6.0 /6

Jedna z najpiekniejszych plaż

Charakterystyczny drobniutki jak talk piasek nawilżony wodą pozostałą po przypływie daje niesamowite wrażenie pod stopami. Wieczorami plaża jest staje się miejscem ciekawego widowiska, kiedy kraby wychodzą ze swoich norek i przemierzają piasek w poszukiwaniu jedzenia, nowego siedliska lub zwady z innymi zwierzętami.
Dodał(a):
Michał i Inez, 10.02.2021
6.0 /6

Moja opinia

Było super, wprawdzie zakwaterowali na nie w tym hotelu za który zapłaciliśmy , ale nie mamy czasu na to zeby to weryfikować
Dodał(a):
Anna, Kraków, 02.02.2021
4.0 /6

Region głównie turystyczny

Tu nie ma co spodziewać się wielu miejsc do zwiedzania. Trzeba zachować też zasady bezpieczeństwa. Biały jest niekoniecznie mile widziany na bazarach, niektórych ulicach. Trzeba to wiedzieć
Dodał(a):
MONIKA, WARSZAWA, 27.01.2021
6.0 /6

Cudowne plaże!

Spędziliśmy cudowny tydzien na wybrzeżu w hotelu Papillon Lagoon Reef, idealnie biała plaża, mega ciepła woda w oceanie, boskie widoki! Polecam bardzo!
Dodał(a):
Małgorzata, Warszawa , 12.01.2021
6.0 /6

Jackaranda Resort

Jak dla nas hotel z marzeń. Najpiekniejszy, najbardziej dopasowany do nas ze wszystkich w jakich dotychczas mieszkaliśmy. Niewielki, a może nawet jeśli trochę większy to tak zaprojektowany,że nikt nikomu nie wchodzi w drogę. jest kameralnie, spokojnie i bardzo miło. Obsługa, jedzenie, teren, plaza - wszystko na zasłużone 6 gwiazdek. A domki w których dane było nam mieszkać - to dokładnie to,czego oczekiwaliśmy. Domek mój własny, urządzony regionalnie, naturalnie, w starannie wypielęgnowanym ogrodzie WIELKA SZÓSTKA !. Rainbo'le - takich hoteli więcej !
Dodał(a):
Jola & Wojtek, 31.12.2020
6.0 /6

Plaża

Biały piasek i gorący Ocean. Temperatura powietrza w grudniu ok.30 stopni,kremy z wysokim filtrem obowiązkowe.
Dodał(a):
Małgorzata Hanna, Warszawa, 29.12.2020
6.0 /6

Cudowna plaża

Genialna plaża, która na myśl przywodzi tapetę na pulpicie komputera, jednak bez poprawki grafika. Prawie idealna :)
Dodał(a):
Tomasz, Gdynia, 23.12.2020
5.6/6 Ocena ogólna Diani Beach

Pogoda w Diani Beach

Upalny klimat w Diani Beach sprawia, że to niezwykle chętnie odwiedzany przez turystów punkt na wybrzeżu Kenii. Wysokie temperatury notuje się tutaj przez cały rok, ale najwyższe z nich, sięgające ponad 30°C, przypadają na okres pomiędzy grudniem, a marcem. Nieco mniej upalnie jest w okresie od maja do września, gdy temperatura spada o kilka stopni. W tym okresie występują także najczęstsze opady.