Opinie o White Olive Marine Aquapark
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia
Grzegorz, Nowe Siołkowice 06.09.2022 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąOgólnie hotel w miarę ok, jedzenie monotonne po 3 dnia pobytu jedliśmy już na mieście. Okolica spokojna, Rezydenci po rozmowie telefonicznej nie uprzejmi, tak jakby za karę odebrali telefon.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
4
Marieta, Kleszczewo Kościerskie 23.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel super, wyremontowany, eleganckie pokoje czyste. Infrastruktura basenowa trochę gorzej, dużo do wymiany, dość brudno :/
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobry hotel ale z niedociągnięciami
Michał 13.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąBardzo fajnie miejsce tuż przy plaży, duży teren hotelu przemyślanie zagospodarowany. Bardzo dobre i różnorodne jedzenie. Miła obsługa. Jednak 2 rzeczy bardzo uprzykrzyly nam pobyt: brzydki zapach cofający się z kanalizacji oraz brudna, nie czyszczona regularnie klimatyzacja, wystarczyło kilka godzin i wszystkich zaczęły boleć gardła...
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt z rodziną w lipcu
Karolina 22.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSkusiłam się na pobyt w hotelu zachęcona dobrymi komentarzami, jednak po tygodniowym pobycie nie wiem z czego one wynikają. Hotel jest przeciętny, na duży plus zasługuje jego położenie - bezpośrednio przy morzu co daje miły chłód. Plaża jest wąska żwirowa ale 5 minut drogi od hotelu jest fajna czysta płatna plaża z wygodnymi leżakami. Baseny - ogólne wrażenia ok ale mieliśmy zaszczyt pływać w zielonej wodzie. Obsługa sama z siebie nie widziała problemu, dopiero po zgłoszeniu rozpoczęło się wielkie szorowanie basenu. W odpowiedzi otrzymaliśmy informacje,że filtry się zepsuły i przez dwa dni nie działały. Bardzo fajny jest basen z falą, duży plus. Jedzenie bardzo smaczne,czasami zdarzały się kolejki do konkretnej potrawy lub do samej stołówki, jednak personel sprawnie kierował ruchem. Minusem dla nas była obecność ogromnych karaluchów,które w naszej kulturze kojarzą się z brudem, w pokojach na parterze można było spotkać kilka w ciągu nocy. Dla nas karaluch biegający po łóżku czy w szafie stanowił dyskomfort ale wiem,że nie wszystkim gościom to przeszkadzało. Ogólnie hotelowi dałabym 3 gwiazdki ale za sprawną obsługę i szybką reakcję na wszystkie zgłoszenia daję ocenę 4. Nie podobał nam się brak dbania o części wspólne, na przykładzie hoteli na innych wyspach wiemy,że po zamknięciu aquaparków są wpuszczane do nich wodne odkurzacze, brzegi są dezynfekowane. W dniu przyjazdu do hotelu wieczorem w basenie pływały plastikowe kubki, odpływy naokoło basenów były zapchane stąd na chodnikach stała woda a w niej glony co sprawiało,że w tych miejscach było bardzo ślisko. W strefie przy basenowej w miejscu gdzie był dostęp do napoi roznosił się nieprzyjemny zapach szamba. Bardzo duży plus za wieczorne animacje.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
White olive marine aquapark
Mikolaj, Rejowiec 15.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel ladny, jedzenie slabe, all inclusive do 23 potem platne. 1 bar z jedzeniem w godzinach poza obiadami i kolacja ktory otwieraja 1 po ustalonym czasie i zamykaja 1 przed. Tj mial byc od 12 do 18 a bywal od 13 do 17. Alkohole bezplatne bardzo kiepskie. Pokoj ladny i nowoczesny, ośrodek ogolnie fajny ale troche oszczedzaja na gosciach i to robi zle wrazenie
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt z rocznym dzieckiem
Michał, Łódź 19.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel przystosowany dla odpoczynku z dziecmi, minus w razie wypoczynku, bardziej nastawionego na zwiedzanie, wszedzie trzeba dojechać do miasta.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w White Olive MRine
Sławomir 18.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeBardzo udany wyjazd.Dobre wyżywienie i obsługa hotelowa (wspaniały Paszon-kelner).Jedynym minusem jest obsługa rezydentów ,zero zainteresowania ,a jedynym ich problemem jest sprzedaż jak najwięcej wycieczek...
