Opinie o Cabana Blu Hotel & Suites
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek na Kos
Wojciech 02.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąWczasy na Kos zaskoczyły nas bardzo pozytywnie. Hotel zasługuje na gwiazdki. Obsługa bardzo pomocna, sympatyczna. Miasteczko Kardamena urokliwe, bardzo klimatyczne. Jedyny minus to niezgranie przelotu (w hotelu byliśmy po godz. 6.) z otrzymaniem kluczy do pokoju (dopiero po 14.) Plaża niezbyt duża, ale piaszczysta, nie było problemu z dostępem do leżaków. Woda w morzu przejrzysta, bardzo lekko się pływało.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
bardzo polecam hotel
Aneta, Góra 21.11.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąwszytko na plus rodzina zadowolona... polecam wszystkim ten hotel , jedzienie super ... obsługa rewelacja
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel
Elżbieta, ------ 31.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąŁadny zadbany hotel, czysto i pachnąco oraz nowocześnie. Sympatyczna obsługa, człowiek wraca uśmiechnięty i wypoczęty. Wspomnienia bezcenne. Polecam.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczasy na Kos
WOJCIECH, RYBNIK 24.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąCały wyjazd bardzo dobrze zorganizowany , świetne wakacje w bardzo dobrym hotelu o przecudnej obsłudze. Na dodatek świetna pogoda się trafiła !
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje z Rodziną
Anna, Wrocław 03.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąZacznę od tego co najlepsze, czyli jedzenie jest bardzo dobre, wystarczająco duży wybór i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli chodzi o bar i drinki to z tym jedt bardzo różnie, czasami zapominają dodać jakiegoś składnika np. Obsługa jest szybka i na napoje noe trzeba długo czekać. Pokoje są ładne i nawet przestronne, mimo tego, że nie ma szafy my będąc w 3 osoby bez problemu rozłożyliśmy rzeczy na półkach. W pokojach jest czysto i co oczywiste są sprzątane codziennie. Największym minusem jest basen. Jest mały i liczba leżaków nad basenem jest zdecydowanie za mała, niestety trzeba wstać przed 9 i zarezerwować sobie miejsce, są tacy co robią to już po 8. Pod prysznicem basenowym jest piasek a stoliki przy leżakach, aż się kleją z brudu. Miasteczko bardzo fajne, typowo turystyczne mimo tego, że małe to wieczorami tętni życiem. Poza naprawdę małymi minusami polecam to miejsce, wróciłam wypoczęta i zrelaksowana.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jeden z lepszych hoteli w Grecji
Magdalena, 02.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: do 25 lat, w parzeBardzo polecam ten hotel. Bardzo miła obsługa (w recepcji jest Polka), więc bez problemu można się dogadać. Jedzenie smaczne, różnorodne, każdy coś dla siebie znajdzie. Drinki bardzo dobre, na plaży barman donosi drinki lub można samemu podejść i zamówić
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo przyjemny hotel o wysokim standardzie
Izabela, Bydgoszcz 24.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel w większości nas zachwycił. Wnętrza są przepiękne, obsługa przemiła i pomocna. Nasz pokój był mały i brakowało w nim miejsca na przechowywanie, ale poza tym wysoki poziom. Łóżka wygodne i jest nawet ekspres do kawy. Hotelowa restauracja jest niewielka, ale dobrze wyposażona i jedzenie jest naprawdę przepyszne. Nigdy nie jadłam codziennie tylu ryb i owoców morza na wakacjach. Kuchnia była w miarę różnorodna, jedzenie się powtarzało oczywiście, ale bez problemu codziennie znaleźliśmy coś dla siebie i chętnie wracaliśmy do znanych dań. Desery przepyszne, mnóstwo owoców do każdego posiłku. Drinki w hotelowym barze naprawdę obłędne, na bardzo wysokim poziomie. Restauracje