Koliber, Casa de Colibris

Guatape

Zamek San Felipe de Barajas, Cartagena de Indias

Owoce kawy

Catedral del Sal, Zipaquira

La Candelaria, Bogota

Santa Marta

Kobiety w lokalnych strojach

Salento

Park Narodowy Arvi

Islas de Rosario

Cartagena de Indias

Guatape

Valle de Cocora

La Candelaria, Bogota

Kolibry, Casa de Colibris

Guatape

Wulkan błotny Totumo

Kokalumbia

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.5 /6 ( 15 opinii )
Wycieczka samolotem
Zipaquira * Region kawy (UNESCO) * Śladami Pablo Escobara * Przyroda w dolinie Cocory * Najpiękniejsze miasto kolonialne świata Cartagena * Rumba i salsa- w kraju Shakiry, Juanesa i Gabriela Garcii Marqueza * Kolibrowa hipnoza * wypoczynek nad Morzem Karaibskim

Terminy i ceny wycieczki 14

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady . Wylot do Bogoty przez jeden z europejskich portów lotniczych. Przylot do Bogoty, transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do centrum Bogoty. Stolica Kolumbii przyprawi nas o zawrót głowy, nie tylko ze względu na położenie na wysokości 2640 m n.p.m., ale także jeśli chodzi o rozmiary miasta. Ta metropolia liczy cztery razy więcej ludności niż Warszawa i jest miastem kontrastów. Tutaj nowoczesność współistnieje z kolonialną historią, a bogate dzielnice z dzielnicami biedy. Bogota to miasto muzeów i nie omieszkamy do kilku z nich wstąpić. Muzeum malarza Botero, kolumbijskiego Rubensa, który w zachwycie krągłościami, namalował otyłą Mona Lisę, Muzeum Szmaragdów, w którym dowiemy się m.in. że Kolumbia jest głównym światowym producentem tych szlachetnych kamieni, poznamy również ich rodzaje i będzie możliwość zakupu oryginalnych wyrobów oraz Muzeum Złota, które posiada przypuszczalnie najbogatszą kolekcję złotych wyrobów i biżuterii (powyżej 35 tys. eksponatów) prekolumbijskiej Ameryki. Udamy się na spacer po urokliwej starówce La Candelaria i zobaczymy Plac Główny, gdzie znajduje się m.n Pałac Prezydencki, Katedra i Sąd Najwyższy, na który to zorganizowano zamach partyzantów, wspierany przez najbardziej znanego na świecie bosa narkotykowego Pablo Escobara. Jeśli czas pozwoli wstąpimy również na lokalny targ rękodzieła, gdzie będzie można zakupić kokę i wyroby wykonane przez Indian. Dzień zakończymy panoramą Bogoty ze wzgórza Monserrate, gdzie miała miejsce 5 edycja Master Chef Polska. Kolacja. Zakwaterowanie. Nocleg. (Trasa ok. 50 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele lub pousady/hacjendy *** w kategoriai lokalnej - wygodne.
Pokoje: funkcjonalne 2 - osobowe, wszystkie wyposażone w łazienki z WC oraz często TV i telefon. Uwaga! Pokoje 3 - osobowe na zamówienie, tylko w konfiguracji: łóżko małżenskie plus łóżko pojedyncze.
Do dyspozycji gości
niektóre obiekty posiadają basen
Wizy
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu. Informacja dotyczy obywateli Polski.
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Bogota - Cartagena - Warszawa (z przesiadką w Amsterdamie lub Paryżu) oraz przeloty wewnętrzne wg programu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach lub hacjendach j.w. (11 rozpoczętych dób hotelowych), transfery autokarem lub minibusem , wyżywienie: śniadania lunche i obiadokolacje wg programu, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie T.U. Europa. (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, biletów wstępu, oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (w tym bilety wstępu) ok. 225 USD/os.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/kokalumbia/zakwaterowanie-kmb

Dodaj opinię

5.5

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Kolumbii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon