Opinie klientów o Helios

5.2 /6
14 
opinii
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.2
Pokój
4.6
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

agnieszka 06.09.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Udany powrótna Korfu

Po raz kolejny wróciliśmy na wyspę Korfu. Tym razem wybraliśmy apartamenty Helios w Acharavii. I to był bardzo dobry wybór. ''Helios'' to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, zdala od wielkich hoteli typu all inclusive. Apartamenty są świeżo wyremontowane, czyste i schludne. Do plaży ok. 2 min piechotą, do tego jedna z najlepszych tawern na wyspie - Maistro- tuż za rogiem. Plaża duża, czysta i mimo iż to szczyt sezonu , nie było zbyt wielu plażowiczów. Rezydentka wspaniała - pomoc, życzliwosc, ogromna wiedza i kultura osobista - oto cała Pani Małgosia. Chętnie skorzystaliśmy również z oferty wycieczek fakultatywnych - ''7 cudów Korfu'' czy też rejs BBQ to wspaniałe i symatyczne przerywniki w wypoczynku, które pozwoliły poznac lepiej cudowne Korfu i zobaczyć wiele pięknych miejsc. Rejs BBQ szczególnie spodobał się naszemu 6-letniemu synkowi - rejs stateczkiem, poszukiwanie zaginionego skarbu piratów oraz sympatyczna para animatorów - Pani Gosia i Pan Mikołaj - to wszystko sprawiło, że synek zażyczył sobie powtórkę z wakacji w przyszłym roku. Ogólnie - jestem zachwycona i kto wie... może w przyszłym roku ponownie zawitamy na zielonej wyspie Korfu:)

6.0/6

AGNIESZKA, Bielsko-Biała 15.10.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Wakacje w Grecji

Cudowie spedzone wakacje,cisza ,spokój ,plaża,morze ,słońce czego chcieć wiecej.

6.0/6

Anna, Chrzanów 21.08.2018
Termin pobytu: lipiec 2018

pozytywna

Pierwszy raz zdecydowaliśmy się na wyjazd z biurem Rainbow i jesteśmy bardzo zadowolein z wyjazdu. Warunki, miejsce - wszystko zgodne z opisem. Loty, transfer na/z lotniska punktualne. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

6.0/6

Tomasz, Szczecin 26.07.2018
Termin pobytu: lipiec 2018

Korfu - Helios

Hotel bardzo dobry, właściciel i obsługa przyjazna i sympatyczna.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem