Voyager Beach

5.7/6 (30 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Voyager Beach
Galeria (10)
Voyager Beach
Voyager Beach
Voyager Beach
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Voyager Beach

5.7 / 6(30 opinii)
Atrakcje dla dzieci
5.4
Obsługa hotelowa
5.9
Plaża
5.5
Pokój
5.3
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Tomasz, Kraków 03.03.2020

Voyager Beach

Jeżeli ktoś z Państwa wybiera ten hotel to jest wybór na 5+. Wspaniałe położenie, obsługa i jakość !!!! Opieka ze strony RAIBOW wzorowa. Polecam wszystkim safari oraz inne wycieczki, które możecie Państwo zakupić u plażowych chłopców - Artur i jego kolega w czerwonej czapce/kapeluszu z orłem. Skorzystaliśmy z ich oferty i był to doskonały wybór. Doskonała organizacja i opieka ze strony organizatora (wycieczka - pływanie z delfinami). Powracając do hotelu, jest to obiekt zadbany i dzięki wspaniałej, przyjaznej obsłudze pobyt to raj na ziemi. Kochani proszę zabrać z sobą ubrania, które w Waszych domach leżą i zapomnieliście o nich dawno. Dla Tubylców to wielki skarb. Nie zabierać kredek, flamastrów czy słodyczy dla dzieci. Weźcie proszę ubrania (koszulki, skarpety, buty). Proszę składajcie również mydełka i szampony, których nie wykorzystacie w hotelu. Oni przyjmą z zadowoleniem (chłopcy plażowi). Dziękuję Firmie RAINBOW za profesjonalizm i opiekę nad grupą. Hotel wspaniały, pogoda cudowna i organizacja na 5+. Pozdrawiam Wszystkich Tomasz z Krakowa . Zapewne tam wrócę !!!

6.0/6

robert, Będzin 27.03.2021

Hakuna matata :)

Drugi wyjazd do Kenii i drugi pobyt w tym hotelu. Ten fakt świadczy o tym , że były powody do powrotu :) Od początku: dojazd od lotniska - nie przekracza 30-40 minut, blisko Park Hallera i centrum handlowe Nyali. Hotel położony na rozległym terenie w przepięknie utrzymanym ogrodzie. Wszędzie dużo zieleni, palmy, kwitnące krzewy, oczka wodne z rybkami i mnóstwo ptaków. Małpy trzymane przez pracowników na dystans - jak ktoś za nimi tęskni to rezydują przed hotelem. Wspaniałe miejsce do odpoczynku. Drugi pobyt zaowocował tym , że byliśmy traktowani jak stali klienci - dzięki temu już na wstępie nie musieliśmy, jak inni, wypełniać żadnych dokumentów przed zakwaterowaniem oraz super pokojem - z widokiem na ocean :) Co do obostrzeń - maseczki wymagane na terenie całego hotelu, pracownicy na każdym kroku prosili o ich założenie, jedyne wyjątki - basen oraz stołówki - podczas jedzenia, po odejściu od stolika aby "zdobyć" jedzenie maski obligatoryjne. Dodatkowo na każdym kroku środki do dezynfekcji rąk. Pomiar temperatury - mieliśmy 2 razy, przed kwaterowaniem i po powrocie z safari. Podsumowując - hotel godny polecenia w każdym aspekcie, dlatego mamy już kolejną rezerwację na 2022 :) w nim.
Pokaż więcej opinii (28)

Kenia - Filmowy świat Rainbow

Kenia - Tsavo East - Filmowy Świat Rainbow - sezon 4, odcinek 1

Kenia - Tsavo East - Filmowy Świat Rainbow - sezon 4, odcinek 1

Zwiedzamy wyspę Wasini w Kenii. Relacja z wycieczki

Zwiedzamy wyspę Wasini w Kenii. Relacja z wycieczki

Kenia -  Przydatne informacje podczas wyjazdu na wczasy do Kenii

Kenia - Przydatne informacje podczas wyjazdu na wczasy do Kenii

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem