Wczasy w Galu - co musisz wiedzieć?

  • O Galu
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Galu

Galu

Stolica:
Kenia
Waluta:
KES
Powierzchnia:
0 km2
Liczba ludności:
0

32 km na południe od Mombasy znajduje się malownicze Galu. Przepiękna plaża o białym piasku, roztaczająca się tuż nad Oceanem Indyjskim, bogate zaplecze turystyczne, także z formułą all inclusive, niesamowite widoki i typowo afrykański klimat. W Galu spędzisz wakacje życia, choćby na last minute! Odkryj jego magię wspólnie z nami i zrelaksuj się, jak nigdy wcześniej!
Ale wizyta w Galu wcale nie musi być tylko błogim relaksem. Tu może się rozpocząć Twoja wielka afrykańska wycieczka objazdowa. Dokąd? Kenijskie parki narodowe, urzekające majestatyczną florą i fauną, wioska Masajów, przepiękne jezioro Nakuru, gdzie możesz zobaczyć flamingi, a może Kilimandżaro? Wybór należy do Ciebie!

Opinie o Galu

Galu
5.5 /6

Spokojny region

Bez problemu można wyjść poza hotel. Wbrew temu co niektórzy piszą jest tam bezpiecznie. Wiadomo jeśli ktoś wychodzi obwieszony złotem na ulice czy przez jakieś wioski to sam pros się o rozbój - takie coś jest do przewidzenia nie tylko w ubogich krajach ale w każdym innym europejskim kraju również. Poza tym są tam ciekawe muzea i parki w okolicy. Bardzo duże odpływy oceanu, przez co można wychodzić plażą ok 200-300m wgłąb akwenu i podziwiać tamtejszą florę i faunę oceaniczną.
Dodał(a):
Daniel, Ruda Sląska, 03.02.2020
6.0 /6

Galu - jednym słowem bosko!!

Galu Beach - raj na ziemi. Plaża magia - biały piasek, mega ciepła woda, kolor obłędny. Jak jest odpływ to można na krótkim spacerze zaobserwować jeżowce, rozgwiazdy i inne ciekawe żyjątka.
Dodał(a):
DARIA, CHYBIE, 14.01.2020
5.5 /6

Piękna plaża.

Biały delikatny piasek, cudowny ocean, lekka bryza . Wypoczywa się wspaniale. Trochę przeszkadzają beach boys, ale nie są niebezpieczni, po prostu próbują zarobić na życie.
Dodał(a):
Katarzyna, Warszawa, 07.01.2020
5.5 /6

Piękna plaża

Piękna Plaża przy hotelu Amani Tiwi. Najpiękniejsza z 5 różnych hoteli w których byliśmy na objedzie ;-) Nawet ta przy Diani Beach się nie umywała
Dodał(a):
Mateusz Marian, Wieliczka, 16.02.2020
4.5 /6

Kenia

Piękny region, brudny i zaniedbany. Ale plaża i ocean to jest rekompensuje resztę otoczenia. Przepiękne widoki!
Dodał(a):
MONIKA, HAJNOWKA, 22.12.2019
5.0 /6

Piękne plaże

Region hotelowy z piękną plażą, czystą wodą i pięknymi widokami. Zdecydowanie polecam ten region na odpoczynek, gdyż jest dobrą bazą wypadową na safari i inne wycieczki fakultatywne.
Dodał(a):
Ireneusz, Gdańsk, 20.11.2019
4.5 /6

Region GALU

Chyba ok, za mało podróżowałem, by to ocenić, choć kraj i region warty bliższego poznania, ale to trzeba ocenić osobiście poprzez doświadczenie.
Dodał(a):
Dariusz Robert, Rzeszów , 06.11.2019
4.5 /6

Kenia

Warto zobaczyć na własne oczy jak żyją ludzie w Afryce.

Dodał(a):
Bożena i Zenon, 08.02.2018
5.1/6 Ocena ogólna Galu

Pogoda w Galu

Pogoda w regionie Galu jest typowa dla tej części Kenii. Termometry wskazują wysokie wartości właściwie przez cały rok, a najbardziej upalny okres trwa od grudnia do kwietnia, gdy temperatura w Galu sięga nawet 35°C. Najbardziej deszczowa pora trwa natomiast od kwietnia do sierpnia. W tych miesiącach temperatura spada zwykle o kilka stopni.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon