Opinie klientów o Kontokali Bay

4.9 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.2
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.8
Pokój
4.9
Położenie i okolica
4.6
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.4
Wyżywienie
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Michał, Warszawa 02.06.2022

Najlepszy wakacyjny hotel w którym byliśmy

Specjalnie wybraliśmy ten hotel, bo nie ma oferty all-inclusive, a to dla nas oznacza spokój, i klientelę, która będzie na poziomie. Budynek hotelowy jest przy samej plaży, która jest piaszczysta i piękna. Dodatkową atrakcją jest sąsiedztwo domu, który pojawił się w serialu The Durrells - widać go z hotelowego molo. Obsługa rezydencka była bardzo pomocna - wystarczyła wymiana kilku SMSów, aby wynająć samochód.

6.0/6

Ewa, Poznań 29.07.2014

Kontokali

bardzo przyjemne miejsce

6.0/6

Danuta, Nowa Sól 31.03.2014

Kontokali Bay

Jest to miejsce do którego chciałabym naprawdę jeszcze kiedyś wrócić - po prostu magiczne./Jestem staroświecka i dlatego wrzuciłam drobne euro do morza/.Wyżywienie,obsługa,szampan na śniadania - czy trzeba czegoś więcej?.

6.0/6

Hanna Maria, Kalisz 11.08.2020

Urok wyspy greckiej

Hotel na poziomie z profesjonalną obsługa i typową grecką kuchnią zadowoli każdego wybrednego smakosza.Dobre greckie wino jest dopełnieniem udanego pobytu.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem