wypoczynek

Wczasy w San Jose - co musisz wiedzieć?

  • O San Jose
  • Opinie
  • Pogoda

San Jose

Kostaryka to nie tylko raj podatkowy. Szukasz prawdziwego raju na ziemi? To jesteś w jednym z nich. A jeżeli chcesz nie tylko wypoczywać na jednej z rajskich plaż, wycieczka objazdowa to propozycja dla Ciebie. Jednym z miejsc, których przegapić nie możesz jest San Jose. Największe kostarykańskie miasto jest jego bijącym sercem. San Jose to nie tylko centrum gospodarcze, ale i kulturalne Kostaryki. Co warto zobaczyć, będąc w San Jose? Najbardziej kultowe miejsca to Muzeum Przedkolumbijskiego Złota, gdzie można dowiedzieć się, skąd Indianie spotkani przez Kolumba mieli złoto, a także Zoo Simona Boliwara – idealne dla całej rodziny. Zarezerwuj więc wyprawę do Ameryki Środkowej, choćby na last minute, i odkryj niezwykłość otaczającego Cię świata!

Opinie o San Jose

San Jose
6.0 /6

Pura vida!

Największe miasto Kostaryki i stolica kraju. Podczas wycieczki "Kostaryka aktywnie" odwiedziliśmy tam Muzeum Jadeitu, w którym można było zobaczyć eksponaty cywilizacji prekolumbijskich i dowiedzieć się co nieco o historii tych kultur.
Dodał(a):
Wiewiórka, 03.04.2021
6.0 /6

Stolica

Byliśmy na spacerze po centrum miasta w ostatni dzień przed wylotem. Ostatnie zakupy. Tam gdzie byliśmy ,parki, muzeum jadeitu, Teatr Narodowy wszystko zadbane
Dodał(a):
Elzbieta, , 11.05.2021
6.0 /6

Pekné mesto😊

Pekné mesto, aj večer kultúrne žilo, koncerty, vystupenia😉 trh ovocia zaujímavý, pekný . Ľudia dobrý. 😉
Dodał(a):
Silvia, Kosice, 16.02.2020
6.0 /6

Dla miłośników przyrody

Samo miasto nie posiada zbyt wielu zabytków natomiast jego okolice; wulkany, wodospady, lasy deszczowe i mangrowe wraz z ich zwierzętami, są z pewnością warte zobaczenia!
Dodał(a):
Aneta, 16.02.2020
5.5 /6

Ciekawa stolica

Czysto i przyjemnie,nieduże lokalne lotnisko. Trochę mało czasu na dokładne poznanie miasta. Najczyściej z trzech zwiedzanych krajów.
Dodał(a):
Evita, 17.12.2019
4.0 /6

Nic nadzwyczajnego

Stolica Kostaryki akurat niczym się nie wybija ponad średnią.

Dodał(a):
Tadeusz, Rychvald, Czechy, 26.02.2018
5.6/6 Ocena ogólna San Jose

Pogoda w San Jose