Kolory Pustynnych Miast Premium

5.8/6 (2 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Kolory Pustynnych Miast Premium
Galeria (12)
Kolory Pustynnych Miast Premium
Kolory Pustynnych Miast Premium
Kolory Pustynnych Miast Premium
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Intensywność programu
5.3
Pilot
6.0
Program wycieczki
6.0
Transport
5.8
Wyżywienie
5.0
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Zuzanna 26.12.2023

Indie jako wielkie państwo kontrastów

Naszą podróż oceniam świetnie- od bardzo dawna chciałam zwiedzić ten kraj i po powyższym objeździe nie zawiodłam się na nim. Wycieczka dała nam możliwość zwiedzenia sporego obszaru w dwa tygodnie i poznania kuchni, życia, religii( choć ta nie należy do najprostszych) i obyczajów hinduskich. Nasza Pilotka- Pani Małgorzata- spisała się na medal. Zawsze pomocna, dzieliła się z nami swoją wiedzą, ustalała trasy i zmieniała kolejność programu, aby uniknąć bezsensownych przejazdów. Zobaczyliśmy dodatkowe miejsca spoza listy rainbow. Doskonale wiedziała, o jakiej porze najlepiej pojechać zwiedzić dane miejsce (np. aby nie było dużo innych turystów). Drugą naszą pomocą była Pani Ash, dzięki niej jakiekolwiek problemy z hindusami zostawały natychmiast rozwiązywane. Jej znajomość języka hinduskiego i charakter był niesamowity :). Kuchnia indyjska pyszna, mogliśmy spróbować wiele różnych dań -bardziej lub mniej ostrych, słodkich (ekipa gulab jamun pozdrawia :)). Zwiedzane miejsca tj: forty, pałace, świątynie robiły wrażenie- żadne dodane zdjęcia nie oddadzą tego widoku. Tutaj szczególnie widać ten kontrast, pomiędzy miejscami kultu, obrony itp. z kolorami oraz czystością (na ich sposób oczywiście), a codziennym życiu Hindusów i brudem miast. Najlepiej poczuć Indie przechadzając się uliczkami lub podróżując tuk tukiem-połączenie zapachu spalin i śmieci, które miesza się z ich kadzidłami i street foodem. Trafiliśmy na bardzo fajny okres- weselny. Praktycznie w każdym hotelu w którym przebywaliśmy odbywało się wesele (polecam zabrać ze sobą stopery do uszu). Nawet mogliśmy w jednym uczestniczyć- polecam każdemu- niecodzienne przeżycie. Nasze noclegi były mniej lub bardziej przyjemne. Jeżeli czegoś brakowało lub coś nie działało po zgłoszeniu donosili/zmieniali. Trzeba się nastawić na inne standardy. Niektóre hotele nas bardzo zaskoczyły- w pozytywnym znaczeniu. Teraz mamy nadzieję na zwiedzenie innych części Indii.

5.5/6

Anna Rosłonek z koleżanką 12.03.2024

Rewelacyjnya

Wycieczka super dobrze zorganizowana, przewodniczka Malgosia rewelacyjna umiejąca opowiadać ciekawie o zwiedzanych miejscach ,Jestem zadowolona jedyny mankament to brak informacji ze strony biura że nie można wywieźć z Indii papierosów elektronicznych które bez problemu można wwieźć.I tak straciłam dwie sztuki .Strata 400 zl
Pokaż wszystkie opinie
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem