Opinie klientów o Korea Południowa – oko w oko z azjatyckim tygrysem

5.6 /6
53 
opinie
Intensywność programu
4.8
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.4
Transport
5.7
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka , Gdańsk 16.09.2019

Korea

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka z super przewodnikiem

6.0/6

Andrzej, Tychy 29.09.2019

Korea coś całkiem innego

Wyjazd fantastyczny , praca i wiedza Klaudii - pilotki- wspaniała + oczywiście pilotka koreańska-dobry duet. Pierwszy raz mi się zdarzyło aby pilot wrócił następnego dnia do obiektu bo poprzedniego dnia lało i kolejka była nieczynna. Osobna sprawa mam duże zastrzeżenia do pracy centrali Rainbow -wiadomości w biurze Rainbow w Tychach lub u mnie. Tak się nie postępuje . Planowałem AUS+NZ ale lecę z innym biurem.

6.0/6

Alicja z Warszawy 10.06.2014

Azjatycki tygrys

Wycieczka naprawdę warta polecenia. Korea Południowa jest pięknym oraz fascynującym krajem.

6.0/6

Monika 06.10.2018
Termin pobytu: czerwiec 2019

Wycieczka marzeń <3

Najlepsza wycieczka na jakiej byłam w życiu! Jako fanka k-popu i koreańskich dram od kilku lat marzyłam żeby pojechać do Korei Południowej i wyjazd jak najbardziej spełnił moje wszystkie oczekiwania. Hotele piękne, wygodne i w dobrej lokalizacji. Program wycieczki świetnie ułożony, można zobaczyć duży kawałek Korei Południowej a przy tym nie był męczący. Zarówno pilot polski, jak i przewodniczka koreańska bardzo sympatyczni, zawsze wsłuchani w sugestie uczestników, informowali o miejscach, które warto w okolicy zobaczyć i w czasie wolnym po zakwaterowaniu w hotelu organizowali dodatkowe wyjścia dla chętnych. Jestem pełna podziwu wiedzy i zaangażowania polskiego pilota, który w czasie przejazdów autokarem opowiadał wiele ciekawych rzeczy o historii i życiu codziennym w Korei Południowej dzięki czemu nawet długie trasy nie były nudne. Co do samej Korei Południowej - poprostu trzeba to zobaczyć samemu. Piękny, zadbany, bezpieczny kraj łączący nowoczesność z tradycją. Koreańczycy to bardzo uprzejmi, pomocni i uśmiechnięci ludzie;) Żal było wyjeżdżać i już nie mogę się doczekać kiedy tam wrócę!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem