Opinie klientów o Helios

5.2 /6
14 
opinii
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
5.2
Pokój
4.6
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

Młode małżeństwo 14.09.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Helios - budżetowa opcja

Apartamenty Helios to bardzo dobre rozwiązanie dla osób aktywnych, które chcą zwiedzać, spcerować, leniuchować na plaży, a nie w pokoju :) świetna lokalizacja i bogata oferta na miejscu - wypożyczalnie samochodów, sklepy, możliwość zakupu wycieczek lokalnych. Być może dla niektórych ważną informacją będzie to, że autobus nie podjeżdża pod sam hotel (uliczki są zbyt wąskie) i trzeba do niego dojść od głównej drogi (ok. 10 min). Dla nas nie było to problemem, do hotelu prowadzi asfaltowa droga. Nasza ocena nie dotyczy wyżywienia (oferta go nie obejmuje) oraz rezydenta, ponieważ poza powitalnym sms nie potrzebowaliśmy z nim kontaktu. Godzina wymeldowania to 12:00, a nie 10:00, jak głosiła ulotka od Rainbow, którą otrzymaliśmy po wylądowaniu :) Samo Korfu jest piękną wyspą, zdecydowanie wartą odwiedzenia!

4.0/6

MAREK, Łódź 13.09.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

Wczasy w Acharavi

W tej cenie nie można spodziewać się czegoś więcej. Pokój dobrze wyposażony lodówka czajnik, kuchenka, Wi-fi dość dobrze działające. Klimatyzacja oczywiście za dopłatą.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem