Wczasy w Galu - co musisz wiedzieć?

  • O Galu
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Galu

Galu

Stolica:
Kenia
Waluta:
KES
Powierzchnia:
0 km2
Liczba ludności:
0

32 km na południe od Mombasy znajduje się malownicze Galu. Przepiękna plaża o białym piasku, roztaczająca się tuż nad Oceanem Indyjskim, bogate zaplecze turystyczne, także z formułą all inclusive, niesamowite widoki i typowo afrykański klimat. W Galu spędzisz wakacje życia, choćby na last minute! Odkryj jego magię wspólnie z nami i zrelaksuj się, jak nigdy wcześniej!
Ale wizyta w Galu wcale nie musi być tylko błogim relaksem. Tu może się rozpocząć Twoja wielka afrykańska wycieczka objazdowa. Dokąd? Kenijskie parki narodowe, urzekające majestatyczną florą i fauną, wioska Masajów, przepiękne jezioro Nakuru, gdzie możesz zobaczyć flamingi, a może Kilimandżaro? Wybór należy do Ciebie!

Opinie o Galu

Galu
6.0 /6

Galu - jednym słowem bosko!!

Galu Beach - raj na ziemi. Plaża magia - biały piasek, mega ciepła woda, kolor obłędny. Jak jest odpływ to można na krótkim spacerze zaobserwować jeżowce, rozgwiazdy i inne ciekawe żyjątka.
Dodał(a):
DARIA, CHYBIE, 14.01.2020
5.0 /6

Piękne plaże

Region hotelowy z piękną plażą, czystą wodą i pięknymi widokami. Zdecydowanie polecam ten region na odpoczynek, gdyż jest dobrą bazą wypadową na safari i inne wycieczki fakultatywne.
Dodał(a):
Ireneusz, Gdańsk, 20.11.2019
5.5 /6

Piękna plaża.

Biały delikatny piasek, cudowny ocean, lekka bryza . Wypoczywa się wspaniale. Trochę przeszkadzają beach boys, ale nie są niebezpieczni, po prostu próbują zarobić na życie.
Dodał(a):
Katarzyna, Warszawa, 07.01.2020
4.5 /6

Kenia

Piękny region, brudny i zaniedbany. Ale plaża i ocean to jest rekompensuje resztę otoczenia. Przepiękne widoki!
Dodał(a):
MONIKA, HAJNOWKA, 22.12.2019
4.5 /6

Region GALU

Chyba ok, za mało podróżowałem, by to ocenić, choć kraj i region warty bliższego poznania, ale to trzeba ocenić osobiście poprzez doświadczenie.
Dodał(a):
Dariusz Robert, Rzeszów , 06.11.2019
4.5 /6

Kenia

Warto zobaczyć na własne oczy jak żyją ludzie w Afryce.

Dodał(a):
Bożena i Zenon, 08.02.2018
5.0/6 Ocena ogólna Galu

Pogoda w Galu

Pogoda w regionie Galu jest typowa dla tej części Kenii. Termometry wskazują wysokie wartości właściwie przez cały rok, a najbardziej upalny okres trwa od grudnia do kwietnia, gdy temperatura w Galu sięga nawet 35°C. Najbardziej deszczowa pora trwa natomiast od kwietnia do sierpnia. W tych miesiącach temperatura spada zwykle o kilka stopni.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon