Opinie o Sandy Villas

5.2/6
(66 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.5
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.4
Pokój
5.8
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
4.7
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Będę miło wspominać

    Martyna 18.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Cały pobyt w Sandy Villas będę dobrze wspominać. Ze względu na fakt, że większość restauracji, barów i animacji znajduje się na terenie Sandy Beach, w hotelu panował spokój i cisza. Trzeba mieć świadomość, że dotarcie do restauracji na posiłek wiąże się z kilkuminutowym spacerem. Po terenie jeżdżą meleksy, jednak przycisk przywołujący, znajdujący się przed budynkiem, nie działał. Aby zamówić przejazd, trzeba było zadzwonić na recepcję. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam wizytę w SPA.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Greckie siga siga

    Magdalena, Kraków 08.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Sandy Villas to wyjątkowe miejsce, które bez wahania polecam. Jedynym dla mnie minusem jest fakt, że od roku resort nie funkcjonuje już w formule „tylko dla dorosłych”. Poza tym – same plusy! Teren hotelu jest przepięknie zagospodarowany, a zieleń utrzymana na najwyższym poziomie. Jest tu niezwykle zielono, kwitnąco i pachnąco, a wieczorny widok jerzyków łapiących komary dodaje temu miejscu niesamowitego uroku. Obsługa to absolutny top – wszyscy są uśmiechnięci i niezwykle pomocni. Pan dbający o strefę basenową, dziewczyny w barze czy panie pokojowe wykonują świetną pracę (naprawdę warto docenić ich napiwkami!). Pokoje są sprzątane codziennie, a w łazienkach czekają bardzo dobrej jakości kosmetyki. Materac twardy. Wymiana ręczników plażowych odbywa się bezproblemowo. Jedzenie jest dobre, a na terenie resortu znajdują się dwa świetnie zaopatrzone sklepy (można w nich kupić nawet polskie kabanosy) oraz opieka medyczna. Choć na posiłki i do głównych atrakcji chodzi się do sąsiedniego, bardziej gwarnego resortu, w Sandy Villas panuje błogi spokój i cisza. Dodatkowo, zaledwie parę kroków od plaży znajduje się urokliwa, mała miejscowość, gdzie można napić się pysznej kawy. Dojazd z lotniska zajmuje około godziny. To idealne miejsce na udany odpoczynek!

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Wczasy na Korfu

    Halina, Poręba Wielka 22.10.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Polecam z czystym sumieniem osobom ceniącym spokuj , miłą atmosferę , kameralność. Miłe powitanie na recepcji lampką wina i kandyzowanymi owocami. Pokoje codziennie sprzątane, mini bar codziennie uzupełniany nawet w piwo i wino. Ardzo miła obsługa hotelowa. Wycieczki fakultatywne wykupiliśmy super vip w miejscowym biurze - max 10 osób- poprostu w tak małym gronie jest duuużo lepiej. Kto jeszcze nie był na Korfu to bardzo polecam właśnie ten hotel a właściwie cały resort Kairaba.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Cudowny spokój, cisza, pełen relaks

    Anna 20.08.2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Pobyt w sierpniu, piękna okolica, przestronny resort, zadbany, zielony. Mimo dużej liczby turystów, każdy może znaleźć ciche i spokojne miejsce. Przy hotelu piękna i piaszczysta plaża, wydmy, jest możliwość skorzystania z atrakcji wodnych. W bliskiej odległości - spacerem wzdłuż plaży miejscowość z licznymi barami, sklepami, restauracjami (około 400m.). Spora ilość leżaków i parasoli bezpłatnych dla gości hotelu. Obiekt został połączony z hotelem Sandy Beach, więc jeśli ktoś woli mieć bliżej do plaży radzę wybrać ten drugi hotel. Bardzo przyjazna obsługa, meleksy umożliwiają poruszanie się po obiekcie - zwłaszcza z bagażami. Nie jest to na pewno hotel dla wszystkich, bo niektórzy narzekają na odległości, które trzeba przejść np. do plaży czy restauracji. Dla nas był to plus - spacery podczas odpoczynku wręcz wskazane. Polecam!!!!