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udane wakacje :)
Iwona 06.06.2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiByliśmy na wyspie Kos z przyjaciółmi od 7 do 17 maja i muszę powiedzieć, że wyjazd był naprawdę udany! Hotel, w którym się zatrzymaliśmy, był świetny – jedzenie było pyszne, a obsługa bardzo miła. Organizowaliśmy sobie wycieczki na własną rękę, wypożyczając samochód na trzy dni. Odwiedziliśmy kilka pięknych plaż, a także wypożyczaliśmy skutery z wypożyczalni znajdującej się przed hotelem. Jednym z naszych ulubionych miejsc było ciepłe źródełko Therma, które ma właściwości termalne i jest idealne do relaksu po intensywnym dniu. Dodatkowo, mieliśmy okazję uczestniczyć w wycieczkach z biurem Rainbow – jedną z nich była wyprawa na wyspę Nisyros, gdzie znajduje się wulkan Stefanos. To było naprawdę fascynujące doświadczenie! Podczas naszej wizyty odwiedziliśmy również wioskę Paleokastro, która jest malownicza i pełna tradycyjnego greckiego uroku. Wieczorem wybraliśmy się na tradycyjną grecką kolację z muzyką na żywo i tańcami, co było wspaniałym zakończeniem dnia. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Jedynym minusem był fakt, że w hotelu było sporo dzieci, co może przeszkadzać, jeśli ktoś szuka spokojnego wypoczynku.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przjemnie ale bez szału
Joanna 06.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel znajduje się po środku niczego, trzeba brać to pod uwagę i bez auta raczej trudno coś zobaczyć. Jedzenie smaczne ale to co dzieje się w restauracji to jest istny galimatias. Dzieci biegające z talerzami bez opieki dorosłych nakładające rękami itd. Ludzie podczas lunchu siadajacy w mokrych kostiumach na wyściełanych krzesłach i kanapach, na co obsługa niestety nie reaguje w żaden sposób. W restauracji jest dość chłodno na co trzeba uważać przy dużej temperaturze na zewnątrz sporo osób przez to się przeziębia, a biorąc pod uwagę to że hotel jest daleko od miasta to leki trzeba zabrać ze sobą. Restauracja tematyczna dość słaba nasze jedzenie było kompletnie niedoprawione. Basen z falami fajny ale dość mocno zanieczyszczony 😔 Plaża przy samym hotelu niewielka ale można skorzystać z morza i jego uroków. Idąc kawałek dalej znajdziemy sporą plażę gdzie można przyjemnie wypocząć a dzieci mogą skorzystać z piasku. Ogólnie hotel zadbany i obsługa bardzo miła ale ma swoje słabe strony.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Odpoczynek tylko w hotelu
MAGDALENA, GDYNIA 27.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWhite Olive Marine Aquapark jest idealny dla rodzin z małymi dziećmi lubiących nigdzie się nie ruszać spoza miejsca pobytu, albo osób chcących spędzić urlop na leżakach przy basenie. Jeżeli ktoś nie wypożycza auta to jest skazany na wykup wycieczek z biura. Do miasta Kos można dojechać autobusem (odjazd raz na kilka godzin), któremu zdarza się nie przyjechać. Do miejscowości Tigaki nie można dostać się autobusem więc zostaje wypożyczenie roweru albo piechotą 5 km (połowa poboczem drogi). W okolicach hotelu brak sklepów, restauracji. Aquapark dostosowany dla malutkich dzieci. Oprócz hotelu w okolicy nic się nie dzieje same pola i nieużytki.