a la carte również super i miła niespodzianka - nie musieliśmy wybierać, na 10 dni pobytu mogliśmy skorzystać raz z każdej bez dodatkowych opłat. Plaża jest dwa kroki, ale jest wąska i niewielka. Nie mieści się na niej zbyt wiele leżaków. I tutaj największa wada hotelu - niestety na ilość pokoi w hotelu, nie ma możliwości, by dla każdego był leżak. W dodatku właśnie buduje się jeszcze jeden hotel Cabana White i tamci goście również korzystają z tej samej plaży i leżaków. Byliśmy przełom maja i czerwca, czyli poza sezonem, a w wiele dni nie można było znaleźć wolnego leżaka na plaży. Niestety też leżaki były "zajmowane" ręcznikami już od 6tej rano. Przez wiele godzin na leżakach były tylko ręczniki, a obsługa nie reagowała. Tak na plaży, jak i na basenie. To największa wada - trzeba się po prostu nastawić na pójście w lewo na dziką plażę albo na korzystanie z leżaków różnych barów i płacenie za nie lub za drinki, wtedy w niektórych miejscach leżaki są gratis. Bar plażowy super, drinki tak samo pyszne jak w hotelu i przemiła obsługa. Docierała, roznosiła napoje, jak już udało się dostać na hotelowy leżak. :) Druga duża wada - hotel jest niewielki, a my do tego mieliśmy okna na basen. Niestety, spodziewaliśmy się po tak małym hotelu spokoju, ale nie całkiem się to udało. 4 razy w tygodniu była muzyka na żywo, w momencie kiedy przestrzeń jest tak niewielka, okropnie się ona niosła i po prostu nie dało się odpocząć, nie mówiąc już o spaniu, mimo zamkniętych okien. I to trwało do 23, 23:30 - zdecydowanie przegięcie. A już najgorsze, jak człowiek chciał odpocząć, a o 23 zaczynało grać mu po polsku disco polo... To nie żart. Miasteczko jest bardzo kameralne, ale też przyjemne, wszystko tutaj jest. Można całe obejść w jakąś godzinę. Hotel jest w takim miejscu, że jest raczej cicho i spokojnie, no chyba że w samym hotelu nawala muza. Wokół dużo sklepików, knajpek. Bardzo nam się tutaj podobało. Z Kardameny jest blisko na półwysep Kefalos, gdzie jest wiele przepięknych plaż, tylko trzeba wynająć samochód. Ale warto. Jest co robić na samym tylko Kefalos. Fanom sportów wodnych polecamy nie korzystać z tych w Kardamenie, są bardzo przedrożone - lepiej przejechać się na Paradise Beach, tam jest prawie o połowę taniej :)
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
nie milo
Maria 23.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąSzkoda ze nikt Nas nie poinformował ze po wymeldowaniu nie możemy juz z niczego skorzystać. Zameldowanie bylo o po godzinie 22.00 wiec tez tak naprawdę pobyt trwał 6 dni a nie 7 . Pierwszy raz spotkałam sie z taka sytuacja w hotelu
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek w majówkę 2024 r.
Weronika Łucja, Smołdzino 10.07.2024 | Termin pobytu: kwiecień 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeWyjazd na początku sezonu w Grecji, czyli na pograniczu kwietnia i maja. Każdy dzień było widać, że coraz więcej obiektów jest otwartych a Grecy szykują się do sezonu. Hotel położony w miasteczku portowym, blisko na rejs statkiem na różne pobliskie greckie wyspy dekanezu. Obsługi bardzo dużo w obiekcie, wszyscy uśmiechnięci oczywiście oprócz szefa :), który chodził i zwracał uwagę wszystkim z obsługi. Szkoda że basen nie był podgrzewany, bo można by bardziej poszaleć. Niedaleko hotelu zamek do zwiedzenia na szczycie, parę km spacerkiem. Plaża przy samym hotelu trochę skalista ale ten kto umie pływać poradzi sobie odpłynie od brzegu i będzie spoko, parę metrów od hotelu bardziej piaszczyste plaże.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super, polecam.
Anna, 18.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel , jak najbardziej do polecenia , czyściutko, pyszne jedzenie, dobre drinki, obsługa przemiła. Polecam.