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Sandy Villas – piękny hotel z potencjałem, który może więcej

    Agnieszka, --- 19.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Sandy Villas to miejsce zdecydowanie warte polecenia – zachwyca spokojną atmosferą, pięknie utrzymanymi ogrodami, czystymi basenami oraz uprzejmą i profesjonalną obsługą. Pokoje są komfortowe, a całość sprawia wrażenie przemyślanej i zadbanej przestrzeni sprzyjającej wypoczynkowi. Niestety, po połączeniu z kompleksem Sandy Beach, hotel zaczął tracić nieco ze swojego pierwotnego, ekskluzywnego charakteru. W Sandy Villas zrezygnowano z własnej recepcji, restauracji oraz animacji – co oznacza, że goście są obecnie zmuszeni do korzystania z udogodnień sąsiedniego obiektu. Dla wielu może to być niewielka niedogodność, ale dla tych, którzy cenią sobie wygodę i spójność obsługi, może stanowić zauważalny minus. Pomimo tych zmian, wciąż z dużą przyjemnością wróciłabym do tego miejsca. Mam jednak poczucie, że dawniej oferowało ono wyższy standard samodzielności i komfortu, który dziś częściowo się zatarł.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Tydzień w. Sandy Villas

    Krzysztof, Janki 23.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Pobyt udany; pogoda gwarantowana, plaża piękna szeroka , piaszczysta i czysta. Codzienne spacerki około kilometrowe na stołówkę i na plażę wskazane z przyczyn zdrowotnych - zamiast podwózki meleksem. Stołówka ogromna , słabo klimatyzowana , jedyna na tak ogromny kompleks. Villas mógłby mieć swoją oddzielną stołówkę na przykład w restauracji greckiej nieopodal kompleksu. Tv satelitarna niestety bez polskojęzycznych kanałów. Ogólnie spoko miejscówka,.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    ocena hotelu

    Teresa, WARSZAWA 01.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Wspaniały hotel,bardzo miła i pomocna obsługa. Czuliśmy się zaopiekowani zarówno przez personel hotelu jak i rezydentkę

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Corfu 2026

    VIKTORIJA 11.06.2026 | Termin pobytu: czerwiec 2026 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Chętnie wrócę! Hotel czysty i zadbany, wycieczki fajnie zorganizowane. Bardzo fajne baseny i ciepła woda w morzu.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Piękna plaza - reszta niekoniecznie warta takiej ceny

    Renata, --- 06.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodziną

    Lokalizacja Sandy Villas wyjątkowa, przy pięknej długiej plaży, jest gdzie spacerować. Plaża piaszczysta, łagodne zejście do morza. Hotel bardzo wygodny i czysty, tylko potwornie kiczowaty wystrój holu głównego i jadalni. Świetnie zlokalizaowany bar przy plaży, ale odstręcza zapach szamba. Mimo obietnicy agenta i warunki w umowie, nie było możliwe skorzystanie z dwóch oddzielnych łóżek - mało wygodne. Rezydentka sympatyczna, ale nastawiona tylko na sprzedaż wycieczek, miała słabą wiedzę na temat lokalnych, bezpłatnych atrakcji.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel

    AGATA, Dębno 16.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Pobyt w hotelu niestety nas rozczarował, przede wszystkim na fatalne jedzenie (napoje również fatalne) i warunki panujące na jadalni. Posiłki były bardzo słabe, monotonne i często po prostu niesmaczne. śniadania codziennie wyglądały tak samo, pieczywo czerstwe. Obiady i kolacje sprawiały wrażenie przygotowanych bez żadnej staranności. Najgorsze jednak było to, że na jadalni po prostu śmierdziało. Za każdym razem gdy wchodziliśmy na posiłek, unosił się nieprzyjemny zapach dziwnego jedzenia i wilgoci. Obsługa była w porządku, pokoje czyste, ale niestety kuchnia i jadalnia zepsuły cały pobyt. Dodatkowo, biuro nie poinformowało, że do stołówki/restauracji trzeba iść około 15 min - melexy pojawiały się rzadko, wbrew temu, co obiecywano.